Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט 2003

דנידין123
שימו לב! השרשור הזה בן 4847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים על יונדאי אקסנט 2003? לפי מה שאני מבין צריכת דלק נמוכה והיא די אמינה.... אתם יכולים לחזק אותי?

דנידין123 שלום

בגדול אקסנט צורכת משהו כמו 10-12 ק"מ לליטר, זה תלוי כמובן באופן הנהיגה שלך

מדובר ברכב אמין ואחזקה זולה יחסית, יחד עם זאת בשנתונים האלה הק"מ כבר מתחיל להיות גבוה

להוציא את המחיר הזול של רכב בשנתון הזה, החלפת חלקים מבלאי טבעי, באופן טבעי, כבר הופכת את העסק ליקר

אולי כדאי לשקול לעלות לשנתון גבוה יותר...

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות

מיטל מאלדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם אקסנט 2001 אוטומט שזה כמו הדגם של ה 2003 במשך 7 שנים בערך שגמעה לא פחות מ 260 אלף ק"מ והיא עוד אחרי ליסינג, הרכב מאוד מאוד אמין!! באמת שחוץ מטיפולים שוטפים הייתה רק תקלה אחת ב 7 שנים שעלתה איזה 700 שקל בערך ולטעמי לרכב יוצא ליסינג עם ק"מ כזה גבוה, זאת נחשב כאמינות מעולה!

מבחינת צריכת דלק האוטו לא מצטיין בעניין הזה ועושה בבין עירוני בלי פקקים בלי כלום משהו כמו 1:11 ובעירוני גם מגיע ל 1:8.

Polo 1.2 Tsi 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב1300 או 1500 ?

אוטומט או גיר רגיל ?

בכל מיקרה האמינות טובה אפילו טובה מאד

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב1300 או 1500 ?

אוטומט או גיר רגיל ?

בכל מיקרה האמינות טובה אפילו טובה מאד

יוסי

1500 אוטומט.

אני מאוד רוצה ללכת על פולסווגן פאסאט 2002, אבל נראה לי שהוא צורך יותר מדי דלק. 1800 אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה נוסע בשנה? בתוך העיר? פקקים? כבישים פתוחים?

כי ההבדלים בצריכת הדלק של ה 1500 אוטומט של אקסנט לבין הפאסט 2002 לא גדולים כל כך (האקסנט עדיפה ממש בטיפה)

Polo 1.2 Tsi 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה נוסע בשנה? בתוך העיר? פקקים? כבישים פתוחים?

כי ההבדלים בצריכת הדלק של ה 1500 אוטומט של אקסנט לבין הפאסט 2002 לא גדולים כל כך (האקסנט עדיפה ממש בטיפה)

אני צריך אוטו שיסע די הרבה כל יום, זה לא רק לי אלא ל3 אנשים מהמשפחה כולל אותי.

יש לי תקציב של בערך 35-40 ואני רוצה להוציא כמה שפחות, למרות שאם תהיה אופציה טובה ומשתלמת יותר לא אכפת לי להשקיע הכל. שהאוטו יראה לא רע ויהיה עם שם טוב שלא עושה בעיות, ממש לא בא לי להוציא כסף במוסך. רציתי לקנות בהתחלה רנו מגאן 2006 אבל אחרי ששמעתי את הביקורות החלטתי להתרחק.

היונדאי גטס היא אופציה אחרונה, אם לא נמצא משהו טוב בכסף שיש לי אני אלך עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו לא מוצלחת בגיר האוטומט (מנסיון שלי וגם שמעתי מאנשים אחרים)

אם אתה מציע גטס אני מבין שלא משנה לך אם זה רכב קטן או גדול בכלל? אם לא אז יש רכבים אחרים יותר חסכוניים בשבילך.

מציע לך לפתוח שרשור חדש עם כותרת נורמלית כמו: רכב חסכוני,אמין לא משנה גודל עד 40K ש"ח

ובפנים תרשום כמה בערך אתה עושה בשנה, צריך לדעת אם זה 20K ק"מ או 30K ק"מ כדי להבין אם החסכוניות בדלק זה מה שהוא קריטי ובנוסף תרשום את כל מה שאתה מחפש (גודל רכב אם משנה ואם יש לך העדפה מסויימת לגיר אוטומט/ידני)

Polo 1.2 Tsi 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...