Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

AUXBEAM אם אני זוכר נכון תשם גם טובים(לא היה לי נסיון איתם) אבל יש ביקורות טובות.

אם אתה לא מאוכזב מJDM אז למה שלא תמשיך איתם?

כי אם יש יותר טוב באותו המחיר אז למה לא? :D

ובעיקר בגלל שפתאום הצד השמאלי הפסיק לעבור וחזר כשנגעתי בדרייבר. כנראה בסוף החיים שלו, שזה מוזר, הלדים אמורים לעבוד 10 שנים לפחות.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^יש פגמי ייצור, שומדבר לא מושלם.

בכל אופן במאזדה אצלי שנה וחצי ואים שום תקלה, השאלה אם המגבר תפוס ולא זז או שמשוחרר, כי אצלי הכל מקועה עם דו"ץ ואזיקונים אז אין זקנה לשבירת קבל וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב על להתקין נורות LED במאזדה 323 לאנטיס שנת 99 5 דלתות,

עכשיו חבר אמר שהוא קנה באיזה מקום חנות לא יודע בדיוק ושמה עלה לו 400 שח כולל התקנה.

לפי מה שהבנתי התקנה לא קשה ואפשר להזמין מהאינטרנט.

ראיתי ביוטוב אחד שהמליץ על נורות של AUXBEAM F16.

השאלה שלי אם מישהו מכיר או שמע על הנורות ו\או יכול לייעץ לגבי התחום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

הרכב מרצדס c-280 , מבקש המלצה לנורות הלוגן, קסנון, לד ,מה שהכי מומלץ והכי פחות בעייתי מבחינת החוק, אם יש חוקי , בכלל מעולה, אני סה"כ רוצה אור לבן איכותי ויפה.

המלצה לרכישה ומישהו שיתקין באזור כרמיאל, תבורכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אשמח לייעוץ.

אני מעוניין לדעת לגבי חוקיות ועמידה בטסט שנתי לגבי התקנת טורבו-לד או HID.

מדובר ביונדאי I30 שנת 2015 (הדור השני), נורות מסוג H7 - נורות נפרדות לאור רגיל ואור גבוה.

בפנס יש עדשה עבור האור הרגיל ורפלקטור לאור הגבוה.

היום אני עם osram night breaker החדשות, הבעיה היא שזמן החיים שלהן יחסית קצר והעוצמה סבירה (אבל עדיין טובה בהרבה מנורות הלוגן רגילות אחרות).

אני רוצה לשפר את עוצמת התאורה, לא אכפת לי אם הגוון לא יהיה לבן לגמרי

ואני רוצה שמשך זמן החיים של אותה נורה יהיה לכמה שנים. לא מחפש פוזה, אלא נטו תאורה טובה וחזקה יותר.

הדרישות שלי הן:

* מעבר טסט שנתי בצורה תקינה (ומה הם בודקים בכלל עם המכשיר ההוא? גוון אור? כיוון אורות תקין?)

* חוקי עד כמה שניתן, שלא ימשוך תשומת לב בלתי רצויה, ללא דוחות/קנסות או שוטר שיזמין בוחן רכב.

* שלא יסנוור את הנהגים שמולי.

* עוצמת הארה מעולה, רחבה ולמרחק טוב.

אני חושב שגוון אור בין 3500-4500K יהיה מספיק, יש לדים או אופציה אחרת בגוונים הללו שלא ימשכו תשומת לב?

גוון גבוה יותר יהיה תקין?

יש עצות והמלצות?

יכול להיות שניתן להתקין נורות מסוג אחר שיעמדו בדרישות שלי?

אני חושב שהתקנת קסנון היא לא חוקית אם לא כתוב ברישיון הרכב - זה נכון?

אשמח לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אשמח לייעוץ.

הדרישות שלי הן:

* מעבר טסט שנתי בצורה תקינה (ומה הם בודקים בכלל עם המכשיר ההוא?עוצמת הארה וגובהה אור גוון אור?לא כיוון אורות תקין?כן)

* חוקי עד כמה שניתן, שלא ימשוך תשומת לב בלתי רצויה, ללא דוחות/קנסות או שוטר שיזמין בוחן רכב.יותר חזק וחוקי לכביש אין חיה כזאת, רק לשדרג לטורבו לד או קסנון שקסנון אינו חוקי וטורבו לד זה טווח אפור.

* שלא יסנוור את הנהגים שמולי.אם עושים כיוון אורות לא יסנוור אפאחד(לא טורבו לד ולא קסנון)

* עוצמת הארה מעולה, רחבה ולמרחק טוב.פה רק קסנון כי טורבו לד לא באמת מכסה 360 מעלות

אני חושב שגוון אור בין 3500-4500K יהיה מספיק, יש לדים או אופציה אחרת בגוונים הללו שלא ימשכו תשומת לב?

