Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוצאים במאבק נגד עליית מחירי הדלק!! [עודכן תאריך הפגנה]

wolf107
שימו לב! השרשור הזה בן 4605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוצאים לדרך!!!! (שלב א')

חימום קנים והצהרת כוונות!

ביום שני הקרוב מתכנסים בשעה 6:00 בבוקר במתחם החניה של סינמה סיטי צומת גלילות .

בשעה 6:30 יוצאים בנסיעה דרך כביש איילון לעבר ירושלים.

שלטים ודגלים יחולקו לתלייה על הרכבים והמשאיות.

בבירה נעבור דרך משרדי האוצר ונחזור בחזרה לת"א דרך כביש 1

נוכחותכם חשובה והיא זו שתשפיע על הצלחת המאבק.

בהצלחה!!!

המאבק בעליה במחירי הדלק

1. החל בשבת מחצות יעלה מחיר הדלק ויעמוד על 7.27 ₪ לליטר (7.14 בתדלוק עצמי) כתוצאה מהטלת מס שהטיל משרד האוצר על הדלק. מחיר דלק זה הוא הגבוה ביותר בישראל מאז ומעולם.

2. עם העלייה, ישראל הקטנה תדורג שלישית בעולם ביוקר מחיר הדלק.

3. עם העלייה, כל נהג יצטרך להיפרד בכל תדלוק מעוד כ-20 ₪. תחשבו כמה הנזק לכיס בחודש וכמה בשנה. כמו כן בעקבות הטלת המס על הדלק, צפוי להתייקר גם מחיר הנסיעה בתחבורה הציבורית, הטיסות, תעריפי החשמל ועוד...

4. קופת האוצר צפויה להתעשר מהעלייה במחיר הדלק ב-1.5 מיליארד ש"ח בשנתיים ע"ח אזרחי מדינת ישראל, שע"פ הנתונים של הלמ"ס כל אזרח חמישי נמצא מתחת לקו העוני.

הממשלה הופכת אותנו האזרחים לעניים יותר. ואנחנו כמו מטומטמים שותקים, משלמים וגם אח"כ בוחרים בהם.

5. למרות הביקורת הציבורית, ועדת הכספים של הכנסת אישרה את העלאה במחירי הדלק שגזר עלינו האוצר. הרי מה אכפת לנבחרי הציבור ששלחנו לכנסת, הם לבטח לא ישאו בנטל המס, שכן הם לא משלמים על הדלק ונוסעים במכוניות פאר שאנחנו גם משלמים עליהן.

6. נסיעה היא צורך הכרחי והיא אינה מותרות. טענת האוצר כי ההעלאה מיועדת, בין היתר, להפחית את השימוש ברכב פרטי ושמירה על איכות הסביבה היא דמגוגיה שקרית ובורה. כמו כן, גם הטענה כי העלייה במחירי הדלק היא כתוצאה מעליית מחירי הנפט בעולם- הם שטויות, מהסיבה כי גם שמחיר הנפט היה גבוה בהרבה מ- 100 דולר לחבית, מחיר הדלק עדיין לא עמד על תעריף עתק כיום.

7. הנפגעים העיקריים מהעלאת מחירי הדלק הם השכבות החלשות והמעמד הבינוני.

8. העלאת מחירי הדלק (בנוסף להעלאת מחירים של מוצרים בסיסיים אחרים) תשפיע על כיסו של כל אזרח- עלי, עליך, על כולנו.

9. האזרח הישראלי סובל מאדישות. צרכנות פסיבית קוראים לזה בעגה יפה. נבחרי העם ופקידי האוצר, שמרגישים גם נישאים מהעם, עושים באזרח כשלהם והוא שותק ומשלם. בואו נודה בעובדה שדופקים \ מזיינים אותנו. בואו נשים לזה סוף.

לא עוד !!!! אנחנו חייבים לצאת מהאדישות שלנו, להראות שאכפת לנו מאיכות חיינו, מגורלנו מכספנו ולזעוק די! די לעשוק אותנו!!! עלינו לעצור עליית מחירים זאת, ואת היחס המזלזל של המדינה לאזרחיה.

