Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרדיו "שוכח" תחנות וולו S-70

elimeleche36
שימו לב! השרשור הזה בן 4847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת מדובר במערכת מולטימדיה 1 דין אם זה משנה בפעם הקודמת שזה קרה החלפתי מצבר שהייה חלש עכשיו הכול ניראה תקין ועדיין הרדיו שוכח לפעמים לא תמיד תחנות מה יכולה להיות הסיבה ?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם יש תקלה מסתורית ברדיו, רדיו "שוכח" תחנות ברגע שאין אספקת מתח קבועה. יכול להיות ששוב המצבר שלך חלש וברגע ההנעה יש נפילת מתח רצינית והתחנות נעלמות. הטמפרטורות הנמוכות של הימים האחרונים לא ממש עוזרים למצברים עייפים.

אם הרדיו "שוכח" תחנות מהיום בו התקנת אותו אז יש בעייה בהתקנה, אך מדבריך נשמע כי לא כך המצב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר דווקה ניראה בסדר מניע בלי שום בעיה בשניה הראשונה מצבר שנפ 80 אמפר אמורה אולי להיות סוללת זיכרון פנימית או משהו כי כבר נמאס לי כל פעם לכוון מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיש מגע רופף של הכבל מתח שנותן זרם קבוע לרדיו, גם שהסוויץ' כבוי,

ואז מתבצעת מחיקת התחנות מהזכרון.

בעיקרון, כמו שציין קודמי, מחיקת תחנות מהזכרון, מופיעה שאין חשמל לרדיו,

וכך אין מה שיאפשר לו "לשמור" את הזכרונות.

יכול להיות שזו גם תקלה במכשיר עצמו, או הכיול שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש למכשיר סוללה פנימית. בד"כ רדיו לרכב אמור לקבל שני מתחים: מתח סוויץ' (חוט אדום), ומתח קבוע (חוט צהוב). המתח הקבוע משמש לגיבוי הפרמטרים והתחנות שנקבעו ברדיו ע"י המפעיל גם כשהרכב כבוי. ייתכן מגע רופף בחיבור הכבל הצהוב היוצא מהרדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ, אז ככה הלכתי למוסך שלי וולו ב"ש וביקשתי שיבדקו לי טעינה התברר שהמצבר חלש לא דאגתי יותר מדי המצבר די חדש קניתי אותו בכדורי באר שבע ב8-09 עם 20 חודש אחריות הלכתי לכדורי הראיתי חשבונית קבלה ששם מציון 20 חודש אחריות אמרו לי גש לשנפ {מדובר במצבר 80 אמפר שנפ} הבחור בשנפ בדק אותו ואמר שהוא דפוק שיש שני תאים לא תקינים כשהוא בא להחלף אותו הוא פתאום אומר רגע המצבר בלי אחריות האחריות הינה ל15 חודש יש לך טעות אני אומר לבחור ומראה לו את הקבלה עם האחריות הוא אומר לי אז גש למי שמכר לך אותו חזרתי לכדורי עשה בדיקה משלו ואמר הצבר תקין בסך הכל ענין של טעינה אמרתי לוהמצבר ניבדק בשנפ ושם ניקבע שהוא לא תקין תתקשר לשנפ ותישאל העבירו אותי לטיפול בעל הבית שאמר זה מצבר עם 20 חודשי אחריות אל תדאג התקשר לשנפ ושם אמרו לו שהמצבר אינו תקין וכן שיש עליו 15 חודשים אחרי בדיקה בעל הבית אומר לי אל תידאג נעזור לך אכן האחריות ניגמרה אבל ננסה למצא לך מצבר אחר אולי 65 או 72 אמפר אמרתי לו כנראה לא הבנתי אני קניתי מצבר 80 אמפר שנפ לא זבל ואני רוצה את אותו דבר שקניתי לא קומבינה בגלל שיש למצבר20 חודש אחריות גם שילמתי בהתאם 900 שח במקום 600-700 למצבר בעל 12 חושי אחריות אל תדאג היתה התשובה נחזור אליך מאז עברו יומיים מה לעשות ,? אני יותר לא נוגע בשנפ בעבר היו לי מצברי וולטא שהחזיקו יפה קרוב ל5 שנים בפולו הקודמת ,שלי מה לעשות חברים האים לתבוע או להמשיך עם אל תדאג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי היום עם כדורי שהבטיח להשיג לי מצבר שירות מה זה? זה טוב?

ובינתים אם המצבר לא מניע לבא אליו ולשים בינתים מצבר 65 אמפר עד שישיג אחר,מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...