Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע הזמן להחליף את ה'ליאנה' ב'קיה סייד' כמה שאלות..

JEEP סופה
שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

היום התבשר לי מהעבודה שכנראה כבר בתחילת החודש הליאנה סטיישן שיש לי כרגע

תוחלף בקיה סייד סטיישן עם הליאנה אני מאד מרוצה אוטו חזק זריז נוח מאד (ישיבה גבוה- אני באזור ה1.90 מ')

רמה -2 אבל יכולת גרירה 500 ק'ג

אז יש לי כמה שאלות ליפני שהכל קורה

איזה רמה הקיה? כמה הכושר גרירה שלה? איך היא מבחינת נוחות ?(אני נוסע הרבה נסיעות של 2- 3 רצוף)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אני יתן לך מפרט שתוכל לעיין קצת , זה מהאתר הראשי שלהם, לא קשה למצוא :

http://www.kia-israel.co.il/App_Themes/Site/PDF/vehicles/ceed/ceed.pdf

לדעתי רכב משפחתי/ליסינג סטנדרטי, מיוחד בו שהמנוע שלו מאוד חזק, די גבוהה בקטגוריה, אבל לא הכי גבוהה.

חסכונית בדלק . 1 ל12 וחצי בערך. אבל זה לא אמור להזיז , הרי זה רכב חברה.

חוץ מיזה, רכב סבבה אין בו עוד משהו מיוחד. בטנדרטי, מערכת שמע עם 6 רמקולים וחיבור לנגן ולUSB, מחשב דרך... לא משהו מיוחד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...