Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי הטבעת לא יושבת כמו שצריך במקום. אחרי זה אתה שם את המכסה של הפנס? או שאתה משאיר את זה ככה?

לא בטוח שזה נותן אטימה טובה כמו שסוגרים את המכסה שנסגר בחצי הברגה{לפחות אצלי ככה}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי הטבעת לא יושבת כמו שצריך במקום. אחרי זה אתה שם את המכסה של הפנס? או שאתה משאיר את זה ככה?

לא בטוח שזה נותן אטימה טובה כמו שסוגרים את המכסה שנסגר בחצי הברגה{לפחות אצלי ככה}.

הטבעת יושבת עם הבליטה כלפי מעלה (כמו בנורה המקורית). אחרי זה שמתי את המכסה של הפנס ושפתחתי אותו עוד פעם גיליתי שהלד לא מקובע בצורה טובה לטבעת ולגם גם סינוור.. ממש מוזר למה לא נותן לי את החצי הברגה-ישבתי רק על ההברגה מלא זמן. מה שמצחיק זה שאני מוציא את הלד ומנסה להרכיב את זה על הטבעת אז זה תיק-תק נותן את החצי סיבוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי, תבדוק בספר רכב איזו נורה זאת ותזמין, לדעתי T10 אבל אל תתפוס אותי במילה.

אתה יכול גם להציא ולצלם, גם בדרך כלל על הנורה עצמה רשום בכתב ממש קטן איזה דגם היא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרה, מחפש נורות לפנסים קדמיים לטויוטה אוריס היברידית.

הנורות מסוג HIR2

מחפש נורות עם גוון קרוב ללבן, חוקיות.

אשמח לשמוע מה מומלץ..תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שלא צלחה שתקנה של לד מסוג nighteye h7 לאיביזה 2017 (אולי בגלל שהרפלקטור מפריע לכניסה של הנורה).. מחפש לד שמתאים לסיאט ושיתברג את החצי סיבוב בקלות. יש המלצות? הציעו לי לד עם רצועות במקום מאוורר.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^לא שווה נורה שאתה לא רואה בה כלום.

היום טורבו לד הגיע לרמה גבוהה מאוד ומספק תאורה אפילו ל360 מעלות ועוצמה פי כמה וכמה חזקה יותר מכל האלוגן, כמו כן על הדף הוא בתחום האפור לא כמו הקסנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכן ניתן לקנות בארץ מתאם נורות טורבו לד H7 ?

המתאם המקורי התעקם לי ומדובר בחתיכת מתכת / פלסטיק שבלעדיה אני לא יכול להתקין את הנורות כראוי.

באיביי מוכרים כאלה בכמויות אבל אין לי סבלנות לחכות עד שזה יגיע.

pol_pl_Adapter-do-mocowania-zarnika-VW-Passat-B5-Mercedes-W211-Opel-Vectra-C-167_2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לעזרה, מחפש נורות לפנסים קדמיים לטויוטה אוריס היברידית.

הנורות מסוג HIR2

מחפש נורות עם גוון קרוב ללבן, חוקיות.

אשמח לשמוע מה מומלץ..תודה

מישהו שיכול לעזור בעניין...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...