Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיזה משרד רישוי הכי קל לבצע שינוי סטטוס והעברת בעלות?

אומי5
שימו לב! השרשור הזה בן 4861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם , מחר הוא היום הגדול.

בסימן טוב ובמזל טוב הסובארו שלי נכנסת למשפחת האספנות .

היא כיום רשומה על שמו של אבא של חבר טוב , והיא ללא טסט מלא שנים .

ז"א שאני צריך להעביר לאספנות, לבטל את ה"נעילה" על העברה שיש במחשב, ולהעביר בעלות.

הבעיה שאני חייב את התעודה של אבא שלו איתי, והוא כמו כל מושבניק אולדסקול לא יפרד מהתעודה ליותר מיום יומיים במקרה החריג.

אני מחפש משרד רישוי שמניסיונכם יאות לבצע את שלל הפעולות ברצף בלי לשלוח אותי לחצי מהן בדואר, ואז לחכות שבועיים שאולי בדואר תשתחרר הנעילה וכו'...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, משרד הרישוי בנתניה הוא הכי טוב שנתקלתי בו.

משרד קטן אבל מרוהט מודרני ונעים, ליד תחנת הרכבת כך שלא צריך את הרכב והפקקים, פקידות אדיבות ושירות מהיר ויעיל.

צמוד לו סניף דאר כנ"ל, ממש כנ"ל.

נמצא בקניון שבאיזור התעשיה (כאמור ליד תחנת הרכבת).

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם , מחר הוא היום הגדול.

בסימן טוב ובמזל טוב הסובארו שלי נכנסת למשפחת האספנות .

היא כיום רשומה על שמו של אבא של חבר טוב , והיא ללא טסט מלא שנים .

ז"א שאני צריך להעביר לאספנות, לבטל את ה"נעילה" על העברה שיש במחשב, ולהעביר בעלות.

הבעיה שאני חייב את התעודה של אבא שלו איתי, והוא כמו כל מושבניק אולדסקול לא יפרד מהתעודה ליותר מיום יומיים במקרה החריג.

אני מחפש משרד רישוי שמניסיונכם יאות לבצע את שלל הפעולות ברצף בלי לשלוח אותי לחצי מהן בדואר, ואז לחכות שבועיים שאולי בדואר תשתחרר הנעילה וכו'...

מנסיון, משרד הרישוי בנתניה הוא הכי טוב שנתקלתי בו.

משרד קטן אבל מרוהט מודרני ונעים, ליד תחנת הרכבת כך שלא צריך את הרכב והפקקים, פקידות אדיבות ושירות מהיר ויעיל.

צמוד לו סניף דאר כנ"ל, ממש כנ"ל.

נמצא בקניון שבאיזור התעשיה (כאמור ליד תחנת הרכבת).

ראשית, מלאמלא מזלטוב!!!

שנית, נוטה להסכים עם בני.

במשרד הרישוי הזה עשיתי את העברת הבעלות על הלמברטה הראשונה, ובסופו של דבר הפקידות היו בסדר, מה גם שיש לך דואר באותה הקומה, וזה בהחלט יעיל....

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן להעביר בעלות בדואר מיד אחרי שינוי הסטטוס במשרד הרישוי ?

להזכירכם רכב ללא טסט שנים רבות.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תעיז ללכת למשרד הרישוי באשדוד!

שרפתי שם יותר מחצי יום בריצות בין משרד הרישוי לדואר בניסיון להוריד את ההגבלה להעברת הבעלות ולא הצלחתי.

רק בחולון הצליחו הפקידות האמיצות להסיר את ההגבלה....

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו עשיתי העברת בעלות ל 127 שלי + העברה לסטטוס אספנות במשרד הרישוי בחיפה , זה היה איפשהו באזור מפרץ חיפה וזה הלך די מהר. (גם שם הדואר צמוד ממש לדלת סניף משרד הרישוי)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב ובהצלחה בשיפוץ.

אכן בנתניה קל ונוח יש פקידה ותיקה שמכירה את הנהלים ומתקתקת את התהליך.

תלך מוקדם בבוקר כשאני הייתי לא היה תור, אפשר להעביר בעלות באותו יום. תעשה 2 יפויי כח 1 למשרד הרישוי 1 לדואר.

אפשר לקחת גם את רישיון נהיגה החדש במקום ת"ז, כך אמרה לי הפקידה במשרד הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי את כל התהליך (זהה לגמרי) עם יפוי כוח, די בזריזות, בחולון.

ביקשתי שיהיה אספנות, העבירו לי לאספנות במחשב, הדפיסה רשיון חדש, ואיתו הלכתי לדואר, עשיתי העברת בעלות וזהו.

מישהו אמר לי שהכי טוב לבוא 10 דקות לפני הסגירה...

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן להעביר בעלות בדואר מיד אחרי שינוי הסטטוס במשרד הרישוי ?

להזכירכם רכב ללא טסט שנים רבות.

העברת הבעלות מתבצעת במשרד הרישוי עצמו.

בדואר אתה רק צריך לשלם אגרה.

אתה מגיע למשרד הרישוי, מעביר לסטטוס אספנות, ומבקש להעביר בעלות.

הפקיד/ה ממלא/ת טופס מסויים ומוציאה לך רשיון רכב.

את רשיון הרכב (לפעמים) ואת אגרת שינוי הבעלות אתה משלם בדואר, חוזר למשרד הרישוי, ומקבל רישיון על שמך.

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההסברים, עכשיו נותר רק לתאם יום עם החבר ולקוות שהכל ירוץ כשורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מממליץ לך לעשות במשרד הרישוי בחולון אני עשיתי העברת בעלות ל11 רכבי אספנות שאצלי והייתי בכל מיני משרדי רישוי קטנים חלק מהמכוניות הלך חלק וחלק לא כי פתאום אומרים לך חסר נתון ברישיון משהו קטן ומעצבן ורק בחולון אפשר לסדר את הפרטים הקטנים האלה וחוץ מזה שהם לא עושים בעיות בכלל אתה רק צריך ת.ז מקורית ויפוי כוח של משרד התחבורה שאפשר למצוא אותו באינטרנט..

חבר מועדון ה-5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...