Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסמכי משרד התחבורה במלואם

בני זהר
שימו לב! השרשור הזה בן 4873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שימו לב, כל אחד לצורך העניין יכול להתהדר בתואר יו"ר לאספנות רכב, לנצל קשרים אישיים

ולהגיע להחלטות שפוגעות בנו!

מעדון החמש שהקיא את בני זהר מקירבו, מתהדר היום בשותפות להחלטה שפוגעת ברוב חברי המועדון

שלו, ומאמצת בחום לחייקה את השרץ, ומקדשת עליו!

ממחר אני יו"ר הדירקטוריון לעיניני תרבות רכב ושקשוקה וחכו איזה הגבלות יהיו על הביצים!

חלם זה פה! - רן יו"ר לעינייני שקשוקה ורכב.

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום!

כל הכבוד על ההשקעה שלך, ישר כח!!

הצלחת להוריד מיסים לרכבים מתחת לשנת 60 אבל העלת את המיסים ל"רכבים חדשים יותר" ( שנת 70 ומעלה ).

כמו כן הצלחת לאשר ייבוא של רכבי דיזל ורכבים עם הגה בצד ימין!!!

שוב כל הכבוד 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים

מה עם כל הרכבים משנת 61 ומעלה?

האם הם כבר לא רכבי אספנות?

האם בשנת 60 הפסיקו לייצר רכבים מעניינים?

נוצר פה מצב מסוכן שמעכשו יקבעו תקנות שונות לגבי רכבים עד שנת 60 ומשנת 61.

בי באופן אישי ההחלטה הזאת פוגעת!!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שושנה אני מסכים שתהיה כדברך יו"ר שקשוקה

ניראה אותך מכין שקשוקה בלי לשבור את הביצים

ברשותי אוסטין מודל 58 ופליימוט בלוודר מודל 55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

נוצרו שתי קטגוריות

היסטוריות עד 1960

אספניות מ 1960 ועד 30 שנה ממועד היצור.

שאר ההקלות עדיין לא שונו.

ומבטיח לנו פותח השרשור פלאי פלאו.

נמתין בנשימה עצורה עד שאלה יובאו לידיעת העם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נפגע מהחלטה כזו. אני עומד ליבא רכב משנת 1980 ואני לא מבין למה אצטרך לשלם יותר מס ממישהו עם רכב ישן יותר. אין לי שום כוונה להשתמש ברכב לצרכי יומיום והרכב שמור ובטיחותי לחלוטין.

לא תודה לך מר בני זהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורפת החלטת משרד התחבורה במלוא כפי שסיכמתי עם שר התחבורה

דבר איתו גם על מימוש הבטחתו להעלאת המהירות בכבישים .

הבטחה מלפני חודשיים שלושה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזהירות רבה אוכל לומר שייתכן שרוב האנשים יפגעו כתוצאה מהחלטה זו ואני אסביר.

אם נצא מתוך הנחה שרכבים מתחת לשנתות ה 60 עלולים להיות יקרים משמעותית במחיר הקנייה שלהם בגלל נדירותם וכד' הרי שרוב האנשים שהפרוטה אינה מצוייה בידם ובכל זאת ירצו לייבא רכב אספנות יכוונו על רכב משנות ה 70 והשמונים שמחירם עדיין הגיוני (מניסיון אישי) כך שדווקא אותם אנשים אלו יפגעו כתוצאה מהחלטה זו.

כמובן שיש יוצאים מן הכלל וניתן להשיג רכבים מתחת לשנות ה 60 במחירים זולים אך הרוב לצערי יפגע.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שושנה אני מסכים שתהיה כדברך יו"ר שקשוקה

ניראה אותך מכין שקשוקה בלי לשבור את הביצים

זה בוודאי יהיה קשה -אבל לא קשה כמו התבשיל שאתה הכנת ושכולנו נצטרך לאכול (בעיקר את קליפות הביצים)

במקום לטפל ב"סוחרים" המלצת להעלות מיסים

המחוקק קבע שרכב אספנות יהיה בן שלושים שנה ומעלה - ואתה הצלחת לשנות את התקנה ל50 שנה ומעלה (סחטיין - כבר רווח של 20 שנה),

כן אני יודע השהחוק לא שונה - זה רק הפועל היצוא של היוזמה שלך - ומה יהיה בעשור הבא? - רכב משנת 70 - או שזה כבר לא באחריותך?

אז באמת כל הכבוד לעוסקים במלאכה - אני מציע שעכשיו תקחו שבתון - רצוי ארוך במיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

געוואלד!

