Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו B3,סובארו אימפרזה, פורד פוקוס "קטנה", שברולט אוואו LS או שברולט אופטרה 1.5?

שחם
שימו לב! השרשור הזה בן 4856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום

אני מעוניין לקנות רכב שישמש אותי ואת בת זוגי.

התקציב בסביבות 60000 ש"ח, והרכב ישמש בעיקר לנסיעות עירוניות במרכז ולנסיעה בעליות של ירושלים פעם בשבועיים/שלושה.

חשוב לי שהרכב יהיה בטיחותי ואמין לפני הכל, "סוס עבודה" שיחזיק מעמד כמה שנים טובות.

בעדיפות שניה , חסכוני בדלק ובאחזקה.

חשבתי על הדגמים המפורטים בכותרת. מה דעתכם?

אני פתוח גם להצעות נוספות העונות על הקריטריונים הנ"ל.

שבוע טוב ותודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שחם.

מכל המכוניות שציינת הפוקוס היא ככל הנראה המכונית המוצלחת ביותר.

אתה לא צריך את תא המטען הגדול לכן אם כבר פוקוס אז גירסת 5 דלתות.

מכונית נוספת בסגנון הזה יכולה להיות המיצובישי לנסר, ניתן לקנות רכב משנת 2008 בתקציב הזה (מחברות הליסינג).

ואם רוצים להתייעל עד הסוף אז ניתן לעבור לסגמנט הסופר מיני, דיהטסו סיריון , פיאט גרנדה פונטו וכיו"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין ברכב בטיחותי תוריד את האוואו מהרשימה.

פשוט זוועה מוטורית עם 2.5 כוכבי בטיחות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון קצר שהיה לי עם אופטרה (מהשכרה, יתכן שבמצב לא לגמרי תקין) בחיפה - לא סוחבת בעליות. אם אתה זקוק לה כדי להגיע לירושלים לעתים מזומנות היא אינה מתאימה לצרכיך.

אם אתם זוג ומתכוונים להשאר כך עוד כמה שנים בהחלט עדיפה סופרמיני שתחסוך לכם לא מעט בהוצאות הדלק, אם יש תוכניות להרחבה אפשר לשקול משפחתית סטנדרטית, אם כי סופרמיני (אולי עם תא מטען נפרד) יכולה בהחלט להספיק גם למשפחה מתרחבת בשלביה הראשונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שלום

אני מעוניין לקנות רכב שישמש אותי ואת בת זוגי.

התקציב בסביבות 60000 ש"ח, והרכב ישמש בעיקר לנסיעות עירוניות במרכז ולנסיעה בעליות של ירושלים פעם בשבועיים/שלושה.

חשוב לי שהרכב יהיה בטיחותי ואמין לפני הכל, "סוס עבודה" שיחזיק מעמד כמה שנים טובות.

בעדיפות שניה , חסכוני בדלק ובאחזקה.

חשבתי על הדגמים המפורטים בכותרת. מה דעתכם?

אני פתוח גם להצעות נוספות העונות על הקריטריונים הנ"ל.

שבוע טוב ותודה מראש

היי שחם,

מכל האופציות שציינת, לדעתי הפוקוס תהיה לך הטובה ביותר. אמינותה סבירה, היא יציבה מאד, מרגישה מאד איכותית, לא הרכב שינצח ב"פתיחות" ברמזורים, אבל בנסיעה עירונית ולירושלים פעם ב.. היא מעולה. גם סובארו אימפרזה / B3 (תלוי באיזה שנת מודל אתה מחפש) היא מכונית טובה, אמינה מאד. שתיהן לא מכוניות "מרגשות" אלא יעילות מאד, אבל זה כבר עניין של טעם אישי. שברולט אוואו קטנה יותר מהשתיים האחרות (וגם בעלת אבזור דל יותר), ושברולט אופטרה מיושנת יחסית.

מקווה שעזרתי,

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים

עוד 2 שאלות ברשותכם

1. איך נקרא הדגם של פורד פוקוס "קטנה"? 5 דלתות?

2. ואגב, מה ההבדל בין דגם 4 דלתות ו5 דלתות? ראיתי למשל תמונות של סוברו B3 משני הסוגים ושניהם נראו אותו דבר.

הבנתי שזה קשור לתא המטען אבל לא ראיתי שום הבדל.

המשך שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס הקטנה נקראת 5 דלתות בשפה המקומית או האצ'בק בשפה הבינלאומית (ה-4 דלתות ניקראת סדאן).

ההבדלים בין 4 ל-5 דלתות כביכול דלת נוספת, ב-5 דלתות תא המטען נפתח ביחד עם השימשה האחורית, ב-4 דלתות תא המטען ניפרד מהרכב , בדרך כלל גדול יותר אם כי ברוב המקרים הרבה פחות נוח להטענה מתצורת ה-5 דלתות.

4 דלתות בדרך כלל ארוכות יותר וקצת כבדות יותר.

4 דלתות נחשבת בארץ למשפחתית וה-5 לסוג של קומפקטית.

פוקוס 5 דלתות (או האצ'בק)

פוקוס 4 דלתות (או סדאן)

סובארו B3 5 דלתות

סובארו B3 4 דלתות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4856 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...