Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות אפל רשמית בישראל?

adi89
שימו לב! השרשור הזה בן 4842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול הייתה כתבה בחדשות 10 על חנות אפל שאמורה להיפתח בסינימה סיטי ראשל"צ.

האם זאת חנות נציגות רשמית של אפל או עוד חנות של איידיגיטל? לא היה ברור כ"כ בכתבה, ולא מצאתי שום מידע על זה באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו אתה בטוח? לפי התמונה הזאת שצולמה בסינמה סיטי, נראה כי זה סתם עוד סניף של IDIGITAL :(

שימו לב לפינה הימנית התחתונה - IDIGITAL RESELLER STORE

2mnml2mygfzj.jpg

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאפל תעקוף את הנציגות הרשמית שלה בארץ ? אני לא רואה שום סיבה הגיונית לזה, חוץ מזה נגיד וכן, מה זה יתן ולמי ?

האמת בד"כ יש לי דברים לא נעימים להגיד על אידיגיטל אבל הם הצליחו להפתיע אותי יחסית עם מחיר סביר מאוד לאייפד :-)

(ועדין שלי אמריקאי במחיר זול יותר ;-) )

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיכרות שלי עם הנושא היא מכיוון אחר - אחד הדילרים של אפל בארץ מוכר גם את המדפסות שלנו.

ממה שהבנתי ממנו, כל הסחורה שלהם עוברת דרך איידיגיטל כך או אחרת, פשוט משום שכך אפל

מרכזת את כל הרכש בישראל. משם זה עובר לסוכנויות נוספות. נראה שאיידיגיטל לא תמיד משחקת

יפה עם הדילרים האחרים, ומנצלת את כוחה ואת המנדט שניתן לה. זה מגיע לפעמים למצבים בהם

סוכנויות המשנה עושות יותר כסף ומכירות מאשר החנויות של היבואן, ועדיין, הסכם הבלעדיות שלהם

נשאר בעינו ואפל לא מתרגשת מזה.

באופן כללי, התחושה היא שהשוק הישראלי לא בדיוק נמצא בראש מעייניה של אפל העולמית. אי לכך,

אני בספק אם הם יפתחו כאן חנות רשמית עוקפת יבואן. פשוט אין בזה שום הגיון, כלכלי או לוגיסטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Idigital חתום בדוק ונצור. חבר שלי עובד בחנות של איידיגיטל בסנטר והציעו לו לעבור לסניף החדש.

גם ברמת אביב מדובר באיידיגיטל.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום, אומנם באופן לא ברור בגלל איכות הצילום, שמדובר ב IDIGITAL.

שימו לב לשורה הקטנה בתחתית הצילום:

"רוצים להצטרף לצוות החנות ? פרטים ב www.idigital.co.il"

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהמחירים היו הבעיה ב IDIGITAL.

מה שבלתי נסבל שם זה השירות שמקבלים הלקוחות שרכשו את מוצרי אפל ברחבי העולם ובאו לממש את האחריות שמגיעה להם בסניפי IDIGITAL.

לקוחות מספרים שלקח להם 3-4 שבועות לקבל בחזרה מחשב שנכנס לתיקון, בזמן שללקוחות שרכשו אותו בארץ זה לקח יומיים שלושה עם אותה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...