Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא מרצדס SL מארה"ב

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 4851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מכר שלי מתעניין בייבוא SL מ-1975-1980, לא קריטי מאיזה סוג (280, 350, 450), ככל הנראה מארה"ב (אלא רק אם עדיף מאירופה?).

אין לו ניסיון בתחום, ואני ביצעתי עבורו חיפוש בפורום ומצאתי כל מיני תוצאות, אבל ללא המאפיינים הספציפיים של הבקשה שלו.

הסיבה היא שהוא מודאג מרכישת "חתול בשק", ולא יכול להרשות לעצמו לנסוע לארה"ב בתקופה הקרובה בשביל לחפש מכונית. הוא ישמח קודם כל לדעת אם נהוג לקנות מכונית מבלי לבדוק אותה בעצמך ועד כמה זה בטוח. בנוסף - האם יש אנשי קשר אמינים בארה"ב שיכולים לבצע עבורו את החיפוש תמורת כסף (וכמה). ולסיום - הוא יכול להקצות כ-20-25 אלף דולר לכל הסיפור - האם זה ריאלי למכונית מהסוג הזה? הוא לא מהטיפוסים שיקנו מכונית במצב רע וישפצו אותה, אלא מעדיף לקנות רכב נוסע במצב טוב.

אז אם יש כאן בעלים של SL או אנשים שמכירים מומחים בתחום (ובמיוחד ברכב הזה ספציפית) - אשמח מאוד לתגובות, אפשר גם בפרטי ואקשר אתכם אליו.

תודה!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמי 280 לא נמכרו בארה"ב אלא רק דגמי ה-V8, במיוחד ה-450. דגמי SL שיועדו לשוק האמריקאי סבלו מכיול רך יותר של מערכת המתלים(במכונית שמלכתחילה לא היתה מבריקה בניהוגה) - וגם הביצועים היו בסדר ולא הרבה מעבר לכך.

מבחינת תקציב - זה די גבולי למכונית במצב טוב, אבל אפשרי.

מאחר ויובאו לא מעט כאלו וניתן למצוא אותן בלוחות האינטרנטיים בארץ, הייתי מציע לו שיחפש מכונית בארץ, אותה יוכל גם לבדוק כראוי.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון אפשר למצוא יפהפיות במחיר אטרקטיבי של 6000$ וצפונה, מתחת למחיר הזה אלו גרוטאות

עם היבוא ,כאב הראש וזלטין נשאלת השאלה הנצחית אם כדאי ולמי יש חיבור ישיר לרסקיו.

ישנן כמה מכוניות בארץ למכירה חלקן אפילו במחיר הגון והן מושקעות (הבעלים הראשונים תמיד משקיעים)

כמי שנוהג אחת כזו ונהנה מכל רגע אני מאד ממליץ

אם תרצה כמה טיפים דבר איתי בפרטי

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות הזריזות.

היכן ניתן למצוא את המכוניות ה"ישראליות" המוצעות למכירה?

דני - אברר איתו איך הוא מעוניין להתקדם. האם אוכל לקשר אותו אליך במידה וירצה עצות?

תודה

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני , אתה מוזמן לתפוס אותי בפייסבוק

או בטלפון : 03-7225072 (מגיע ישירות לסלולרי שלי ללא עלות מעבר לשיחה מקומית ), אשמח לעזור ככל הניתן.

במקרה של רכבים קלאסיים ההמלצה שלי היא רק רכבים מקליפורניה, אכן יש מציאות באיזור ה6 אך רכב במצב מלוקק שווה את הדולרים הנוספים, יש לי שכן שבבעלותו SL יפייפיה שמעוניין למכור, הרכב לא מפורסם ואין עליו שלט.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי

בוא אספר לך מה זה רכב נמצב מלוקק

בדקתי עבור חבר מרצדס עם 20000 מייל מודל 79 בקליפורניה

הרכב עמד במוסך סגור בתוך בלון אויר מחומם קבוע ל20 מעלות עם לחות של 10% במשך שנים

הבחור שילם על הרכב (סריטה עמוקה) 25000$ שם!!

בארץ הוא קילף 150000 ש"ח לחבורת זלטין הבנת?

אין מה לדבר על רכב מלוקק ,בארץ תישחט

צריך להיות הגיוני

אם בארץ יש רכב יפה ושמור באיזור ה90 100 אלף ש"ח זה שווה כל מאמץ אחר

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם. אני אפנה אותו אליכם במידה והוא יחליט להתקדם באופן רציני עם הרכישה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...