Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: מרצדס חושפת תמונות ופרטים טכניים של ה-SLK החדשה

504L
שימו לב! השרשור הזה בן 4844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.netcarshow.com/mercedes-benz/2012-slk-class/

עיצוב החוץ מאכזב לטעמי, בפרט החרטום הבולבוסי. החרטום המחודד בדור היוצא היה ונותר מדהים. עיצוב הפנים, בהשראת SLS, בולט במינימליזם אסתטי מאד.

בשלב הראשון מוצגת המכונית עם מנועי בנזין, עם 4 ו-6 ציל'. בהמשך צפויה גרסת דיזל :oops:.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות ופרטים טכניים ראשונים אודות הדור השלישי של ה-SLK נחשפו הבוקר.

ה-SLK החדשה תושק עם שני מנועי בנזין בנפח 1.8 ליטר, מנוע בנזין בנפח 3.5 ליטר (V6), ואופציה לגג פנוראמי מתכהה

חשמלית.

פרטים נוספים בקישור - מרצדס SLK חדשה.

SLK-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מתנגד לקבל אחד כזה במתנה. אני מוכן אפילו להתפשר על מנוע 1.8. :roll::-P

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מגושמת, כמעט משפחתית. בתחזיות שפורסמו בעבר היא קיבלה את חרטום הSLS וזה דווקא היה מדהים, זה פושר מאוד.

ממכונית ספורט היא הפכה למשהו בסגנון קומפקטית קבריולה (308, פוקוס וכו').

מה שכן, כמו הרבה מכוניות מהעת האחרונה, אי אפשר לדעת באמת עד שרואים במציאות. המורכבות של המשטחים במכוניות החדשות מטעה מאוד בתמונות.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף מרצדס שנראית כמו מרצדס!

הSLK הישנה ממש לא נראתה לעניין (מבחינתי) והייתה יותר מדי מצועצעת.

עכשיו הם נתנו לה את הבגרות שהיא הייתה צריכה.

זה משהו שממש הפריע לי בגרסה הקודמת.

העיצוב הפנימי גם נראה מאוד מתאים לחובבי מרצדס קלאסיות אבל העיצוב מאחורה טיפה סתמי. אם היו עושים אותו יותר מרובע, היה יותר מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את הרעיון שמרצדס חזרה לגרילים מרובעים ומאסיבים, הבעיה שלי נעוצה בחוסר ההרומניה בדמים מסויימים, במקרה הזה ניסו לתת לה מראה של בייבי SL כשלמעשה הקו הרוחבי בטמבון מתחת לגריל הורס את האגרסיה של הגריל, מה שנראה טוב בSL לאו דווקא נראה טוב על הSLK, לטעמי האוטו קטן מדי על העיצוב הזה, מאחור הוא נראה כמו אבולוציה טבעית של הדגם הקיים אבל הפרונט מעוות. מהצד היא נראית די מצחיק, הזווית החדה שהייתה בדור הקודם התאימה לממדים הקטנים.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...