Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבדוק מה מורכב לך ברכב, רשום על כל נורה מה הסוג והמתח.

מה שכן אם זה לאור דרך, אם יש לך מכסה אבק על הנורה אתה צריך לבדוק כמה מקום יהיה שם לנורת לד בגלל המאוורר.

יש אתר לפיליפס ואוסרם שאתה מזין נתוני רכב ורשום שם בדיוק מה אתה צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לחברי הפורום

ברצוני לשאול האם זה חוקי לחבר פס לד לפנס האוטו ?

והאם זה קשה לפתוח את הפנס הקדמי של סיאט איביזה 2014 ? על מנת להכניס את הפס לד לפנס

מצרף קישור לצורך המחשה

https://www.ebay.com/itm/2X-45cm-LED-Car-DRL-Daytime-Running-Fog-Strip-Lamp-Flexible-Soft-Tube-Headlight/122781651272?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=423210754752&_trksid=p2057872.m2749.l2649

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי, לפתוח פנס על מנת להוסיף את הפס הזה זה נורא מסובך ולא הייתי ממליץ לך להתעסק עם זה. מה גם שהדברים האלו באיכות ממש ירודה ואני יודע שאתה מכוון לאפקט אאודי S5 אבל אתה לא תצליח להגיע לזה.

במקום זה, ממליץ לך לדבר עם הדר מ-HI-LED. יש לו אחלה פתרונות לדים ותאורה לרכב, והוא מתחמה ב-VAG אז אתה תבוא לו בול. הוא כבר יימצא לך משהו שייראה טוב ויהיה באיכות מעולה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקי לא בטוח למרות כל הלדים ברכבים החדשים. אני בכל אופן הוספתי מתג ומכבה אותו בטסט

לגפי פתיחת הפנס אני מאמין שתצטרך בלאוור לחימום הדבק אטימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי את הנושא בנפרד כי אני לא יודע אם הנושא של הנורות מתאים לזה, כי אני רוצה לדבר על פנס באופן כללי.

אני יודע שהדר מ-HI-LED לדוגמא ועוד כמה חבר'ה שעוסקים בנושא מזמינים פנסים קומפלט "custom" לדוגמא לאאודי, סיאט, VW שיש להם פיצ'רים כמו איתות דינמי והם לא מקוריים, אלא aftermarket.

ניסיתי לחפש באינטרנט אבל חוץ מכמה חיקויים סינים זולים לא מצאתי משהו מרשים.

מישהו מכיר אתר עם דברים כאלו aftermarket אבל עם מעט איכות? כן, אני יודע שאין כמו מקורי, אבל פירוק פנסים מ-A3 חדשה זה סיפור לא זול והייתי רוצה לשקול אופציה לדבר כזה (כן, אני יודע שגם ה-aftermarket לא יהיה זול בהכרח).

תודה רבה לעוזרים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.facebook.com/%D7%90%D7%9C%D7%A7%D7%98%D7%A8%D7%95-%D7%A2%D7%96%D7%90%D7%9D-827639273935261/

לא התנסתי בשירותיו לכן לא יכול להמליץ, אך ראיתי מס' ביקורות חיוביות.

תעשה את שיעורי הבית ותחליט.

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלוח רגיל לא בודקים כל חבילה וזה תלוי במזל, משלוח מיוחד כמו DHL בודקים כל חבילה ואם בתיאור רשום מנורות לרכב זה יתפס ויתקע.

אני הזמנתי מלא נורות כאלה דרך דואר ישראל ללא בעיות.

פעם אחת דרך DHL כי היה מבצע משלוח וזה נתפס והיה צריך אישור משרד תחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי נורות LED

חבר שלח לי נורה ושאל לגביה (רוצה להתקין בסיאט לאון)

https://www.ebay.com/itm/H7-110W-30000Lm-LED-Car-Headlight-Conversion-Globes-Canbus-Bulbs-Beam-6000K-Kit/312251108240

מישהו מכיר את נורת הלד הזו?

ניראה לי מוזר - הספק גבוה בלי קירור - כמו טורבו לד רק בלי גוף קירור.

יום טוב לכולם

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים מאזדה 6 2008

איך מוצאים את נורות הצד בדלתות מקדימה? פשוט מושכים? אני מפחד לשבור את הנורה. יש שם קליפס אך עדיין ללא הצלחה

גם הנורות בלוחית רישוי אותו סיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי לי בסיאט איביזה FR 1.2 טורבו 3 דלתות

עכשיו שמתי לב שהפנסים (נראה כמו קסנון) ואני לא יודע אם זה מקורי או לא

ואם יעשו לי עם זה בעיות

מישהו מכיר? אני פעם ראשונה נוהג על סיאט בדגם הזה ולא יצא לי לראות יותר מדי (דרך אגב אורות גבוהים הם צהובים) וכול השאר כחול כקסנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

רכשתי היום בשעה טובה רנו קליאו 2014 קולקשן מאדם פרטי.

מעבר ל2 פסים של הלד שיש בתאורת יום ברכב הבחור הרכיב טורבו לד והאור שמשתקף מהפנסים הוא לבן כולל פנסי הערפל.

שאלתי אותו אם זה חוקי והוא אמר שפנסי קסנון זה לא חוקי וטורבו לד כן חוקי ולכן הוא בחר להתקין אותם.

לא הייתי רוצה להיתקל בהפתעה מצד שוטר במהלך הדרך, מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...