Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעטו בי מפורום "מדפסות לייזר" או: מבקש המלצה למדפסת לייזר צבעונית

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 4857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לאמא שלי יש פעוטון והיא חייבת מדפסת שתהיה שם שיהיה אפשר לצלם איתה מסמכים.

נכון שלצלם בחנות הרבה יותר משתלם אבל אנחנו גרים בקצה העיר ולפעמים יש מסמכים דחופים שהיא חייבת לצלם ולא יכולה לצאת מהפעוטון.

כיום יש לנו מדפסת hp officejet 6413 אנחנו מאוד מרוצים ממנה אבל הדיו נגמר מאוד מהר (העיקר השחור- לפעמים מחזיק

אפילו פחות מחודש למרות שאנחנו קונים את המחסנית XL)

חשבנו לרכוש מדפסת לייזר צבעונית אבל כמוהן חובה שתהיה אפשרות לצלם מסמכים ושתהיה חסכונית בהוצאות עד כמה שאפשר.

אשמח לעזרתכם,

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הOFFICEJET 6500 , מדפסת מצויינת כוללת גם פקס גם מכונת צילום וגם סורק , חסכון יעיל יותר בדיו. אני אישית ממליץ , בכלל , השירות של HP מצויין.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לקודמי, דווקא אציע לך להתרחק מ HP כמו מאש וזה כאמור אחרי שזרקתי מדפסת משולבת שלהם אחרי שנה (!) הגדם שלה נקרא 7950 עם כמה אותיות (לא זוכר מהן היו בדיוק).

בכל מקרה, עשתה לנו את המוות בבית,הייתה מחוברת לנתב בתור מדפסת רשת,מאבדת את התקשורת עם הנתב לפחות 3 פעמים ביום, הפלסטיק המצועצע שלה והמזיני דפים הלא מדוייקים היו גורמים לתקיעות דפים כל שני וחמישי,פקסים לא מתקבלים\לא נשלחים.

בכל מקרה אחרי שנה של סבל מהמדפסת (פעמיים גם לקחו אותה למעבדה) ומכל בני המשפחה שכל הזמן רודפים אותך "היי מה קרה למדפסת? היא לא מדפיסה\שולחת\מקבלת" העפתי אותה לאלף עזאזל. קניתי Brother MFC7320 והנה נכנס השקט הביתה. כבר חצי שנה שהכל עובד חלק (כולל פקסים,הדפסות מהרשת,הדפסות מקומיות) ללא איבוד תקשורת וללא תקיעות דפים.

בהצלחה :)

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Muzic4Ever,

אני מאמין שאתה מתכוון ל-7590 ואתה צודק, המדפסת הזו הייתה כישלון צורם של HP וכאשר עבדתי בתור מוכר בחנות שמכרה מוצרי מחשב, קיבלנו הרבה החזרות שלה כבר אחרי יום, יומיים.

בכל מקרה, ה-6500 היא מדפסת אחרת ועושה רושם מצויין, היא מסוגלת להדפיס עד 1200 עמודים בשחור ו-700 עמודים בצבע (בכיסוי של חמישה אחוזים, כמובן).

אני מאמין שהחיסרון העיקרי שלה הוא שאם חסר צבע אחד, אתה חייב להשלים אותו ע"מ להשתמש בצבע אחר.

אני תמיד אהיה בעד לייזר, אבל צריך לקחת בחשבון שללייזר צבעונית יש ארבעה טונרים להחליף ולפי מה שאני יודע, זה לא זול בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדפסת אחרת, אבל עדיין HP. מניסיון מר של חברים עם אותה 6500 בדיוק,

אני ממליץ לא לגעת, ובכלל, לאור המוצרים הירודים שה-HP משווקים במצח נחושה בשנים האחרונות,

מצווה היא לקנות מדפסות של חברה אחרת. לא משנה איזו. :evil:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לקרובי משפחה לא מזמן סמסונג, נדמה לי samsung clx3175 לייזר צבע.

עושה יופי של עבודה. (כולל צילום/פקס/סריקה)

עלות כ1400 שקל.

שאלה - עד כמה הצבע קריטי?

כי לייזר שחור לבן יש יותר בזול.

אם צריך יכולת צבע אבל לא בכמויות, אפשר לשקול לקנות מדפסת לייזר זולה ש/ל ולהשאיר את הקיימת בשביל צבע.

עיקר העבודה הוא מה?

צילום ש/ל?

הדפסה ש/ל?

הדפסה צבע?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי לא מעט מדפסת לייזר לאשתי,

אבל היא לא מוכנה לרדת מהמדפסת דיו כי בלייזר הצבעוניות הזולות אין סורק.

אבל אם לא אכפת לך לקנות סורק צ'וקומוקו יש לא מעט מדפסות לייזר זולות צבעוניות בסביבות ה 700 ש"ח.

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-printer&db5620=5622&db5756=5758&orderby=price

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...