Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyota Supercharger Turbo for Corolla Avensis Prius

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לאנשי השיפורים

בעודי משוטט להנאתי בEBAY ומחפש לעצמי חלקי חילוף לאוונסיס (לא חלקי מנוע) כמו מתג לחלונות למשל... נתקלתי בדבר הבא -

http://cgi.ebay.com/Toyota-Supercharger-Turbo-Corolla-Avensis-Prius-/370471329549?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5641cfdf0d

מעבר לכך ראיתי המון קיטי טורבו למנוע של האוונסיס מהדגם החדש יותר (אצלי זה מנוע D-4D) ואיזה שבלולון שמתאים למנוע שיש בדגם שאני נוהג בו.

אני לא מעוניין בקיט טורבו, אני לא מעוניין בשיפור המנוע, הרכב מספק לי את הצרכים שלי כנהג.

אבל בכל זאת הטורבינה הקטנה הזו תפסה את תשומת ליבי ועוררה בי עניין - השאלות שלי הן:

1. האם באמת זה אביזר שיכול לשפר לרכב את צריכת הדלק ואת כוחות הסוס שלו?

2. האם זה אביזר בטיחותי?

אני שואל את זה כי לעשות לרכב קיט טורבו - גם אם הייתי רוצה, לא חוקי ואין לי כוח להתחיל לתמרן מכוני רישוי - אבל על הדבר הזה לא נראה לי שיעלו בכלל (אלא אם כן הוא ישבש את תוצאות החיישנים של מערכת הפליטה והרכב יכשל על נתון הלמבדה בבדיקת זיהום אוויר) ואולי זה כן שווה? כן כדאי?

אשמח לשמוע תגובות של אנשי מקצוע ואנשי תחביב מנוסים.

תודה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היתעמקתי אבל נראה כמו "טורבו חשמלי".

עשה חיפוש ואם אחרי החיפוש עדיין בא לך לזרוק לפח 15 פאונד אני אשמח לתת לך את הכתובת שלי למשלוח או שתיתן לי את מס' כרטיס האשראי שלך :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מראש הייתי בדיעה שזה לזרוק כסף לפח

וגם כמו שציינתי אני לא ממש מעוניין בלשפר רכב שאני לא מרגיש שחסר לי בו כוח.

אבל עניין אותי לדעת מאיפה הקריצו את המאוורר יד הזה ואם באמת יש בזה משהו - כנראה שלא טעיתי בלהניח שאין קיצורי דרך.

אני אריץ חיפוש בכל מקרה על הערך שנתת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונאה ותו לא.

התמונות לא לגמרי ברורות, ההסבר עוד פחות. כפי הנראה מדובר במניפה (טורבינה בלע"ז) הנמצאת בקו יניקת האוויר למנוע. המניפה מסתובבת ע"י זרימת האוויר למנוע, ולכן מפריעה לזרימת האוויר.

אין שום תועלת בדבר כזה, וכנראה קצת נזק - במיוחד בהספקים גבוהים.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממממ

יש לי רכב עם מנוע בנזין אבל על הבלוק מנוע עד כמה שזכור לי רשום D4 - צריך לבדוק את הדגם המדוייק.

בכל מקרה המחשבה שלי היתה כמו שנרשם מעליי שלא רק שזה לא יועיל למנוע זה יגרע ממנו -

עד כמה שידוע לי רכבים מוגדשים נוטים לאכול יותר דלק מאשר אותו מנוע בתנאים אטמוספריים

לא מדובר כאן על תאי דלק שמבוססים על בעירת מימן...

ובנוסף לכך הדבר שנראה לי הכי מפחיד זה ששן אחת כזו תישבר ותישאב למנוע - אוי וא-בוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"טורבו חשמלי", דובר רבות פה בפורום.

לא מועיל בדרך כלל רק מזיק.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה לעצמי למה חברות כמו EBAY לא עוצרות מכירות שכאלו - לפי מה שנראה זה לא רק מכירת כוסות רוח למת אלא הונאה אמיתית כי הם מוכרים מוצר שרק יזיק למנוע ובעצם מוכרים שקרים.

ולשים קיט טורבו אמיתי זה לא חוקי.

אני מניח שמי שרוצה לשפר את הרכב שלו בארץ הזו צריך גם להיות מודע לזה שהוא עבריין לכל דבר ודבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי, מדובר כאן בדגם חדיש ומשוכלל יותר - אין צורך במנוע חשמלי! יניקת האוויר מהמנוע מפעילה את המניפה.

זה קצת מזכיר את הסיפור על הברון מינכהאוזן שהוציא את עצמו מהביצה על ידי כך שמשך את שערות ראשו למעלה, אבל מאד חזק.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו - חבר פורום צעיר שמכיר את עלילות הברון - במידה ואתה באמת צעיר בשנים.

מדהים - רוב בני הנוער היום משוכנעים שבטהובן זה כלב.. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...