Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגי כביש 4 התפקדו! (כמה זמן לוקח להגיע מאשדוד ליקום?)

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 4865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לנסוע הערב (בסביבות השעה 18:00) מאשדוד לאזור יקום. יש למישהו מושג כמה זמן צריכה לקחת לי נסיעה כזאת?

לקחתי בחשבון שעה-שעה ורבע נסיעה, אבל דיברתי קודם עם "אחד שמבין" שטען באוזניי שמדובר בנסיעה של שעתיים לפחות.

מה אתם אומרים?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאיילון עמוס לעייפה, לכן תכננתי לנסוע על כביש 4 עד מורשה, משם לכביש 5 עד גלילות ואז צפונה לכביש החוף.

נ.ב - נראה לי שזה לא היה ברור בהודעה הראשונה. אני יוצא מאשדוד בסביבות השעה 18:00, כלומר אני מגיע לאזור ת"א לקראת 19:00. זאת לא שעה שכבר נרגעים בה הפקקים של הערב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח דיסקים. יש מצב להזדחל עד כשעתיים. אני נוסע את חולון- פרדסיה קבוע בשעה 18:00+- נע בין שעה ורבע לשעתיים ביום מממש רע. לדעתי המסלול הנכון בשבילך יהיה אשדוד->מורשה->גלילות->יקום

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ביאסתם לי ת'תחת :wink:

אני צורב דיסק ונכנס להתקלח. לקחתי איתי ידיד+ידידה כאמצעי בידור, ארבע פחיות XL, שתי שקיות במבה, שקית בייגלה וחבילת עוגיות. נקווה שיהיה בסדר :puppydoge

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי.

לא היה נורא כמו שתיארתם.

עד מחלף אלוף שדה התנועה זרמה. מאלוף שדה עד מורשה היה עומס נסבל. ממורשה עד גלילות היה פקוק לעייפה. מגלילות צפונה זרם יחסית.

אפילו לא אכלו את הבייגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נגמר עם הידידה?

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...