Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר ספורטבק טרייה מהמפעל

Hagaix
שימו לב! השרשור הזה בן 4865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות מבצע חבר אנו קונים ככל הנראה מיצובישי לנסר ספורטבק לימיטד ב137 אלף יחד עם מולטימדיה ב4000 במקום 149 אלף ומולטימדיה ב6000.

בהתחלה רצינו להתפנק על האאוטלנדר, אבל לאבא שלי יש בעיות חנייה אז הוא הולך על משהו צנוע יותר.

למישהו יש חוות דעת על האוטו?

במה הבעיות של הגיר מתבטאות? איך הצריכת דלק? תקלות וכו'

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הלנסר ככלל פחות נפוצות בהשוואה למזדה, טויוטה ושאר חיות הליסינג, והספורטבק בכלל נדירה במיוחד. עשיתי עליה בזמנו נסיעת מבחן (אני מקווה שגם אתם עשיתם!) סתם מתוך סקרנות, מדובר ברכב לא מיוחד בכלל - הכל שם "בסדר", שום דבר לא ממש יוצא דופן לטובה. אם אתה בקטע של יפניות אפשר לקבלת תמורה הרבה יותר טובה ב-20 אלף ש"ח פחות ממכונית בתצורה סטנדרטית, מיצובישי או אחרת. לגבי איכות - לא שמעתי עליה שום דבר מיוחד, אני מניח שהאמינות טובה כמו רוב היפניות המשפחתיות, לא מובטח שמושלמת אבל גם בטח לא מתפרקת.

אם אתה נעול על הרכב הזה ומתאים לך המחיר שלו, לך על זה, אין לפורום יותר מדי מה לתרום לך. אישית, הייתי אומר שיש הרבה דרכים טובות יותר להוציא 140K.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגי תתנחם בעובדה שלא קיבלת פה תגובות נוסח "שמעתי מחבר שהאוטו לא טוב" או "לשכן שלי יש אחת כזאת והיא מתפרקת"

לפורום כנראה אין מה להגיב, הייתי ממליץ אולי להריץ חיפוש בגוגל או משהו לגבי חוות דעת על הרכב.

נק' נוספת שיש לקחת בחשבון היא שהרכב יחסית לא קיים הרבה בשוק וגם לא מי יודע מה מסתובב כאקסמפלר פרטי, לא יודע מה בדיוק הסיבה, אולי תמחור/סחירות/חוסר יח"צון

עריכה:

חיפוש קצרצר הניב את התוצאות הללו, הן לא בדיוק לפי הדוגמא שחיפשת אך נותן חוות דעת כללית מסויימת

לינק

לינק

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הלנסר ככלל פחות נפוצות בהשוואה למזדה, טויוטה ושאר חיות הליסינג, והספורטבק בכלל נדירה במיוחד. עשיתי עליה בזמנו נסיעת מבחן (אני מקווה שגם אתם עשיתם!) סתם מתוך סקרנות, מדובר ברכב לא מיוחד בכלל - הכל שם "בסדר", שום דבר לא ממש יוצא דופן לטובה. אם אתה בקטע של יפניות אפשר לקבלת תמורה הרבה יותר טובה ב-20 אלף ש"ח פחות ממכונית בתצורה סטנדרטית, מיצובישי או אחרת. לגבי איכות - לא שמעתי עליה שום דבר מיוחד, אני מניח שהאמינות טובה כמו רוב היפניות המשפחתיות, לא מובטח שמושלמת אבל גם בטח לא מתפרקת.

אם אתה נעול על הרכב הזה ומתאים לך המחיר שלו, לך על זה, אין לפורום יותר מדי מה לתרום לך. אישית, הייתי אומר שיש הרבה דרכים טובות יותר להוציא 140K.

איזו אופציות אחרות יש להוציא 140 אלף עליהם? קח בחשבון שה140 אלף האלה כוללים גם מערכת מולטימדיה.

יש בקרוב מבצע בחבר של יונדאי גם, i30, האם הגירסא היוקרתית שלה טובה יותר?

הבעיה היא שבזמן האחרון הראייה של אבא שלי טיפה התדרדרה והוא הפך למחנה הגרוע בתל אביב, אז הוא לא רוצה לקנות מכונית גדולה, אז הוא מחפש משפחתית או מכונית אחרת עם מימדים סבירים ואחלה אבזור.

ניסיתי להציע לו אוקטוביה, אבל הוא מפחד מהירידת ערך שלה, כנ"ל לגבי הגולף.

למישהו יש עוד הצעות אז?

אנחנו מסוגלים לטפס ל150 אלף גם אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף מאובזרת עם מערכת מולטימדיה מובנית כבר, ולא משהו שמוכרים ומרכיבים לך כאן בארץ.

לא הבנתי את הדאגה לירידת ערך, וגם לא איזה יונדאי יוקרתית יש פה בארץ.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף מאובזרת עם מערכת מולטימדיה מובנית כבר, ולא משהו שמוכרים ומרכיבים לך כאן בארץ.

לא הבנתי את הדאגה לירידת ערך, וגם לא איזה יונדאי יוקרתית יש פה בארץ.

