Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כפתור קודנית שבור

eran_d
שימו לב! השרשור הזה בן 4846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחליף קוד לצירוף מספרים שלא כולל את הכפתור השבור.

אם אתה לא יודע איך מחליפים קוד, תרשום מה הדגם של הקודנית, עדיף אפילו שתעלה את התמונה של לוח המקשים.

כך תוכל אולי לקבל הדרכה להחלפת קוד מאנשים שמכירים את הדגם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שבמקרה שלי זה לא היה מגומי אלא מסוג של פלסטיק או משהו, זה פשוט נסדק ואז נשבר ויצא.....

ולפי איך שזה נראה רק צריך לקנות כפתור ולהכניס אותו למקום במקום זה שנשבר....

השאלה איך עושים את זה, איפה ניתן לקנות ואם לא אז איפה אפשר להחליף רק את המקלדת עצמה, כי הקודן

עצמו כן תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הכפתור מגומי הפסיק לעבוד,

שאלתי את הביטוח אם אני יכול לנתק את הקודנית וקיבלתי אישור בתנאי שיש לי אימובולייזר במפתח.

כמובן שהלכתי לחשמלאי רכב שלי,

הוא ניתק את הקודנית ב 3 דקות [ללא צורך בשום קוד ממני].

שאלתי אותו אם לו זה לקח 3 דקות כמה זמן זה יקח לגנבים והוא ענה לי שבפחות מדקה 1 הרכב כבר מונע כי הם לא סוגרים ושמים איזולירבנד כמו שהוא השקיע.

מאז אני מאושר .

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשהם פותחים הם לא ממש משתמשים במברג כדי להסיר את הפאנלים שמסתירים את הקודנית.

חוסך להם עוד איזה דקה.

לשואל-אפשר להחליף לוח מקשים. תצלם את הקודנית ואפנה אותך.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...