Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות 125 קמ"ש בכביש 471

שימו לב! השרשור הזה בן 4860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמדדתי (לכאורה) בכביש 471 נוהג במהירות 125 קמ"ש (130 בממל"ז פחות 5)

עכשיו... עבירה זו דינה 8 נקודות.

אני אמנם יכול להילחם על הכיול והכל... ויכול להיות שזה מה שאעשה(לא שאני יודע מה לבקש ומה לעשות בדיון ההקראה)

ואגב דיון הקראה - אין סיכוי בעולם שאני לא מודה ופוסקים לי עונש כבר בדיון נכון?

מכיוון שאני מאוד לא מעוניין בנקודות... האם יש מצב להגיע איתם לעסקת טיעון במקום ללכת למשפט בו אוכיח כי הממלז נניח לא מכוייל?

ובעצם השאלה הכי הכי חשובה!! כץ העלה את המהירות המותרת במספר כבישים מהירים - לא מצאתי תיעוד (מעבר לתיעוד כמו "לדוגמא כביש זה וזה" בו מופיעים בדיוק מספרי הכבישים בהם העלו את המהירות)

אני נמדדתי לפני התקנה החדשה.

האם 471 כלול בה?

אם כן(אם העלו 110) זה כבר מוריד אותי מרף 8 הנקודות.

קיצור מה עליי לעשות? הדיון הקראה ב 14.2.2011

תאריך המדידה ביולי 2010

האם ניתן אגב לדחות את דיון ההקראה (יש לי קורס חשוב שנפתח בדיוק ביום זה... יקבלו את זה? למי פונים ...? צריך בכלל עו"ד בשביל זה...?)

יש בכלל גישה לאזרח מן השורה ללא עו"ד לפנות לתביעה?

לכל התשובות אודה!

ירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מודה דוחים את הדיון להוכחות, שזה כולל להביא את השוטר להעיד. בדרך כלל גם מאיימים עליך שתצטרך לשלם הרבה הוצאות (לא נכון) ושאין לך סיכוי במילא (לא בהכרח נכון).

עסקת טיעון - בהחלט אפשרי וגם סביר, כי זה חוסך לתביעה טרחה ומבטיח להם ניצחון (כי בעסקה אתה מודה באשמה). על מה תתפשרו - זה כבר תלוי בפרטי המקרה.

לדחות את הדיון - אפשר. זה דבר שגרתי למדי. הגש בקשה בכתב לביהמ"ש. כמה שיותר מהר. בדואר רשום.

לפנות לתביעה ללא עו"ד - אין שום בעיה. אפשר גם ביום הדיון. מה שתצליח להשיג תלוי כמובן בך.

אני מציע לך לפנות לתביעה לפני הדיון ולבקש לצלם את התיק. הם חייבים להרשות לך את זה. אחרי שתראה מה יש להם, אולי זה יעזור לך להחליט איך להמשיך.

בהצלחה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובעצם השאלה הכי הכי חשובה!! כץ העלה את המהירות המותרת במספר כבישים מהירים - לא מצאתי תיעוד (מעבר לתיעוד כמו "לדוגמא כביש זה וזה" בו מופיעים בדיוק מספרי הכבישים בהם העלו את המהירות)

אני נמדדתי לפני התקנה החדשה.

האם 471 כלול בה?

אין כל שינוי במהירויות הנסיעה בכבישים(לא הפחתה ולא העלאה).

היתה הודעה של השר בדבר שינויים שיחולו בעתיד(מתי? מי יודע?), אך לעת עתה אין כל שינוי.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמינה שהמהירות תעלה כפי שהבטיחו, אך הדבר לא יקרה בלילה אחד.

יש הרבה פרוצדורה וסידורים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח המקורי שקיבלת היה לתשלום 750 ש"ח + 8 נקודות.

בעוונותיך הגדולים ביקשת להישפט.

על בסיס מה??

סיימתי עכשיו סאגה דומה, ואני בקי ממך בכל הקשור להליכי בית משפט.

אתה אין לך מושג קלוש בהליכים , ואתה הולך לחטוף צינור.

שמע לעצתי כתוב לתביעה ולבית משפט כי ברצונך לשלם את הקנס המקורי, שלם ושכח את הסיפור.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה זו מלה יפה...

אפשר לשאול באיזו מהירות נהגת?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה כביש 471 מככב בתפיסות נהגים ע"י מתנ"א. הוא סלול היטב עם גדר הפרדה ודי בטוח לנסיעה מעל 90 קמ"ש.