כבר 42 שנה אני נוהג בבטחה בכבישי הארץ עם רובר 10 מודל 46 בעלת הגה ימני. המכונית עצמה נוסעת בכבישי הארץ מזה 64 שנה (עם הפסקה של ארבע שנים בארה"ב) - וכמו שאמר אברהם שפירא: "כל ימי חיי לא הרגתי ולא נהרגתי!"

בתקנות החדשות אני מריח אפשרות של מניעת המשך השמוש במכונית - מטענות כזב של חוסר בטיחות, טענות המושמעות מפי אטומים שמעולם לא נהגו במכונית שכזו, ושדבר כנראה לא יזיז אותם מקיבעונם.

ההיסטוריה של 26-069 היא הוכחה ניצחת שאין בין הגה ימני וחוסר בטיחות ולא כלום.

איך להעביר את רוע הגזרה? איך לפקוח עיני עיוורים?

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר בני זוהר הנכבד,

ראשית, יפה מאוד שמישהו אכן עושה משהו בנושא ומנסה לקדם דברים, שלפחות לטעמו, חשובים מספיק.

אהבתי לרכבי אספנות הינה בעיקר ל"רכבי שרירים" אמריקאיים. כמוני, ישנם רבים מאוד במועדון החמש. מה לעשות ורכבים אלו יוצרו בסוף שנות ה-60 ותחילת ה-70? מדוע אספנים שכמונו, שבשום אופן לא עושים שימוש יומיומי ברכבי אספנות אלה, אמורים לשלם יותר מאספנים שאוהבים רכבים שנוצרו מתחת לשנות ה-60?

קח בחשבון ש"על טעם ועל ריח אין להתווכח", וכמו שאתה אוהב רכבי שנות החמישים (עולה ממגבלה זו), יש כאלה שאוהבים דווקא את רכבי שנות ה-30, וכאלה שאוהבים דווקא את שנות ה-70 המאוחרות, וכאלה שאוהבים דווקא חיפושיות וכאלה שאוהבים דווקא אופנועים או משאיות ועוד ועוד...

אני חושב שהעדפות לרכבים ישנן כמעט כמספר החברים במועדון ה-5, ובדומה, העדפות השימוש ברכב ולכן תמצא כי יש אנשים שמאחסנים את הרכב לתצוגה בלבד ואינם עושים בו שימוש מעבר לכך, כמו גם אנשים שעושים שימוש בעיקר בשעות הפנאי ולטיולים ברכבי האספנות, ולבסוף, בקצה הסקלה, תמצא גם כאלה שעושים שימוש ברכב גם לצרכי היומיום. האם בשל אחוז קטן מהאוכלוסייה כולם צריכים לסבול? לעניות דעתי לא. זו הכללה לא ריאלית. הדבר דומה למצב בו בשל אחוז הגנבים בארץ נכלא את כול האוכלוסיה שמעל גיל 18 למנוע גניבות.

אם יש חלק מהאוכלוסיה שעושה שימוש יומיומי ברכב האספנות (אני אישית דרך אגב לא רואה למה זה נורא כל כך, זו העדפתם ושיבושם להם...), וזאת התופעה שרצית למנוע, תקוף תופעה זו ואל תבצע הכללה שפוגעת ב"חפים מפשע".

כולי תקוה כי דברי אלה לא נפלו על אזניים ערלות וכי עוולה זו תתוקן על ידך.

אשמח לקרוא את ההתפתחויות הנוספות מעל דפי הפורום.

אמיר לפיד

1972 Mustang converyible 351c

1977 Corvette T-top 350

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מדבר כאן על מה שנכתב במסמכים רשמיים.

שאומרים שיש תופעה גורפת של יבוא רכב משנות ה70 המאוחרות לשימוש יום.

אפשר לדעת מי האכיל אותם בכפית שזה מה שקורה על מנת לקבל הטבה לרכבים ישנים יותר ועקיצה לשנתונים נחשקים.

בושה וחרפה למי שהתחיל מהלך זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים איך דבר לא משתנה כאן

כל אחד דואג לאינטרס הצר שלו ולא לכלל

מר בני זהר

היות ומעשייך פוגעים בי

וברצון שלי ליבא רכב משנות השבעים, כזה שלא ישמש אותי לעיסוקי, אלא רכב פנאי אמיתי

במידה ותקנה זאת אכן תיכנס לפועל, אני מתכוון לתבוע אותך באופן אישי על ההפרש במיסוי

עורך דין עימו נועצתי אמר כי יש סיכוי טוב לנצח תביעה שכזאת בבית המשפט

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...