Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

לא מצאתי פורום מתאים לזה ובחיפוש ראיתי שרוב הנושאים נפתחו בפורום הזה.

אחרי חיפוש מקיף ראיתי כמה המלצות כגון פיליפס אוסרם וכו' לנורות לבנות לאוטו.

אז ככה אני מעוניין להחליף את הנורות לנורות לבנות שיפיק יותר תועלת ויראה טוב יותר,ראיתי באינטרנט נורה בשם NARVA RANGE POWER White\Blue

אשמח אם תוכלו להגיד לי איך הנורות האלה ו\או לתת לי המלצות

תודה מראש!!

עריכה: מומלץ לקרוא מדריך זה:

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/126/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D/%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A1%D7%A0%D7%95%D7%9F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה כחול לבן כזה והמחיר שלהם שאני קניתי אותם היה 200 שקל

כמובן שהן לא חוקיות וצריך להחליף לפני הטסט

היה פה אחד חבר פורום עם תמונת פרופיל של סמור שמכר אותם ויש לו זוג אחרון של H1 אם זה מה שאתה צריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תחזיק זוג נורות חוקיות איתך ברכב וברגע שהשוטר יתפוס אותך תגיד לו הופ תראה הנה הכל בסדר לא ידעתי אני מיצטער לא יקרה שוב

וזהו הוא ישחרר אותך אני לא מכיר שוטר שיוריד רכב על נורות בעיקר במיוחד שאתה מחליף לו מול הפנים את הנורות + אם תהיה ילד טוב ולא תתחצף הוא גם לא יתן קנס

לפחות זו לפי דעתי (שלא תקבל קנס ותבוא אליי אחר כך :wink:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאין לך מושג מה החום שאיליו מגיעה נורה (רמז - לא תצליח להחליף במקום) וכנראה שאין לך מושג שהחוק מתיר גוון לבן\צהוב.

המלצה שלי osram cool blue.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה נורה המדמה אפקט של HID, יש את הפליפס BLUE VISION ULTRA החדשים.

למרות השם המטעה הנורה אינה מוציעה כלל גוון כחול אלה גוון לבן חזק בטמפ' של 4000K בדומה לHID.

הגוון הינו לבן לגמרי לכן *כנראה* הנורה חוקית בארץ.

אם אתה רוצה נורה לראות טובה יותר נטו בלי אפקטים למינהם, ממליץ על הפיליפס X-treme power.

הנורה נותנת כ80% יותר תאורה, מותקן אצלי ברכב ובאמת ניתן לראות הבדל גדול בראות לעומת נורה סטנדרטית, הגוון הוא משהו בין צהוב ללבן, יותר לכיוון הצהוב.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע לי ולא תתאכזב הDIMOND VISION אצלי פשוט עושים את העבודה אני באמת נהנה מהם ! אני יעלה תמונה בלילה של הפנס יודע מה אני הולך עכשיו לצלם

0aw3mztgizet.jpg

mmjjjnjunit2.jpg

djyn4jyjowvv.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי השוואה בין מספר נורות לפני כחודש עבור "אוטו" - התוצאה הייתה הבדלים קטנים יחסית בין הנורות השונות, כך שלא הייתי ממהר להוציא 200 שקלים על סט רק בשביל זה. לחלק מהנורות גוון מעט יותר לבן, אבל ההפרשים לא גדולים. וגם אל תאמינו ל"80% יותר עוצמת אור" או "מאירות למרחק גדול יותר" - בעולם האמיתי אלו בעיקר סיסמאות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית קניתי מGTLV אבל הם סגרו לצערי הרב.

אז נשאר לך להתחיל לחפש, כמו שכבר אמרתי יש פה חבר בפורום עם תמונה של סמור בפרופיל שיש לו למכירה H1 חדשים של פיליפס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...