Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת בעלות לרכב אספנות ללא טסט

chulita_h
שימו לב! השרשור הזה בן 4846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

בצעתי זכרון דברים עם בעל רכב אספנות אבל עדיין לא עשיתי העברת בעלות כי חשבנו שאי אפשר כל עוד אין לו טסט

ראיתי כאן בפורום שאפשר לעשות העברת בעלות לרכב אספנות גם בלי טסט

אבל לא הצלחתי להבין ממשרד התחבורה מה בדיוק אני צריך ואם אפשר לעשות את זה גם בדואר או רק במשרד הרישוי

בתכלס יש לי רישיון של הרכב משנת 2001. שכבר לא בתוקף מן הסתם

הרכב מוגדר שם כרכב אספנות.

אז מה צריך לעשות עכשיו? איפה אני משלם את האגרה שהבנתי שצריך לשלם - כמה נראה לכם זה יצא?

מישהו עבר תהליך כזה שיוכל להסביר לי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

בצעתי זכרון דברים עם בעל רכב אספנות אבל עדיין לא עשיתי העברת בעלות כי חשבנו שאי אפשר כל עוד אין לו טסט

ראיתי כאן בפורום שאפשר לעשות העברת בעלות לרכב אספנות גם בלי טסט

אבל לא הצלחתי להבין ממשרד התחבורה מה בדיוק אני צריך ואם אפשר לעשות את זה גם בדואר או רק במשרד הרישוי

בתכלס יש לי רישיון של הרכב משנת 2001. שכבר לא בתוקף מן הסתם

הרכב מוגדר שם כרכב אספנות.

אז מה צריך לעשות עכשיו? איפה אני משלם את האגרה שהבנתי שצריך לשלם - כמה נראה לכם זה יצא?

מישהו עבר תהליך כזה שיוכל להסביר לי?

תודה

עשה כעצתי , בלי קיצורי דרך ועצות אחיטופל,הכי קצר ומדוייק , ותחסוך הליכות הלוך ושוב.

קח את בעל הרכב הרשום,וצעד איתו למשרד הרישוי (לא משנה איזה).

בקש בדלפק מהפקיד/ה להנפיק רשיון רכב חדש.

במקביל באותו מעמד , עמוד על כך שתוסר במחשב מגבלת "תקנות תעבורה".(בלי הסרת המגבלה לא תוכל לבצע העברת בעלות)

אין צורך לשלם את אגרת הרישיון

גש לדואר עם בעל הרכב הרשום , או יפוי כוח מטעמו , ובצע העברת בעלות על שמך.

ראה , הוזהרת!!!

את העברת הבעלות בצע באותו היום , שאם לא, סעיף "תקנות תעבורה" נכנס אוטומטית תוך יום יומיים , ותצטרך לחזור שוב למשרד הרישוילהסיר את ההגבלה.

ובא לציון גואל.

בהצלחה!

צביקה מרגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...