Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קניית ספלאש או אקו מיקרה (2011)

LALALA_LALALA
שימו לב! השרשור הזה בן 4842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מאוד מתלבטת בין 2 המכוניות, לשתיהן יש יתרונות וחסרונות מסוימים שמקשים עליי לבחור.

חלק מהלבטים קשורים לכך שהאקו מיקרה יקרה בכמעט 9000 ש"ח יותר מהספלאש, ולעומת זאת המיקרה מגיעה מאובזרת טוב מאוד (דיבורית מובנית בלוטוט, בקרת שיוט,אקלים חיבור אוקסילרי....)

אשמח לקבל מספר דעות בנושא.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוזוקי מנוע חזק ונמרץ יותר והרכב גם נראה טוב ,למיקרה החדשה מנוע חלש והמחיר הוא החל מ-99K לדגם הפשוט ,כל התוספות שרשמת הם על הדגם היקר יותר שלא הוא ולא הדגם הפשוט מצדיקים את הפרש המחיר מהסוזוקי.

http://motocar.ifeel.co.il/article/13119.aspx

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, אני לא מבין למה לקנות אף אחד מהרכבים האלה. הספלאש הוא בעצם רכב מיני ש"הקפיצו" אותו במחיר (כמעט) לקטגורית הסופר מיני. במחיר שלו אפשר לקנות פונטו חדשה מהסוכנות, שהיא הרבה יותר רכב. אם היו מתמחרים את הספלאש מתחת ל - 80K, הייתי חושב שיש לו את קהל היעד שלוץ במחיר שלו היום יש לדעתי אופציות הרבה יותר טובות לשני הכיוונים - אם רוצים סופר מיני אפשר באותו מחיר (או קצת יותר) לקבל אחת, ואם רוצים מיני אפשר לחסוך אלפי שקלים ולקנות סיטרואן C1 או שברולט ספארק, בלי להתפשר על הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוזוקי מנוע חזק ונמרץ יותר והרכב גם נראה טוב ,למיקרה החדשה מנוע חלש והמחיר הוא החל מ-99K לדגם הפשוט ,כל התוספות שרשמת הם על הדגם היקר יותר שלא הוא ולא הדגם הפשוט מצדיקים את הפרש המחיר מהסוזוקי.

http://motocar.ifeel.co.il/article/13119.aspx

הויזיה מתחילה מ97,0000 אלף למעשה (שזה הדגם הפשוט יותר)

מצד שני למיקרה יש חיבור אוקסילרי מובנה, דיבורית שאפשר לשלוט בה מההגה, יש לה בקרת שיוט, קונסולה מקורית מאוד נוחה שאפשר להניח עליה את היד שבאה כבר עם האוטו. בסוזוקי זה בא בתור אביזר חוץ לא מקורי של סוזוקי שמתקינים אותו על הרכב. וכל הדברים עולים כסף אקסטרה בסוכנות סוזוקי בתור אביזרים.

ממה שאני מבינה זה לשבור עכשיו את הראש כדי להוסיף לספלאש או לסוויפט החדשה חיבור MP3, שלא יעלה לי פחות מ-500 ש"ח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין את ההתלבטות שלך.

הספלאש לא קיבלה ביקורות חיוביות במגזני הרכב הישראלים. המיקרה-אקו חדשה וחוץ מכמה תמונות והצהרות של היבואן אין הרבה לנו הרבה מידע על הגרסה הישראלית שלה.

אם אני הייתי צריך לשים היום 97 אלף ש"ח על סופר מיני חדשה לא הייתי מהמר לא על זו ולא על זו. אחת מגיעה עם מנוע שלושה צילנדרים, וניסיון העבר מראה ששרידותם של מנועי שלושה צילנדרים לטווח ארוך לא מרשימה. השנייה עושה רושם של רכב פרווה. באותו הסכום אפשר לרכוש יונדאי I20 או פיאט פונטו איוו, שלדעתי יתנו תמורה טובה יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסעתי על מקרה החדשה, אבל פסלתי I20 בגלל מנוע עצלני ותצרוכת הדלק שלא עומדת בקנה אחד עם שתי האחרות.

היא גדולה יותר ומאובזרת, אבל לא כולם צריכים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...