Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנתיב המהיר מצמצם לך את הנתיב

senda
שימו לב! השרשור הזה בן 4349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה זמן הייתי בעד הנתיב המהיר. לא ממש אכפת לי אם משהו סולל נתיב נוסף לטובת המשלמים מתוך הנחה שזה לא אמור לפגוע בשאר - רק להיפך - ראה כביש 6.

ראיתי את הנתיב לפני כמה ימים וחשבתי כי בזמן השתלבות יהיה עמוס מסויים כמו שיש בכל צמצום נתיבים.

היום פתאום גיליתי שבשביל לא לגרום לעומס בזמן ההשתלבות - לקחו נתיב אחד מהנתיבים הקבועים שהיו מה שמצמצם את מספר הנתיבים לשניים, ואז הנתיב המהיר נכנס - מה שאומר שיצרו נקודת לחץ רצינית חדשה אצל כלל המשתמשים כדי להוריד לחץ בכניסה של הכביש המהיר.

זה מבחינתי עובר כל גבול. תשאירו לנו את מה ששלנו ואל תעכבו אותנו בשביל יזם פרטי.

מעניין אם יש דרך חוקית לפגוע בפעולה הזאתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר היום (שישי) היה פקק עקב צימצום הנתיבים מגשר ההגנה עד גנות. נראה לי שביום ראשון הפקק ימשך עד מודיעין. פשוט חלם וחוצפה לגזול נתיב אחד ולהעביר אותו ליזם פרטי שייקח כסף על הנסיעה בנתיב שהיה של כלל הציבור. מדינת חלם ואין פוצה פה. ביום ראשון תתחיל הקטסטרופה לכל משתמשי הדרך הנ"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מבחינתי עובר כל גבול. תשאירו לנו את מה ששלנו ואל תעכבו אותנו בשביל יזם פרטי.

אתה צודק , כביש 6 (ומנהרות הכרמל) פתחו נתיב נוסף ולא פגעו בשאר , אבל הנתיב הזה גונב חלק מהנתיב הכללי ופוגע בכולנו ,

לדעתי חלק מחברי הכנסת רצו להקל על עצמם את הפקקים בין ת"א , נתבג וירושלים ,

אז הם ועשו נתיב מהיר שבו הם נוסעים בחינם ,

אז אם אתה לא ח"כ ולא בעל הון ? אתה בפקק (שורף הרבה דלק עם מס גבוה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מספיק שמורידים את האוטובוסים ומוניות השירות מהכביש הרגיל וכברהצלחת לצמצם קצת בנפח התנועה. חוץ מזה, באמת נראה לי שיש מספק אנשים שהחיסכון של הזמן בבוקר ובעיות החנייה בתל אביב מספיק חשובים להם כדי להשתמש בו. זו סתם דמגוגיה להגיד שזה כביש שנועד להיטיב עם העשירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לי שנפתחת לי הדרך עד גנות ואז אני כבר מסודר.

אפרופו גנות, ראיתי על כביש 1 תמרורים צהובים שהכיתוב בהם מוסתר, אבל היה אפשר לקרוא שגנות יהיה חסום.

מישהו יודע על מה מדובר במקרה?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מספיק שמורידים את האוטובוסים ומוניות השירות מהכביש הרגיל וכברהצלחת לצמצם קצת בנפח התנועה.

במקומות שהוסיפו עוד נתיב נפח התנועה מצטמצם ,

אבל זה רק חלק מהדרך ! כי אחרי שהנתיבים מתאחדים אז העומס בנתיבים הכללים גדל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מספיק שמורידים את האוטובוסים ומוניות השירות מהכביש הרגיל וכברהצלחת לצמצם קצת בנפח התנועה. חוץ מזה, באמת נראה לי שיש מספק אנשים שהחיסכון של הזמן בבוקר ובעיות החנייה בתל אביב מספיק חשובים להם כדי להשתמש בו. זו סתם דמגוגיה להגיד שזה כביש שנועד להיטיב עם העשירים.