10. עלינו לקחת דוגמה מהצרפתים שהבעירו את המדינה כשהנשיא הצרפתי העלה את גיל הפרישה לפנסיה בשנתיים מגיל 60 לגיל 62 (אגב אצלנו גיל היציאה לפנסיה הוא 67).

בואו גם אנחנו ניקח אחריות על איכות חיינו, לא נביע מחאה שקטה, אלא מחאה זועקת, בואו גם נצא לרחובות!!

11. בימים אלו מתעצמת המחאה ואלפי אנשים מתגייסים למאבק הזה. התגייסו גם אתם.

מטה המאבק :

054-2001331 אשר

054-6840110 זאב

פייסבוק: "לעצור את עליית מחירי הדלק!!!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד. מה עושה מי שגר במרכז או או עובד בבוקר בלי אפשרות להגיע?

תקשיבו כל מי שפה צעיר ולא נשוי עדיין או יש לו זמן. אפשר לקבל עצומה מסודרת של כל מי שיכול להפגין? אולי צריך לעשות הפגנה ענקית בכיכר רבין או משהו או מול הכנסת? להתאגד איזה 10 אלף אנשים להביא איזה DJ או משהו ולעשות בלגן? הדרך היחידה שיבינו מה שקורה זה אם ישרפו צמיגים או משהו. גם המחירים ששילמנו עד עכשיו היו מאוד יקרים. המחיר של הדלק צריך להיות 5.5- 6 שקל גג. וצריך להודיע לעיתונות שיבואו לתעד. אי אפשר יותר לחיות במדינה הזאת.

I never thought it could happen, but love hit me like an elephant and I was thrown into a jungle of dreams.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5. למרות הביקורת הציבורית, ועדת הכספים של הכנסת אישרה את העלאה במחירי הדלק שגזר עלינו האוצר. הרי מה אכפת לנבחרי הציבור ששלחנו לכנסת, הם לבטח לא ישאו בנטל המס, שכן הם לא משלמים על הדלק ונוסעים במכוניות פאר שאנחנו גם משלמים עליהן.

אני רוצה להתייחס לסעיף הזה שתבינו עד כמה המצב שלנו בקאנטים.

אתמול עצרתי בתחנת דלק בקיסריה, כעבור כמה שניות הגיעו לא אחת אלא שתי מכוניות מסוג AUDI W12 ממוגנות + לנד קרוזר.

עלות כל רכב כזה עוברת בקלות את ה-2 מליון ש"ח (תלוי ברמת מיגון), מהם יצאו לפחות 6 מאבטחים (והם מרוויחים טוב...).

חשבתי אולי זה ביבי, אולי פרס, אולי שר הבטחון... אבל לא!!! נחשו מי? אריה דרעי.

בטח יש אינספור דוגמאות כאלה, אתם מבינים איפה אנחנו חיים?!

עזבו את העובדה שהם לחצו בטירוף, הרי אנחנו משלמים על הכל.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3467941,00.html

הפגנות משתלמות

ושם הם בכו שרצו מהם 3.5 שקל לליטר

עכשיו הם משלמים 1.75 שקל

סוף סוף קמו אנשים לעשות הפגנה. אני מציע לכולם להשתתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצתרף מחירי הדלק בארץ זה שערוריה ..אםמחירי כלי הרכב היו כמו בחול לא האיתי מדבר מילה אאבל גם מחירי כלי הרכב בשמיים אין חוק מוטורי ומחירי הדלק בשמיים צריך לעשות משהו אני אומר לחסום כבישים אני בה לכל הפגנה שתיהיה לשרוף צמיגים וגם את הכנסת אם צריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3467941,00.html

הלוואי עלינו תאמינו לי , הגיע הזמן לעשות את מה שעשו ממזמן מדינות שונות .

אסור לשתוק עושים מחאה ומורידים את מחירי הדלק !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

קודם כל ישר כוח למפעילי המטה - יפה שהרמתם את הכפפה.

אני מאוד רוצה להשתתפף אבל, יש לנו רק הזדמנות אחת לעשות את זה כמו שצריך, אף אחד לא יגיע להפגנה נוספת.

האם אתם בטוחים שיש מספיק אנשים למחר בבוקר? אני יודע שיש כמה וכמה עצומות באינטרנט אותם ניתן לאחד, כמו כן אני לא שומע בשום מקום אחר חוץ מהפורום לגבי ההפגנה, כלומר - לא מספיק אנשים יודעים ממנה.