(אפילו אישה מבוגרת בת 95 נהגה שם ב-132 קמ"ש, וטענה לאחר שנתפסה - "הכביש היה ריק, אז לחצתי על גז").

ולגבי המקרה הנ"ל:

לדעתי יש סיכוי להגיע להסדר עם התובעת דרך עסקת טיעון, לפני דיון הקראה. כמובן בהתחשב בעבר התעבורתי שלך.

אגב, אם המהירות המותרת בכביש זה תעלה ל-100 קמ"ש, הדוח היה אמור להיות 250 ש"ח ו-0 נקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי פחות... אני חושב שהממלז קלט את הבחור שנסע לידי עם פג'ו אדומה.

אבל זה הפרט הפחות חשוב כי לך תוכיח...

מה שכן... פסק דין המחוזי קבע כי הממלז לא מכוייל כחוק, ולמשל בב"ש כולם יוצאים זכאים על דוחות ממלז.

צריך לראות מה יהיה אצלי, אני אבקש לבסס את טענותיי על פסיקת המחוזי.

נ.ב. לכל השאר... כן הועלתה המהירות בכביש 2 למשל ל 100. תבדקו באתר הממשלתי. ההנחיה מיידית.

כמו כן המהירות בכביש 1 וזה ממש בוודאות כבר עלתה ל 110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 431 הוא בהגדרתו כביש מהיר. כביש 2 הוא כביש מהיר מצומת אולגה ועד חיפה.

כביש 471 אינו מוגדר כביש מהיר לפיכך לא סביר שתועלה בו המהירות בשלב זה.

אם וכאשר תועלה בו המהירות, היא תוגבל ל- 100 קמ"ש. אני משער שזה לא יקרה עד לסלילת שני המחלפים בצומת שערייה (כביש 40) ובצומת גת רימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 2 הוא כביש מהיר מצומת אולגה ועד חיפה.

כביש 2 היה כהביש המהיר הראשון בארץ כאשר נפתח לתנועה בשנת 1970 לערך. עם השנים, לאור סטנדרט לא מספק ולאור הזנחה מתמשכת, הוא איבד את מעמדו זה, ואם לא חל שינוי בשבועות האחרונים הוא כביש בין עירוני עם הפרדה, והמהירות בו מוגבלת ל-90 קמ"ש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי פחות... אני חושב שהממלז קלט את הבחור שנסע לידי עם פג'ו אדומה.

אבל זה הפרט הפחות חשוב כי לך תוכיח...

מה שכן... פסק דין המחוזי קבע כי הממלז לא מכוייל כחוק, ולמשל בב"ש כולם יוצאים זכאים על דוחות ממלז.

צריך לראות מה יהיה אצלי, אני אבקש לבסס את טענותיי על פסיקת המחוזי.

נ.ב. לכל השאר... כן הועלתה המהירות בכביש 2 למשל ל 100. תבדקו באתר הממשלתי. ההנחיה מיידית.

כמו כן המהירות בכביש 1 וזה ממש בוודאות כבר עלתה ל 110

תן לנו לינק לאתר בו המהירות עלתה.

לגביך זה לא משנה כלל.

ספר לנו איך הצלחת עם פסק הדין של המחוזי בבאר שבע.

אתה נשפט בתל אביב ככל הידוע לי . שם לא כל כך אוהבים לאמץ את הפסיקה הזו .

וכיוון שפסק דין של מחוזי הוא הנחייה בלבד ולא הלכה מחייבת , יבקש ממך אולי השופט שתביא מומחה שיתמוך בטענתך שהוא לא אמין בגלל חוסר כיול.

מה העבר התעבורתי שלך דרך אגב.

רק לידיעה ואזהרה

קיבלת 750 ש"ח קנס.

השופט רשאי לתת לך עונש חמור מכך , מקווה שאתה מודע לכך.

הלוואי שתצליח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 2 היה כהביש המהיר הראשון בארץ כאשר נפתח לתנועה בשנת 1970 לערך. עם השנים, לאור סטנדרט לא מספק ולאור הזנחה מתמשכת, הוא איבד את מעמדו זה, ואם לא חל שינוי בשבועות האחרונים הוא כביש בין עירוני עם הפרדה, והמהירות בו מוגבלת ל-90 קמ"ש.

ללא קשר למהירות המותרת , במפות הכבישים הוא מסומן כמו כביש 1 וכביש 20.

אגב, אינני זוכר האם השילוט של הכביש הוא בצבע כחול או ירוק? אם ירוק - הוא כביש בינעירוני רגיל. אם כחול - זה כביש מהיר.

כמו כן צריך להיות מוצב תמרור של "דרך מהירה" בקטע הכביש הרלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...