Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה דבר אפשר לקנות לאוקטביה חדשה?

G.Z.A.3
שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מודל 2004/2005 (עוד בהתלבטות)

אוטו ידני TDI 1.9 לא סטיישן.

צבע ככל הנירא יהיה או לבן או ירוק זית ככה.

אבא שלי קונה לעצמו אוטו כזה והוא הציע לי להחליף עם האוטו שלי שהוא פאסאט 98 TDI 1.9

האמת שאני לא מתלהב להחליף את האוטו שלי אפילו באוטביה חדשה אבל אם אני יראה שאפשר לעשות לה הרבה יותר דברים משמעותים מהאוטו שלי אולי אני יחליף...

אני מוסיף לאוטו שלי בה"כ בקליות כאלו:

http://wmh.walla.co.il/community/2004/5/20/9207976/Passat.jpg

ויש כבר חלונות כהים (מוגנים מאבנים) שניראים כמו שחורים (אגב זה עובר בטסט לאוטו)

בקיצור במקום לזבל לכם במוח נשאל ככה:

למישהו יש תמונות של בקליות יפות מתאימות לאוקטביה החדשה ?

עם איזה מערכת היא מגיעה ?

ומה עוד יש לכם להציע לי לאוקטביה ?

תודה לעוזרים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראות ממש לא טוב לדעתי

תשאיר את הפאסאט כמו שהיא, אל תנסה לתת לה מאפיינים קרביים או "ספורטיביים" לא תצליח, המראה המעוגל שלה מעניק לה נגיעה יוקרתית ותחושה שלוותית...שאפילו בקליות איימתניות לא יפרו....

בקשר לאוקטביה, אני הייתי נשאר עם פאסאט....אבל אם היא חדשה..זה בהחלט מפתה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורי יופי למכוניות גרמניות, תפנה לצחי מערכות בחולון, ברחוב ההסתדרות 81 או 80 (אני לא זוכר), הוא מייבא כל מיני קיטים\ בקליות\ וכל מיני דברים אחרים למכוניות גרמניות של החברות RIEGER ו AVANT GARDE.

טלופן שלו: 03-5595164

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...