Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת כלים. נתקלתי בכלי SPIT (כלים חשמליים. ועל גז)

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי בחברת SPIT.

יש להם כלים מעניינים מעוד.

החל ממברגות. ועד אקדחי מסמרים / ברגים / ועוד.

השאלה היא.

איך החברה הזו?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שמישהו יקרא לחברה שהוא הקים spit (יריקה)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 2 אקדחי מסמרים שלהם, כלי נהדר חוסך המון המון זמן בתקנות של צינורות מריכף או מרירון בעזרת השלות המיוחדות שלו, ראיתי גם המון אנשי גבס שמשתמשים בו לקבוע מסילות לקיר, כלי נהדר לדעתי.

גם המוצרים הנלווים של החברה כמו מקדחים ודיסקים הם מאיכות מאוד גבוה.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשהו יש מושג מה רמת המוצרים?

ברמת בוש / מקיטה

ברמת היטצ'י.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצרים ברמה די גבוה, אין לי ניסיון על שאר המוצרים לארוך זמן אבל האקדחים ממש ממשטובים. גם השירות שלהם מצוין ולפי טענתם הם יגיעו לשטח לתקן תקלות באקדחים.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...