בדקתי היום גם את הגולף. גם הגירסא של ה160 אלף לא מאובזרת כמו הלנסר ספורטבק לימידט. מערכת המולטימדיה של הגולף, למרות שלא מרכיבים אותה בארץ, היא בדיחה. מסך הרבה יותר קטן, אין חיבור USB, והשליטה שלך עליך מההגה הרבה יותר מוגבלת. ומה לא מובן בדאגה לירידת ערך? אבא שלי לא רוצה למכור את האוטו עוד כמה שנים ב40 אלף שקל, הוא רוצה למכור אותו ב60 אלף. כשאתה יודע שאתה הולך למכור אותה עוד 5 שנים, אתה לוקח בחשבון את הירידת ערך. במצב כזה צריך להוסיף למחיר הנוכחי של האוקטביה עוד 10 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משוכנע שאנו מדברים באותה שפה, אבל אענה לך בכל זאת:

א. אם אתה חושש מסחירות עתידית, נדמה לי שגולף היא אחד הרכבים הכי סחירים. לצורך העניין, משום שהלנסר בשנים האחרונות מאוד נדירה על הכבישים, נדמה לי שהגולף היא הימור בטוח יותר, גם מבחינת זמינות חלקי חילוף.

ב. יש לה חיבור SD במקום USB. מילא שתרח כמוני יתלונן על זה, אבל בחור צעיר?

ג. אני בכלל כיוונתי ל- 122 המאובזרת.

ד. אשמח לשמוע מה לדעתך חסר בה מבחינת אבזור, שמגיע במיצובישי.

חשבתי עליך מקודם והגעתי למסקנה שאולי כדאי לך לבחון פוקוס 5ד 2.0. יכול להיות שהיא עומדת להיות מוחלפת בקרוב, אינני יודע בדיוק, אבל הרכב לא רע בכלל. אין לו מערכת מולטימדיה מקורית אבל לך זה לא משנה אם הם יוכלו להתקין לך משהו של קנווד, וודווד וכדומה. אפשרות נוספת היא המגאן החדשה (לא פלואנס), אם היא מגיעה במנוע 2.0, ודגמי 308 מטורבתים.

מצד שני, לאור הסטוריית העבר ייתכן שסחירות רכבים אלה (308 ומגאן) לא תהיה מדהימה, ויש במקרה זה את המזדה3 2.0 אם היא לטמעך (לטעמי היא לא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ספורטבאק כמעט שנה 20K קמ

דלק מחוץ לעיר מאוד חסכונית בעיר קצת פחות בערך 1:10

האוטו קצת צפוף מאחור יש לי 2 ילדים קטנים אחד על בוסטר והשני כסא בטיחות וכמעט בלתי אפשרי לשבת מאחור לאדם נוסף.

הגרסה שיש לי היא הגרסה הרגילה, אני לא בטוח שיש הצדקה לגרסה המתקדמת יותר כי הגרסה המלאה מגיעה מאובזרת

במגנזיום , 6 רמקולים , בקרת שיוט + רדיו בהגה ומחליף דיסקים ל5 דיסקים פנסי ערפל ובטח עוד איבזור שאני לא זוכר ובכל אופן הרכב מגיע אוד מאובזר גם בגרסה הבסיסית.

אם אני זוכר נכון גרסת לימיטד יש גג שמש דיבורית מובנית ומערכת שמע מתקדמת עוד יותר עם סאב כך שאני לא בטוח שהחלפה למערכת מולטימדיה מוצדקת.

אני מאוד נהנה מהרכב.

גיר רציף הוא ממש תענוג.

הרכב דיי נמוך כך שצריך מאוד מאוד להזהר בהתקרבות למדרכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר, שאתם לא רוצים רכב גדול\ארוך.

בפירוש, מיצובישי ספורטבק זה רכב ארוך, תראה את הנתונים שלו.

יש לי ידיד, שלפני שבועיים התלבט מאוד בין המיצובישי הזאת (בגרסא הכי מאובזרת שלה) ולבין סיוויק האצ'בק בגרסא הכי גבוהה.

בסוף הוזמנה סיוויק עם גג שמש וכל שאר הירקות, ב 150 אלף ש"ח.

הונדה פחות גדולה ממיצובישי, יותר זריזה ולטעמי גם נראית יותר יפה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסיויק נכנסת בתקציב הזה

צודק, שכחתי אותה. בטח גם אחרות, כמו הבראבו (שכנראה אין סיכוי שירכוש בשל החשש מסחירות עתידית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאם תלכו על המיצובישי תתאכזבו,בסך הכל הרכב נראה מצויין,מאובזר מאד,נוחות נסיעה די טובה.

והכי חשוב,כלמוביל החברה עם השירות הכי טוב בארץ,וזה חשוב מאד!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה אחלה רכב, נהגתי בזמנו על הלנסר לימיטד עם ריפודי עור , אוטו מפנק, הילוכים עוברים חלק אך לא התפעלתי מהכוח של המנוע בהשוואה לסיויק שנת 2000 שהיתה לי בזמנו.

חסר לאוטו מעט פלפל אך אני חושב שברמת האיבזור לימיטד עם מושבי עור ושלל פינוקים היא מועמדת ראויה הרבה יותר ממאזדות למיניהם, חבל שהיבואן לא משקיע במותג מעט יותר ושם את רוב כוחו על יונדאי.

לטעמי אם לנסר אז לא ספורטבק אלא סדאן לימיטד.

בהצלחה ואל תתפתו להנחות של כמה אלפי שקלים כאשר אבא שלך מוציא מעל 100 אלף שקל מכיסו ותבצעו נסיעת מבחן על עוד רכבים.

בהצלחה :arrow:

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...