Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לנהיגה בזמן המלווה והנהג חדש.

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאתם אולי יודעים יש לי רשיון ובינתיים אני לא יכול לנהוג עם אבא שלי ויש עוד זמן עד שאני יקבל את האוטו שלי אם בכלל.

השאלה שלי היא שבינתיים איך אני יכול לנהוג עם המלווה?

לדוגמא אם אני רוצה לנהוג עם דוד שלי באוטו שלו כשהוא לידי אז מה אני צריך

חוץ מרשיון תקף? (ביטוח וכאלה).

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקבע משרד הרישוי אם אני לא טועה זה מגיל 24 עם 5 שנות ותק על הכביש ומגיל 30 נדרשות 3 שנות ותק.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אחי אבל השאלה שלי היא איזה ניירות אני צריך עליי בשביל שאני יוכל לנהוג באוטו...

כאילו האוטו של דוד שלי בן אדם מבוגר והכל עם טסט לאוטו וביטוח אבל בשביל שאני ינהג צריך עוד משהו או רק לעלות לאוטו ושהוא יהיה לצידי וזהו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעודת זהות שלך אם אין לך את הרישיון הפלסטיק,רישיון הנהיגה של דוד שלך,דוד שלך :lol: ,ושיהיה לך כיסוי בביטוח על נהג חדש ועל נהג בגילך

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעודת זהות שלך אם אין לך את הרישיון הפלסטיק,רישיון הנהיגה של דוד שלך,דוד שלך :lol: ,ושיהיה לך כיסוי בביטוח על נהג חדש ועל נהג בגילך

סבבה אחי נשמע טוב.

אז אני לא צריך להיות רשום בביטוח אישית נכון ? כאילו אם יש לו על הבן שלו ביטוח נהג צעיר אז אני לא צריך להיות רשום שם באופן מיוחד נכון ?

כאילו אני צריך להביא את עצמי את הרשיון והת"ז את הניירות של דוד שלי וכמובן את דוד שלי :D ולהתחיל לנהוג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש פוליסות לפי שם ספציפי.

ב. שים לב להבדל אם הבן של דוד שלך נהג צעיר (מבחינת הביטוח) או נהג חדש, לדעתי יש הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יש פוליסות לפי שם ספציפי.

ב. שים לב להבדל אם הבן של דוד שלך נהג צעיר (מבחינת הביטוח) או נהג חדש, לדעתי יש הבדל.

ביטוח חובה תקף ללא הגבלות גיל וכו'.

ביטוח מקיף (שאינו נדרש לפי החוק, אבל כדאי שיהיה) יכול להיות מוגבל בגיל, וותק, או אפילו נהגים ספציפיים לפי שם ומספר ת"ז. אפשר להרים טלפון לסוכן הביטוח ולברר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח ואת הרשיון שמרוב ההתרגשות לנהוג אותו בסוף אני ישכח.......

אתם לא יודעים כמה אני מת לנהוג כבר!

כבר שבועיים מאז הטסט לא נהגתי וכל יום יומיים אני מנג'ס לאבא שלי שיבוא לבדוק

איתי רכבים (הם עדיין לא בטוחים שהם מסכימים להביא לי אוטו בגיל הזה אבל אני אחראי

ואני יודע שאני לא יעשה שטויות באוטו ואני רק ינהג בו פה ושם ולבילויים בימי שישי בלי

לשתות ובלי נהיגה פרועה ).

תודה לכל המגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני אחראי

ואני יודע שאני לא יעשה שטויות באוטו ואני רק ינהג בו פה ושם ולבילויים בימי שישי בלי

לשתות ובלי נהיגה פרועה ).

מי יתן וירבו כמובן!

אבל אתה הרי יודע שזה לא מציאותי נכון? אולי בהתחלה.

ואבל תוך זמן קצר אתה לא תנהג בו "פה ושם" אלא תשתמש בו כדי לעבור מרחקים הגדולים מ200 מטר.

בלי לשתות? נו הרי קצת מותר.... (אני לא מתמם, גם אני שותה ונוהג, אבל אני מגביל את השתיה שלי באופן חזק ביותר)

בלי נהיגה פרועה? טוב, זה הגיוני.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניירות שאתה צריך הם : הרשיון שלך (רשיון של דוד שלך) , טסט לרכב וביטוח ...

ביטוח חובה -מן הסתם משמו - חובה בכל אוטו , שהביטוח הזה תקף לכל הנהגים לא משנה אם -חדש, צעיר ... או כל דבר

ביטוח מקיף - לא חובה !

ביטוח -נהג חדש : ביטוח שנעשה לכל נהג לא משנה מהו גילו ,שנתיים ראשונות מיום הוצאת הרשיון -ביטוח זה גם לא חובה !

נהג צעיר : ביטוח לנהגים שהם מתחת לגיל 24 -גם לא חובה !

אבל תקח בחשבון שאם אתה נוהג רק עם ביטוח חובה , אז כל נזק (חלילה וחס) שיגרם לאוטו בזמן שאתה נוהג - אין ביטוח !

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה באמת תודה , אז אני חושב שבסוף אני אעדיף לחכות עוד חודש חודשיים לאוטו מאשר לסכן את דוד שלי בתאונה ואז ילך האוטו חס וחלילה או משהו , חבל סתם להסתבך....

ב"ה אני יקנה איזה לנסר לאונה או אונו ...

ועוד משהו....

כמה בערך יעלה לי (בין לבין ) לעשות ביטוח לפיאט אונו לנהג צעיר ? חובה וצד ג' , שווה לעשות מקיף ?

תודה, יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...