Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתעניין בסאניונג מוסו 4*4

דידישוסטר
שימו לב! השרשור הזה בן 4812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה זה בכלל "איסןף מציאות על הדרך"? :shock:

בראש המעוות שלי זה לעצור טרמפ למתנדבות שוודיות שרוצות להגיע לערבה.

במקרה הזה אתה באמת צודק, ג'יפון יהיה צפוף מידי! :wink::lol:

ומה בדיוק הבעיה עם ג'יפון קטנטן עמוס לעייפה במתנדבות שבדיות באמצע יום קיץ לוהט בערבה? :-)

ולגבי הסיפור עם הבדואי: אין המחשה טובה מכך לפתגם "שלח לחמך על פני המים כי ברבות הימים תמצאנו".

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור שלי דומה אבל שונה.

לא קשיש בדואי, אלא מתנדבת מדנמרק

החור היה ממקודם...אבל נחש מי דפק את היתד....:-P

יום אחד אני מגיע לתקן את הסאנגיונג במוסך ופוגש אותה 20 שנה אחרי נשואה למנהל המוסך.

עולם קטן

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי ובגירה

אני לא בטוח שרכב ליסינג (כפי שהציע עדי) או ג'יפון (כפי שהציע בגירה) יתאימו לצורכי השואל כפי שהדגשתי אותם בציטוט לעיל.

אין שביל בארץ שמאזדה3\טיויטה קורולה\פוקוס וכל השאר לא עוברים.

נכון שעדיף לעשות את זה באוטו גבוהה יותר אבל מכיוון שהוא יהיה על הכביש הרבה יותר מאשר בשטח אז עדיף לא להתייחס יותר מידי לנתוני שטח.

לדעתי לפחות....

בהצלחה,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שביל בארץ שמאזדה3\טיויטה קורולה\פוקוס וכל השאר לא עוברים.

למה בדיוק אתה קורא שביל כשאתה אומר את מה שאתה אומר, כי להזכירך, המפות נקראות "מפת סימון שבילים"!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בדיוק אתה קורא שביל כשאתה אומר את מה שאתה אומר, כי להזכירך, המפות נקראות "מפת סימון שבילים"!

אתה צודק שהמפה נקראת סימון שבילים וגם השבילים עם המעלות הקשים נכנסים בהגדרה של שביל.

אבל לגופו של עניין , ואולי מילולית לא דייקתי , אבל שביל בהקשר של הבקשה של הבחור זה שביל כורכר שנועד לטייל ולא לטפס או לזחול.

וברמות האלה עדיף לחשב פרמטרים אחרים שהם לא בהכרח שיקול של גי'פאי.

ראה את ההודעה הקודמת של בחור שמתלבט עם לקנות רנגלר רוביקון או רנגל רגיל - שם אפשר לדון על הטרנספרים סרנים וכדומה.

בשרשור הזה , לטעמי - זה חסר טעם.

בכל אופן בהצלחה - ולי אין ניסיון עם סאנייג אבל עצתי הטובה לבחור היא - תקנה ויגו :lol:.

המשך שבוע טוב,

עדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי

הסופה שהייתה לי עוברת ב"שביל" שבתמונה. המקום מכונה "מעלה ורדית" והוא מסומן במפה כ"שביל".

להערכתי אף אחד מהרכבים שציינת לא יעבור ב"שביל" הזה. :roll::roll:

חוץ מזה, בציטוט שלי שהבאת בתגובתך, התכוונתי לצורכי פותח השירשור בהקשר של "איסוף מציאות" - יעני נפח מטען. אנא קרא שוב את התגובה שלי ואת הקטע שהדגשתי בציטוט שהבאתי שם.

מעלה ורדית.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסופה הייתה רק נעילה אחורית אוטומטית וכמו לכל הסופות מהלך מתלה(בעיקר מקדימה) ששואף לאפס.

תשלב את מה שאמרתי עם מנוע שש אלי גז וקרב והתוצאה נראית בתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעטים הרכבים עם מהלך מתלה קידמי ראוי, במיוחד לא עם עלים. בדרך כלל פותרים את זה על ידי מוט מיצב מתנתק אבל זה לא בשביל סופה כל הטכנולוגיה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי

הסופה שהייתה לי עוברת ב"שביל" שבתמונה. המקום מכונה "מעלה ורדית" והוא מסומן במפה כ"שביל".

להערכתי אף אחד מהרכבים שציינת לא יעבור ב"שביל" הזה. :roll::roll:

חוץ מזה, בציטוט שלי שהבאת בתגובתך, התכוונתי לצורכי פותח השירשור בהקשר של "איסוף מציאות" - יעני נפח מטען. אנא קרא שוב את התגובה שלי ואת הקטע שהדגשתי בציטוט שהבאתי שם.

שלום שלמה,

את מעלה ורדית עשינו עם שני היילקסים נעולים אחורה שנת 2004 עם צמיגים סטנדרט , כמוש גם את מעלה יאיר (שהוא קל בהרבה) עשינו דווקא לא מזמן עם טנדר מאזדה 4X4 סטנדרטי לחלוטין).

משום מה אתם נתפסים מילולית למה שכתבתי, ברור לי שגם המעלה הנסתר מסומן כשביל במפה , אבל אם הבחור היה רוצה להגיע לשבילים קשים הוא היה מציין את זה ולא מחפש יוסאנג. אם פותח השרשור יפרט יותר לאיזה סוג שטח הוא רוצה להכנס (להערכתי - רק שבילים פשוטים שכמו שכבר כתבתי - כל מאזדה3 פוקוס וכדומה עוברת).

אבל אני עדין בעצתי לפותח השרשור בהתחשב לטיול של יום שבת - תקנה ויגו :lol:

בהצלחה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...