Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסט פעם ראשונה, טסט פעם שניה, טסט פעם שלישית - נמכר!!!

erezcoh
שימו לב! השרשור הזה בן 4844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני משתמש חדש שנרשם לפורום מתוך תקווה לקבל עצה ואהדה לבעיה שיש לי.

אז ככה, לפני שנתיים רכשתי מכונית קטנה וחמודה, סוזוקי יורוסוויפט מודל 2000, עם טסט לשנה.

הכל טוב ויפה, אחרי שעברה שנה ראשונה ושמונה חודשים עם אפס תאונות, אפס בדיקות שיגרתיות, ונסעתי במהלך השנה בקושי 5,000 קילומטר.

בכניסה לאיזור התעשייה ראש העין, עצר אותי שוטר לביקורת שיגרתית ותפס אותי עם טסט פג תוקף 8 חודשים. הייתה שם ניידת בטיחות של משרד התחבורה שביטל לי את רשיון רכב בגלל טסט ורשם גם בגלל צמיג יבש.

עוד באותו יום חזרתי הביתה, חיפשתי את המסמך של הרשיון רכב, שילמתי אותו בדואר ויום למחרת הגעתי למכון רישוי להעביר את הרכב טסט.

הצגתי בטסט את האגרה ששולמה, ביטוח חובה ורשיון נהיגה. לא עלה על דעתי שאני צריך גם להציג את הטופס הורדה של הרכב מהכביש.

הרכב עבר טסט חלק, חוץ מלוחית זיהוי הכל היה פיקס. יום למחרת אני נוסע למשרד הרישוי בבני ברק על מנת לבטל את ההורדה של הרכב מהכביש, לחדש את הרשיון רכב, שם הם לא הסכימו לחדש את הרשיון רכב ואמרו שחסר טופס נוסף עם חותמות שמבטל את ההורדה ושאני צריך לחזור למכון רישוי בשביל לקבל עוד דף עם חותמות.

חזרתי למכון רישוי בכפר-סבא ואמרו לי שאני צריך לעשות טסט פעם שניה למרות שכבר עברתי את הבדיקות ושיש לי ביד רשיון רכב חתום שעבר טסט 2011 עם מדבקה והכל.

נכנסתי למסלול לעבור שוב את אותם בדיקות ופתאום אומרים לי שיש המון בעיות - צריך להחליף 2 גלגלים אחוריים, פנסים קדמיים מפזרים לא מכוונים, מגבים יבשים צריך להחליף.

אני באותו רגע השתגעתי, איך יכול להיות שיום אחד הכל תקין ויום למחרת תקלות מכאן ועד דמשק.

את הבדיקה של הזיהום אויר אמרתי להם שם שאני לא מוכן לעבור שוב יום אחרי יום, אחרי שכבר עברתי את הבדיקה בפעם הראשונה.

הלכתי משם ולא המשכתי לבדיקת זיהום אויר, אם מכוני רישוי הם עסק פרטי שלא קשור למשרד הרישוי, אז אלך לעסק פרטי אחר, אולי המכון בנתניה הוא יותר נורמלי.

עכשיו שאלתי אליכם: מה אני אמור/יכול/צריך לעשות במצב כזה?

יש לי טסט חתום אבל במחשב של משרד הרישוי עדיין יש לי הורדה מהכביש

האם להסכים עם רוע הגזרה שפתאום צריך להחליף צמיגים, מגבים, פנסים או שיש משהו אחר שאפשר לעשות?

אם יש משהו שהורידו לו את הרכב מהכביש בגלל טסט או ליקוי אחר ברכב, אשמח אם הוא יוכל לשתף בתהליך שהוא עבר

תודה רבה מראש על כל עצה שתנתן

ארז 30 כפר-סבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעופף לגמרי.

מציע לך לבדוק גם תוקף של רשיון הנהיגה והביטוחים.

לגבי לעבור מכון - אתה קצת בבעיה כי בכניסה למכון הרישוי אתה מצהיר שהרכב לא נבדק במכון אחר ב30 יום האחרונים.

אז אם אתה לא רוצה לשקר, הרכב יעלה אבק בחניה חודש.

לגבי אותו מכון - אני מציע לך ללכת ולדבר של עם מנהל המכון.

תרים קצת צעקות אם צריך.

תודיע להם שאתה תתלונן עליהם למשרד התחבורה, הרי יש לך את כל ההוכחות (2 טפסי טסט יום אחרי יום אחד תקין אחד עם ליקויים) שהם לא בסדר.

ובנוסף - שנה ושמונה חודשים (או יותר, מי אמר שהרכב טופל מייד לפני המכירה? סביר שלא) בלי טיפול שגרתי? אתה הורג את הרכב.

אחרי שתסיים את הבירוקרטיות אתה חייב להכניס את הרכב דחוף למוסך לטיפול. שמן מנוע+פילטר בוודאות צריך להחליף (כל שנה), וייתכן מאוד גם דברים נוספים.