גוון גבוה יותר יהיה תקין?תקין עד 5500K בעיקרון גם 6000K תלוי ביצרן(אור לבן קריר)

יש עצות והמלצות?יש לי על מאזדה 3 טורבו לד להערכתי כמעט שנתיים, אין תקלות אין תלונות עבר טסט פעם אחת כבר החודש פעם שנייה בע"ה. מותקן JDM ASTAR

יכול להיות שניתן להתקין נורות מסוג אחר שיעמדו בדרישות שלי?אין סוג אחר בהלוגנים הNBK ואקסטרים ויז'ן הכי חזקות ואורך החיים שלהם קצר מכל נורה אחרת.

אני חושב שהתקנת קסנון היא לא חוקית אם לא כתוב ברישיון הרכב - זה נכון?קסנון לא חוקי כל עוד הפנס לא מותאם והרכב אינו מגיע מהיצרן כך.

אשמח לעזרה.

בברכה,בכחול.

יומטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בברכה,בכחול.

יומטוב

תודה רבה.

אשמח לדעת עוד קצת,

למה תחום אפור לגבי טורבו לד?

באילו בעיות יכולים להיתקל אחרי מעבר לטורבו לד?

אשמח להפניה לחוק או לציטוט רשמי כלשהו לגבי גוון האור התקין.

לגבי JDM ASTAR שציינת, אני רואה באתר שלהם שהגוון הוא 6500K.

אין לי בעיה עם אור מעט צהבהב, אז גוון של 3700-4000 זה בסדר גמור מבחינתי.

יש טורבו לד באזור הגוון הזה? אפשר גם כמה מאות מעל (עדיף להימנע ככל שניתן מתשומת לב מיותרת)

אני לא מגביל את עצמי במחיר אם האיכות היא טובה ויהיה שיפור לעומת OSRAM NB ונורות הדומות לה, גם במשך זמן החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טורבו לד באזור הגוון הזה? אפשר גם כמה מאות מעל (עדיף להימנע ככל שניתן מתשומת לב מיותרת)

אני לא מגביל את עצמי במחיר אם האיכות היא טובה ויהיה שיפור לעומת OSRAM NB ונורות הדומות לה, גם במשך זמן החיים.

גם אני וגם איליה התקנו את ה-JDM במזדה 3 (דור שני, פרוג'קטור), והגוון הוא לבן 5000K-5500K

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?360281-%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%96-%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%90-%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91/page142&styleid=20

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?590218-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9C%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%93-%D7%94%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%90%D7%94-%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%9F-Philips-X-treme-Vision-130&styleid=20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אשמח לדעת עוד קצת,

למה תחום אפור לגבי טורבו לד?

באילו בעיות יכולים להיתקל אחרי מעבר לטורבו לד?

אשמח להפניה לחוק או לציטוט רשמי כלשהו לגבי גוון האור התקין.

א. בחוק כתוב אור לבן או צהוב הפניה לחוק יש לך כאן מס' פעמים בשירשור.

ב.באתר שלהם אומנם כתוב 6500K אך הנורה בפועל בצבע לבן נקי, זאת אחת הסיבות שחששתי לפני שקניתי אבל אחרי שקניתי לא התחרטתי, אור לבן יפה ונקי.

ג.בעיות?מאיזו בחינה?!שוטרים כבר לא מדברים איתך עלזה וסביר להניח כי לא יפתחו מכסה מנועה כדי לבדוק מה עומד לך שם, בטסטים לא נראה שגם עושים עם זה בעיות(רק תכוון את האורות לפני הטסט). המחיר שלהם לא זול אבל הוא משתלם יותר מאשר פעם בשנה לקנות NBK חדש כי הן מחזיקות בין שישה חודשים לשמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

חברים שלום

עברתי על השרשור ויצאתי קצת מבולבל.

אני אשמח לייעוץ בבחירת מנורות לרכב (ברור אלא מה...), SMAX 2012

אז ככה:

1. אני מעוניין בגוון לכיוון לבן

2. עם עוצמה יותר חזקה מהסטנדרט (יש לי מנורות הלוגן בסיסיות).

3. לגבי מחיר :? אני אזרום עד 150 ש"ח לפירמה מוכרת כגון OSRAM או פיליפס וכו'.

4. אם אפשר גם לצרף קישור לפריט או לחילופין מהיכן אפשר לקנות, כיוון שהבנתי שיש לא מעט זיופים.

תודה מראש..

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...