Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש נורות לד נורמליות שמתאימות ליונדאי I30 מודל 2009 ? (הבנתי שהחיבור הוא H7)

האם נורות כאלה יתאימו ?

https://www.powerbulbs.com/product/gt-ultra-led-h7-twin

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המנורות האלה לסיאט איביזה: ₪ 121.21 37%OFF | NOVSIGHT 6500 K H4 LED H7 H11 H8 HB4 H1 H3 HB3 9005 9006 9007 H13 אוטומטי רכב פנס נורות 60 W 18000LM סופר מואר רכב אור

https://s.click.aliexpress.com/e/cNl7sKsv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות

כדיין אני לא מבין איך לרכבים היוקרתיים החדשים bmw מרצדס אאוודי יש אלומת אור חזקה כל כך ובקיטים שאנחנו מדברים כאן האור הוא בחוזק של אור מקורי רק עם גוון k שונה?

מה יש להם ברכב שאין לנו בקיט של הקסנון/טורבו לד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מבנה עדשה/ות ומכלול שלם שהונדס ונבנה מראש במטרה מוצהרת להפיק כמות אור נדרשת תוך עמידה בכל הרגולציות הרלוונטיות.

להזכיר שכל ה"שדרוגים" המדוברים כאן בנוגע לקסנון/לדים, אינם באמת חוקיים לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של קסנון, למיטב ידיעתי כן. יש נורות של 35W ושל 55W. ענין די אחיד במקור/אפטרמרקט.

מאחר והנורה מאירה לכל כיוון, בהינתן פנסים עם עדשה וחיתוך אלומה מתאים, לרוב רמת התאורה תהיה טובה, ללא סינוורים וקרובה או תואמת בביצועיה למערכת מקורית. הבעייתיות עשויה לבוא לידי ביטוי בפלסטיקה/חיווט שאינו מתאים לדרישות המערכת וכן הנושא החוקי.

במקרה של לדים, איני יודע להגיד ואיני מכיר מה הרגולציות בנושא (אפשר לראות כאן דוגמה לפנסים מקוריים לכאורה ובאחת התמונות למטה את הספק הנורות).

התאורה שמופקת במקרה זה היא כיוונית, ולכן יש צורך בהנדסת התאורה עצמה וכן במיטוב תנאי העבודה של החלק.

למיטב ידיעתי במכלולי לד מקוריים לא ניתן להחליף לדוגמה רק את גוף התאורה, אלא יש צורך בהחלפת מודול שלם. ראה כאן לדוגמה מודול של תאורת דרך לפאסאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן,עברתי על בערך 30 עמודים בשרשור הזה ועל עוד כמה שרשורים אחרים, בבעולתי פולו 2013 ואני רוצה להחליף את האור הצהוב במשהו יותר לבן. הבנתי שהדרך הפשוטה לעשות זאת זה באמצעות נורת הלוגן של פיליפס או אוסרם כמו ה white vision או diamond ועדיין להיות 100% חוקי.

מה עדיף? בלי לאבד אחוזי תאורה ועדיין לקבל גוון שהוא לא צהוב?

ואולי עדיף בכלל קיט לדים? כדוגמת זה?

https://www.aliexpress.com/item/2Pcs-Super-Bright-H4-Led-Bulb-Canbus-60W-7200Lm-Headlight-H1-H7-H8-H9-H11-HB3/32810232973.html?shortkey=VrqqqABB&addresstype=600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום.

אני מחפש לקנות לרכבי נורות טורבו לד לבנות מחו"ל (עדיף מעלי אקספרס).

דודג' ג'רני 2013.

במדריך רשום כמו בתמונה.

‏‏לכידה.PNG

אודה לקישור לקניה של סחורה טובה ממוכר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

​אז ככה, נשרף לי המגבר של הקסנון ברכב - דבר שמכריח אותי לקנות חדש (כי לא שווה לתקן את ההרוס עם מחירים כאלו מהאייבי למרות שקל יותר).

בכל אופן היה לי קסנונים 6K במאזדה שאומנם היה אור לבן אבל "סתם עוד אור לבן",

מסיבה כלשהי זה האיר בקושי (עלומת האור או הכיוון של הנורה הפריעו, אם ההייתי מסתכל על הנורה כשהיא בחוץ אז מן הסתם הייתי מסתנוור אבל זה לא האיר למרחק, פחות מ 3 מטר אני חושב..)