כל אותם רכבי תחבורה ציבורית שיירדו מהנתיבים שאתה נוסע בהם - יפגשו אותך בכניסה לנתיבי איילון. סביר מאוד להניח שתראה אותם בצמוד אליך כי הם יעמדו באותו פקק בדיוק כמוך.

הבעיה היא לא כביש מס' 1 - הבעיה היא איילון.

בקיצור, הולך להיות מעניין מאוד ביום ראשון בבוקר...

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו גנות, ראיתי על כביש 1 תמרורים צהובים שהכיתוב בהם מוסתר, אבל היה אפשר לקרוא שגנות יהיה חסום.

מישהו יודע על מה מדובר במקרה?

כתוב בשלטים האלו שאין יציאה לגנות (וגם לשפירים) למי שנוסע בנתיב המהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה שיסען בנתיב המהיר יגיעו לפקק באיילון תוך 10 דקות. אלה שיסכו בנתיבים הרגילים יגעו לפקק תוך חצי שעה (אולי יותר).

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם בוכים.

זה שהם משלמים ונוסעים שם זה אומר הרבה פחות לחץ בנתיב הפתוח.

מה ששניכם לא מבינים זה לא שמוציאים את הרכבים ומשאירים את הכביש כמו שהוא. מה שעושים בפועל זה שמצמצמים את הכביש משלושה נתיבים לשניים! ככה שלוקחים אולי 5% מהרכבים אבל מצמצמים את הנתיבית ב 33%. העומס על שני הנתיים שישארו יהיה הרבה יותר גדול.

בדרך גרפית תחשבו על כך שכיום יש 100 רכבים בכביש שהופך מחמישה נתיבים לשלושה. בעתיד יהיו 95 רכבים בכביש שיעבור מחמישה נתיבים לשניים וה 5 רכבים יקבלו את הנתיב השלישי.

לא צודק לא הגיוני ולפי דעתי גם לא חוקי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית היא בהשתלבות של הנתיב המהיר בסופו עם נתיבי איילון באזור מחלף קיבוץ גלויות.

בגלל קשיים גאוגרפים (למעשה לא רצו להשקיע הון בהרחבת הכביש באזור זה) לא ממש הרחיבו את הכביש אלא "אכלו" את השוליים. מה שיקרה שם זה ללא ספק צוואר בקבוק בהשתלבות של רכבי הנתיב המהיר והתנועה הרגילה.

גם משתמשי הנתיב המהיר יסבלו מכך כי מה שקורה הוא שהנתיב שלהם פשוט נגמר והם צריכים להשתלב בתנועה כמו בכניסה רגילה. אני תמיד רוצה להאמין שמי שמתכנן כבישים במדינה ביצע מחקר, הערכות ובדיקות לפני שטרקטור אחד התחיל לגלח אספלט, אבל המציאות מראה אחרת ורק נזכיר 2 דוגמאות כואבות:

• מחלף גלילות מזרח- היציאה מאיילון צפון לכביש 5 מזרח, מי האידיוט שממש לפני ההשתלבות כינס שני נתיבים בהם זורמת תנועה מהירה לנתיב אחד כאשר 100 מטר לאחר מכן יש השתלבות עם דרך מהירה נוספת? השקיעו מליונים במחלף הזה אבל הפקק נשאר בגלל צוואר בקבוק ביציאה הזאת.
  • כביש גהה (4) לכיוון דרום בין מחלף גהה למחלף גבעת שמואל- מי האידיוט שתכנן 5 נתיבים שהופכים לשלושה ובדיוק בשיא כינוס הנתיבים האלו הציב תחנת אוטובוס בעלת מפרץ רגיל ולא מופרד מהדרך המהירה? בצד השני קרוב יותר למחלף גבעת שמואל החלמאות ממשיכה עם תחנת אוטובוס ללא מפרץ כך שאוטובוס שעוצר חוסם נתיב שלם (להזכירכם, בדרך מהירה ועמוסה).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...