Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Project MKV - My Red GTI (יש מה לראות, לא תכנסו?)

Aviry
שימו לב! השרשור הזה בן 4819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד לאנשים שמוכנים להשקיע את הזמן והכסף שלהם כדי לקרוא, ללמוד, ואז לבצע פרוייקטים יפים שכאלה.

ולכל המלעיזים- אמנם לא מדובר על פרוייקט בסדר גודל אמריקאי של בניית רכב מ0, אך אל תשכחו באיזו מדינה אנו חיים ואת ההגבלות המגוחכות שיש כאן על שיפורי רכב מכניים.

כמעט כל מה שנשאר לנו זה TUNNING, והוא עמד במשימה יפה מאוד.

חזרתי לפורום לאחר 3 שנים מהנות במיוחד בצה"ל. :-D

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

"172..one day you will be mine"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מהמם תגדוש ותהנה ושימותו הקנאים !!!!!!

וכן זה נחשב פרוייקט !!!!!!

:mm_yeah:

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אנט הזה כל כך מתאים לרכב, בחירה נכונה.

אני נדהם מהיופי שלה. או שמא זו איכות התמונות. כנראה שאבחר בתשובה הראשונה.

מדהים!

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש כאלה פתוחים, למה לא להריץ מאחוריהם צנרת לצינון הדיסקים?

או שזה בתכנון ורק עדיין לא בוצע?

הגרילים האלה נועדו לצינון הברקסים. אני נוסע איתם כבר זמן רב וזה מוביל לשיפור דרמטי מבחינת יכולת מערכת הבלימה לטפל בחום, העלובה למדי במקור. הגרילים האלה כלכך יעילים שאחרי נסיעה, הדיסקים האחוריים מרגישים (פיזית) חמים משמעותית מהקדמיים.

אחלה שיפור, וזול מאוד.

אני לא בטוח אם יש זרימה ישירה של האוויר לברקסים בין הגריל לגלגל, מה שבטוח הוא שאיכשהו האוויר מגיע.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...