הטיפולים הם לפי ק"מ או זמן לפי מה שבא קודם. במקרה שלך - זמן.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

wil, שים לב!

שתי הבדיקות בוצעו בשני מכונים שונים, כך שאם תגיע תלונה מאת הבחור, הוא "ידפוק" את המכון מראש העין אשר "התעלם" מבעיות מהותיות שנתגלו בבדיקה בכפ"ס.

ארז,

במידה ועל טופס ההורדה אין חותמת כניסה של המכון מכפ"ס, אתה יכול לגשת חזרה למכון בראש-העין ולבצע בד' הורדה מהכביש מחדש ולקבל את הטופס המיוחל.

התהליך שהיית אמור לעבור הוא:

1. לבצע בד' תקינות על ההורדה מהכביש.

2. לגשת למשרד הרישוי לביטול ההורדה.

3. לבצע רישוי שנתי לרכב.

4. ליסוע לשלום.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kompy

אני לא ממש מבין מאיפה הצלחת להבין שמדובר בשני מכוני רישוי שונים.

התפיסה היתה בראש העין לא המכון.

הוא כותב במפורש "חזרתי למכון רישוי בכפר-סבא" מן הסתם אותו מכון שהעביר אותו בדיקה קודמת....

Skoda Superb Elegance 1.8 TSI

Alfa Romeo 159 2.4JTDm 20V 200hp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופססס...:oops:

ארז,

גש למנהל המקצועי של המכון ושטח טענותיך בפניו.

במידה ולא יאותו לדבריך, יש לפנות לאגף הרכב, משרד התחבורה - רח' המלאכה 8 ת"א.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעופף לגמרי.

מציע לך לבדוק גם תוקף של רשיון הנהיגה והביטוחים.

לגבי לעבור מכון - אתה קצת בבעיה כי בכניסה למכון הרישוי אתה מצהיר שהרכב לא נבדק במכון אחר ב30 יום האחרונים.

אז אם אתה לא רוצה לשקר, הרכב יעלה אבק בחניה חודש.

לגבי אותו מכון - אני מציע לך ללכת ולדבר של עם מנהל המכון.

תרים קצת צעקות אם צריך.

תודיע להם שאתה תתלונן עליהם למשרד התחבורה, הרי יש לך את כל ההוכחות (2 טפסי טסט יום אחרי יום אחד תקין אחד עם ליקויים) שהם לא בסדר.

ובנוסף - שנה ושמונה חודשים (או יותר, מי אמר שהרכב טופל מייד לפני המכירה? סביר שלא) בלי טיפול שגרתי? אתה הורג את הרכב.

אחרי שתסיים את הבירוקרטיות אתה חייב להכניס את הרכב דחוף למוסך לטיפול. שמן מנוע+פילטר בוודאות צריך להחליף (כל שנה), וייתכן מאוד גם דברים נוספים.

הטיפולים הם לפי ק"מ או זמן לפי מה שבא קודם. במקרה שלך - זמן.

אני ממש לא מעופף ואני גם לא מבין למה אתה חושב ככה, בכל מקרה ירדו לך כמה נקודות אצלי ולא אתייחס יותר לתגובות שלך להבא.

הרשיון מתוקף, הביטוח בתוקף, ואני אגיד לך בדיוק על מה שאני מצהיר יא מעופף -

תוקף הבדיקה היא ל - 30 יום.

ההצהרה שהרכב לא נבדק במכון רישוי אחר - לא אני חתמתי עליה, הבודק של המכון רישוי חתם במקומי - אפילו פעמיים, חוצפה יש להם.

שמן ומסנן שמן החלפתי בעצמי - עלה רק 120 ש"ח במקום 650 ש"ח במוסך. פשוט גנבה לאור יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, נסעת 8 חודש ללא רישיון בתוקף ואתה אומר שאתה לא מעופף :shock:?

אתה בטח יודע שללא רשיון בתוקף, הביטוח שכן היה לך לא שווה את הנייר שהוא מודפס עליו?

בכל מקרה, אני האחרון שיבוא "לשפוט" אותך וכדומה, פשוט קצת מעצבן שאתה קופץ על אנשים שמנסים לעזור לך.

שיהיה בהצלחה עם מכון הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליתי לך על הבעיה:

לא נכנסים לעשות טסט בכפר סבא

יכוונו לך אקדח לראש אל תיכנס לשם.

מתוך הכירות עם בעלי המקום, ועם הניסיון שלי בתחום הרכב והמכון הזה.

עם ניסו לחייב אותי להחליף מספר רישוי ועד לשלב שבו כבר התחרפנתי על ה"רב בוחן" שאני בטוח שדיברת איתו ורבתי איתו שאסור לו להכשיל אותי על מספר רישוי, ובמידה ובאמת אצטרך אני ישלם גם עוד 200 ש"יח אך לא יעשה במכון שלהם את המספר החדש.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...