בתור צעיר שכרגע סופר כל טיפת דלק, להגיע מחר בבוקר זה בכלל לא מובן מאליו מבחינתי, שלא נדבר על כך שזה ממש רחוק.

ולכן אני שואל,

האם נשקלה האפשרות לדחות את ההפגנה כמה ימים ולהרוויח הרבה יותר משתתפים?

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לקישור הזה, שם רצו 3 שקל על דלק, והעם שיתק את המדינה וקיבל 1.5 שקל לליטר דלק! http://www.calcalist.co.il/world/articles/0,7340,L-3467941,00.html אחר כך באו ורשמו שישראל במקום הרביעי במחירי הדלק, כמו שניתן לראות פה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4004879,00.html ורשמו שליטר דלק עולה 7 שקל ועשר אגורות. אבל כמובן, שיקרו לכם! מחיר הדלק הינו 7.27 מה שאומר שישראל הינה המדינה השנייה בעולם, במחיר הדלק! תשימו לב! המדינה בה שכר המינימום הוא אלף דולר, שזה חצי מארהב, משלמת פי 2 על דלק מארהב. פה שלכולם יש ליסינג. אז מה אתם חושבים? שלא תשלמו על זה? חברים. רכבי ליסינג לא משלמים על הדלק אלא החברה שלהם. החברה תצטרך להרוויח יותר כדי לשלם על הדלק היקר. ואז אתם תקנו מוצרים יקרים מהם. הרי העשירים לא יפסידו מהרווח. הם יגלמו את זה על המוצר. התוכנה תעלה יותר. החולצה, המחשב, האוכל, הכל! תזיזו את הישבן להפגנה, חייבים לשתק הכל! חייבים שישמעו! מספיק! דורכים עלינו 120 איש, שמקבלים את הקולות שלנו ושמים אותם בפח. מה יקרה? עוד עשרים שנה המדינה תנוהל על ידי העשירים, ואז מה? אל תתנו לזה לקרות, המעמד ביניים קורס, אנחנו אלו שמזיזים את המדינה. בזכותנו היא קיימת. ואנחנו מפסידים בענק. משלמים בהון עתק. מספיק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק אנשים יודעים, אין תפוצה בתקשורת, הולכים להגיע מחר אולי 50 איש.

תדחו לדעתי בעוד שבוע, ותנסו להפיץ בכל חור אפשרי, אם לא- זו הלכת להיות נפילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך YNET

נלחמים במחירי הדלק: "מעבירים המחאה לכביש"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4007801,00.html

חברים, לצאת מהאדישות. 7.10 זו רק ההתחלה. תתחילו להפיץ ולהתראות מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אומרים שמחיר הדלק הוא 7.1

כאשר הוא בכלל 7.27

מקום 2 בעולם בעלות ליטר דלק!!!! מרחק של 13 אגורות מהמקום הראשון! ז"א שבעליה הבאה, ביוני, הדלק במדינת ישראל יעלה הכי הרבה, יותר מכל מדינה בעולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא ברור לי, זה איך הגבלה שכזאת (לאדם ולא למשפחה) תקטין את כמות הרכבים הנעים על הכביש?

הרי בן אדם לא יכול לנסוע על שלושה הרכבים שלו בו זמנית, נכון?

רק תחבורה ציבורית תפתור את הבעיה, לא מיסים כאלה ואחרים.. והיא חייבת לפעול גם בשבת.

ואני די בטוח שאם תהיה כאן תחבורה ציבורית יעילה (ז"א לא "רקבת ישראל"), המדינה גם תרוויח עליה יפה מאוד.

הבעיה שוב, כמו בהמון אספקטים אחרים, הם הפוליטיקאים בעלי ראיה לטווח קצר בלבד.

עד שלא יהיה פה מנהיג בעל חזון אמיתי, נמשיך לסבול ורמת החיים תרד לה לאט לאט.

גם נתיב CARPOOL בכל כביש ראשי יועיל לצמצום הרכבים על הכביש, אבל זה "השקעה מטורפת" על צבע לבן...

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...