Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה אפליקציית GPS לאייפון אתם ממליצים ?

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 4842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי אייפון 3GS ואני רוצה להתקין אפליקציה של GPS לרכב מאחר והGPS שלי ישן ולא מעודכן.

אמרו לי להוריד את ה IGO החדש, מה דעתכם ? האם יש משהו טוב יותר בשוק ?

מצטער אם זה הפורום הלא מתאים פשוט האופטופיק אני לא יכול לרשום.

תודה.:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה IGO החדש מצויין. עד עכשיו הוא היה מצויין, ועכשיו כשיש לו דיווחי תנועה בלייב, והוא משנה את המסלול אוטומטית בהתאם לעומסים, אז הוא בכלל מגניב.

אני קניתי את IGO 1.3.5 מכסף שגייסתי מתרומות של אנשים, כדי שבסוף אני אוכל *אתם יודעים מה*

אבל אני לא מצליח. זה קצת שונה מכל אפליקציה רגילה, כי יש קובץ רשיון שגם אותו צריך *לערוך*.

אם מישהו יכול לעזור לי לטפל בזה, כולם יוכלו להנות :)

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שמניסיון מאוד ארוך של כמה תוכנות, אין על WAZE התוכנה הכי טובה שנתקלתי בה, חוץ מלהגיד לך להדליק איתות כשאתה פונה ולהכין לך קפה תוך כדי נסיעה היא עושה הכול והכי טוב שהיא חינמית, מודיעה על פקקים, מתעדכנת תמיד ובמהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את ה- WAZE, והיא דווקא נתנה לי המלצה לא טובה לגבי איך להגיע מרחובות לאזור הבורסה ברמת גן... לגישתה הייתי צריך לוותר על 431 ועל איילון צפון, בשעות בהן אין עומס כלל, ולבחור דווקא בכביש 4 (ניחא) ובז'בוטינסקי...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בערב WAZE הובילה אותי מרעננה הביתה דרך כביש 6, וכאשר באמצע הדרך התקבל הדיווח על הפקק ב431, היא שינתה את המסלול כך שלא אסע משם.

בגדול נחסכו לי כ20 דקות שלמות מהדרך הביתה, אך המסלול התארך בכ12 ק"מ.

מבחינתי היא הוכיחה את עצמה.

יצא לי לא מעט לנסוע ללימודים בעזרתה ולמרות שהיו לי ספקות, המסלולים שהיא בחרה אכן היו נטולי פקקים ומהירים יותר.

זו תוכנה פשוט מעולה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף איפה אתה עומד עם 1.3.5?

אז שחיפשתי נתקלתי באתר שיש שם אנשים שיודעים קצת תיכנות של אפל אבל אני לא זוכר באיזה אתר זה היה אני אחפש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצליח לפרוץ אותה כרגיל עם APPCRACKR או כל תוכנה בסגנון, אבל ברגע שאני מתקין את האפליקציה הפרוצה, היא פשוט קורסת בהתחלה.

אני מתאר לעצמי שזה קשור איכשהו לקובץ רשיון שיש בתוכה, ושצריך לפרוץ אותו בנפרד, אבל אין לי מושג בזה.

כל עזרה תתקבל בברכה :)

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...