Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project MKV - My Red GTI (יש מה לראות, לא תכנסו?)

Aviry
שימו לב! השרשור הזה בן 4815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז החלטתי לשתף את כולם במה שהאוטו שלי עבר בשבועות האחרונים:

את ה GTI שלי קניתי לפני שנה וחצי לערך, מקורית לחלוטין, וכך היא נראתה:

Edit8 (Medium).jpg

מאז ועד היום, האוטו עבר המון, מה לעשות, אני לא הבחור שקונה אוטו בשביל להגיע איתו ממקום למקום, ו"לשחק" ולשנות זה חלק מהכיף.

הדברים הראשונים שנעשו הם סוג של ישור קו קטן שכלל בין היתר גם החלפת כל החלקים הידועים כנקודות רגישות הTFSI.

הדבר השני שהתבצע, שבהחלט הציק לי הכי הרבה באוטו הוא החצאיות השחורות, החלטתי לצבוע אותם (עניין מאוד פופולרי בחול, אז למה לא גם פה?)

תמונות להמחשת הלפני ואחרי תמצאו כאן: http://vag.wserv.co.il/forum75-heb/forum_posts.asp?TID=19782&KW=%F2%F9%E9%FA%E9

בשלב הבא כבר באמת התחלתי להנות, מעבר לתוספות הHARDWARE המינוריות (באמת מינוריות), האוטו קיבל (איך לא?)

APR TUNE.

אם לפרט קצת על השלב הזה בחיים שלי עם האוטו (כי הוא היה הארוך ביותר בנתיים) אז ככה:

האוטו נהיה אחר לחלוטין, חזק יותר בכל הילוך אך עם זאת לנארי וחלק ממש כמו מקורי.

החסרון היחיד שגיליתי הוא שהאוטו פשוט נהיה חזק מדיי בהילוכים ראשון ושני, בניגוד למצב המקורי, כבר לא הייתה לי שם אחיזה בדוושא מלאה.

זהו בעצם, עד לפני כמה שבועות ככה היתה נראת הGTI שלי, ולפני כמה שבועות נכנסנו (שאני אומר נכנסנו, אני מתכוון אני ופיט סטופ ומיד תבינו בדיוק למה) לפרויקט האמיתי:

נרכשו מפיט סטופ סט ג'נטים 18" רוחב 8" במקום ה 17" רוחב 7.5" שהיו לי.

נרכשו סט צמיגים R1R במידה 225/40/18 גם כן מפיט סטופ.

נרכשו סט קוילאוברים KW V2, נחשו ממי?.

והפרויקט יצא לדרך...

המטרה שלי הייתה גם קוסמטית (מי לא אוהב אוטו נמוך וג'נט גדול?) וגם ברמת הביצועים, אני ממש רציתי להצליח להוריד כוח לכביש בהילוך ראשון ושני, משהו שאיפשהו לא ממש האמנתי שאשיג.

ומה אומר לכם, אחרי אין ספור משחקים קטנים עם הקוילאוברים, ואחרי כיוון פרונט סופר מקצועי של "המעבדה לרכב", אני יכול להגיד לכם חד משמעית: הצלחתי בשני המישורים.

ברמת הביצועים קיבלתי אוטו אחר:

לא מפרפר בהילוך שני בכלל, פרפורים בהילוך ראשון זה משהו נדיר, וגם הוא מינורי, האוטו מתקדם יפה!

סיבובים, מה אומר לכם, עוד לא הגעתי לקצה היכולת, אני עוד קצת מפחד, הנקודה הזו בה האוטו כבר לא תופס יותר, כל כך התרחקה, שאני מפחד להגיע אליה.

יותר מזה, האוטו הרגיש לי אפילו חזק יותר, חשבתי שזה רק בגלל שהוא מפרפר פחות, אך אחרי בדיקה מעמיקה, גיליתי שבמעבר מהג'נט המקורי שלי לג'נט של PIT STOP גם חסכתי 2.2 ק"ג בכל ג'נט (ועליתי מידה!), ככה שמי שיודע לעשות חישובי משקל מוקפץ/בלתי מוקפץ, יודע שזה בהחלט משמעותי.

לסיכום, אם לומר את האמת, לאחיזה בסיבובים מהירים בהחלט ציפיתי, אבל לרמה שבה האוטו תופס כביש בהילוכים נמוכים, לזה לא ציפיתי, זו הנעה קידמתי אחרי הכל.

טוב, וברמה הקוסמטית? אני חושב שתשפטו אתם:

Edit12 (Medium).jpgEdit4s (Medium).jpgEdit8 (Medium).jpgEdit2 (Medium).jpgEdit10s (Medium).jpgEdit9 (Medium).jpgEdit3 (Medium).jpgEdit5s (Medium).jpg

כמה דברים אחרונים לפני סיום:

אם אגע טיפה ברמה הפרקטית של השינוי האחרון (כי בטוח יש פה כמה שזה מטריד אותם :lol:), האוטו הונמך באזור ה 35-40 מ"מ אולי אפילו פחות (הGTI מגיעה נמוכה), איכות הנסיעה נפגמה - אך בצורה מינורית, אופי הנסיעה שלי בעיר כמעט ולא השתנה (מי שנוהג באוטו נמוך יכול להעיד כמה הוא מפחד מכל בור/בליטה בכביש) והפחדים שהיו לי קודם מהצעד הזה פשוט נעלמו.

זהו, עד כאן עם ה"פרויקט" שלי, ואני לא יכול לסיים בלי לומר את המילים הבאות:

תודה ע-נ-ק-י-ת לפיט סטופ (דודי ונתי היקרים), אני נשבע לכם שאם לא הייתם מי שאתם, זה לא היה יוצא לפועל אף פעם.

תודה על שירות נפלא, גילוי נאות, מחירים הוגנים ואוזן קשבת, יש לכם חלק ענק בפרויקט הזה (שכמו שאתם מכירים אותי בטוח עוד לא נגמר) והקרדיט הזה מגיע לכם ובגדול. תמשיכו כך.

זהו, ישנם עוד מספר "ליטושים" קטנים שאני מתכנן, אבל עד אז אשמח לשמוע מה אתם חושבים על הRed Head שלי...

עמרי.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו מושקעת בטוב טעם פשוט גם בפאן הקוסמטי וגם במכלולים שהחלפת \ הוספת.

הג'אנט ארררר :)

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי , לא פחות ממדהים נ-ק-ו-ד-ה

לאוטו יש קו נקי ויפה, אם כי ממה שאני מכיר אותך , אתה תיתן עוד קצת פרטים קטנים כדי להשלים את המראה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מאוד מאוד יפה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...