ובכבישים ללא תאורה בשעה מאוחרת (כמו הדרך לבאר שבע מת"א) פחד אלוהים לנסוע כי בקושי רואים את הדרך.

אז אחרי כל ההסבר, אשמח להמלצה, ראיתי את זה באייבי https://www.ebay.com/itm/H1-H3-H4-H7-H11-HB3-HB4-880-9005-9006-HID-Xenon-55W-Headlight-Conversion-Kit-/252701097723?var=&ef_id=EAIaIQobChMI6d6ApdmC4QIVS7DtCh1I_g7bEAQYBSABEgKUqfD_BwE:G:s

איך זה? (חברה/דגם אנאערף העיקר שלא יהרס אחרי חודש)

חשבתי להשים 6/8K ברגיל ואחד חזק לטווח רחוק יותר באור גבוהה, שיהיה אפשר לראות את הדרך בכבישים ללא תאורה.

ואשמח לדעת מה אומר ה W (אני יודע שזה עוצמה אבל במה זה מתבטא בשורה התחתונה) והאם ה K זה רק צבע ללא קשר למרחק/עוצמת תאורה.

ובאיזה שלב קסנון הופך להיות מציק ומסנוור נהגים אחרים (כי יש מסנוור יפה ויש מסנוור שזה סכנת חיים להשים באור רגיל)

בקיצור כולה קסנון אבל אם כבר אז להשים משהו טוב.

ד"א אם אני מזמין יחידה אחת זה "זוג" משמע אחד לשמאל ואחד לימין או ממש "אחד" ואז צריך להזמין 2?

והאם במידה ואני מזמין 4 (כולל אורות גבוהים) יהיה עניין עם המס/מכס/we?

עריכה אחרונה על ידי FishnZone
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציעה לך לעבור ללד שהוא טיפה יותר חלש מהקסנון אבל עדיין יותר טוב מהלוגן. אין לי דגם מסויים להמליץ לך אבל הטווח מחירים הוא 120-200₪ ל משהו טוב+.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

מחפש המלצה מבעלי ניסיון לנורות לד לרכב שבאמת הוכיחו עצמם, עבור תאורה ראשית והיקפית ברכב( במחיר סביר).

תאורה ראשית, יש צורך בנורת לד שתתאים לרפלקטורים, יש לי ניסיון עם טורבו לד, אבל כמובן שחלק מהדגמים לא מנצלים את הרפלקטור במלואו, האם יש דגם שיותר מתאים? אם כן איזה?

נורות פיליפס המכורות לצערי לא נותנות את התוצאה המתבקשת.

תאורה היקפית - איזה צי'פ מומלץ 3030 SMD?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי חברים,

אני מחפש נורת לד לפנסי איתות(!)

התקנת נורת לד פשוטה גורמת לאיתות להבהב מהר ולכן אני מחפש נורה שתגרום לתופעה להיעלם.

רכשתי נורות לד בעלות 2 מגעים אך הדבר פתר את הבעיה במחצית מהזמן- פעם האיתות מהבהב מהר ופעם מהבהב רגיל.

המטרה היא לקנות נורה איכותית בצבע כתום בלבד (פנס האיתות שקוף). אשמח להכוונה מהצוות המומחה.

נ.ב הרכב הוא מאזדה 6 2017.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה נורות מכאן

http://deautokey.com/product/dual-color-led-bulb-1-bulb-2-colors-choose-between-a-clean-white-hyper-3000k-yellow-at-anytime

לא יודע איזה מחבר יש לנורה שלך וכאן תוכל למצוא הכל - מאד מאד איכותיות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתם על הנורות האלו לסיאט איביזה FR 2012https://www.ebay.com/itm/PHILIPS-H4-HB2-9003-Crystal-Vision-60-55W-12V-P43t-12342CVB1-4300K-blister-of-1/292192808347?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20180306143914%26meid%3D080b2661ccd44b9d89b23ca09a6766c7%26pid%3D100935%26rk%3D3%26rkt%3D12%26sd%3D302391849023%26itm%3D292192808347&_trksid=p2349624.c100935.m2460

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...