Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אגיד לך תכלס.

אם אתה מחפש פוזה ואור לבן בוהק תקנה Philips diamond (הלינק מוביל לנורה מסוג H7 , בדוק מה מתאים לרכב שלך)

אם אתה מחפש לשפר את האור של הנורות (כלומר שיאירו יותר רחוק) תקנה XTREME של פיליפס או NIGHTBREAKER של אוסרם

כל שאר המוצרים זה חרטא כולל ה BLUE למיניהם (55W 12v)

אני עם osram nightbreaker plus והאור טיפה יותר לבן אבל מאיר הרבה יותר רחוק מנורה רגילה. (הגוון לא לבן, הוא צהוב בהיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איפה כתוב שם שבדקו את ה OSRAM NB?

כאן

The German firm’s rival to the Philips X-treme (Page 67). It promises 90 per cent more light than standard, plus a whiter beam. But on our tests, the Night Breaker bulbs weren’t consistent enough. Although one gave the best result after the X-treme products, the other trailed nearly 50 points behind

מקום שני אחרי Philips X-treme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נורות של OSRAM מסוג

OSRAM COOL BLUE HYPER WHITE

חוקיות בארץ?

ראיתי שיש להם תקינה אירופאית, הצבע לבן והשאלה האם הם טובים וחוקיים

כיום אני נוסע עם night breaker וחשבתי לקנות זוג נוסף למקרה שתישרף לי נורה אבל ראיתי את hyper וחשבתי שהם יהיו גם קצת יותר יפות.

אשמח לשמוע הערות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוזר שאני לא מוצא את הדיימונד וויג'ן באתר של פיליפס כאילו הם לא מוכרים אותם ! יש לכם הסבר לזה ?

לדיימונד וויג'ן אין תקן אירופי. קראתי, שמייצרים אותם בעיקר עבור שוק האסייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיימונד ויז'ן מצויינות, אני איתן כבר 3 שנים כמעט. עם אותו זוג דרך אגב (בלי עין).

ניתן לראות בסמלון שלי את הגוון פלוס מינוס.

על חלק מהרכבים זה נראה לבן לחלוטין, על חלק נראה לבן כחלחל זה תלוי במבנה הרפלקטור מכיוון שהנורה עצמה מצופה בציפוי כחול ובמבני רפלקטור מסויימים אתה תראה כחול יותר .

מבחינת משטרה : אם שמים את זה על רכב גרוטאה שלא הגיוני שיהיה לו גוון כזה של נורה אז כנראה תיעצר,

אם תשים את זה על רכב חדש יחסית, שמכבד את עצמו והגיוני שיגיע עם תאורה איכותית אף אחד לא יחשוב להתעסק איתך.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה ההבדלים בין הDIAMOND VISION ל BLUE VISION ULTRA החדשים? (חוץ מהעובדה שהדימונד לא חוקיים והבלו כן)

הרי שניהם נותנים אותו גוון שמדמה אפקט של קסנון HID...

http://www.powerbulbs.com/product_detail.asp?prod=25

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי עין הרע טפו טפו טפו , אצלי ברכב 3 שנים ולא קיבלתי קנס אז תרגיש חופשי , אבל ... הכל שאלה של מזל ועל איזה רכב אתה שם את זה , אם תשים על מיצובישי לנסר סופר 96 עם חצאיות ושמלות נשף ודיסק תלוי אז אני משאר שיותר יתנקלו לך השוטרים אבל אם תשים את זה על אוטו בטעם טוב שנראה טוב , לא יעשו לך בעיות ככה לפי דעתי

זה סך הכל נורה , גם אם תופס השוטר ובא לתת קנס תגיד מיצטער לא ידעתי אני עכשיו מחליף ותחליף את הנורה מול העיניים של השוטר וזהו סע לשלום (תחזור הביתה תחליף שוב :wink:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני הזמנה מאיביי, (הדיאמונד ויז'ן) אני צריך נורות H4? או H7? לא הכי ברור לי.

יוצא הזמנה סביב ה 200 ש"ח כולל משלוח (זה לזוג נורות? או לסט אחד בלבד)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בספר רכב לגבי סוג הנורה שלך !

אני יכול לעזור ולהגיד ש H4 זה נורה שגם מוציאה אור גבוה וגם נמוך.

יש לך פה בחור מירושלים שמוכר את הדאימונד וויג'ן ב180 שקל תחסוך לעצמך 20 שקל ותן פרנסה לאח יהודי מאשר זר בחוץ לארץ

(בחור בשם משה שהגיב פה בשירשור ונראה לי שיש לכם אותו אוטו )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...