Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VW BUS? עזבו שטויות... הנה משהו מעניין למכירה

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 4843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע המחיר על כ-2,000 דולר, Buy it now ב-3,500 לרכב שנראה במצב לא רע בכלל:

אגב, רק הג'אנטים האלו עולים איזה $700:lol:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1963-Chevy-Corvair-Panel-Van-Scooby-Doo-Hippie-Classic-/330508089544?pt=US_Cars_Trucks&hash=item4cf3d138c8

%21B9OSqI%21BGk%7E$%28KGrHqF,%21l0Ey+jC0j21BM5JceR%283%21%7E%7E_12.JPG

%21B9OTB0wBmk%7E$%28KGrHqF,%21jcEzKkLyvEEBM5JdgNjD%21%7E%7E_12.JPG

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

רבותי שלא יהיו אי הבנות הרכב הזה מושטט על השברולט קורבייר שהאמינות והאיכות מוטלת בספק.

מנוע 6 צ' בוכסר מקורר אויר מורכב מאחור.

בלי ליפגוע חס וחלילה בליאור זה חרה של אוטו וחרה של מנוע אם היסטוריה מכוערת ושערוריתית והיצור של המכוניות האלה הופסק ע"י הממשלה ביזמנו

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני,

מבלי להכנס לויכוח על איכותה ואמינותה של הקורבייר(אוכלת שמן, תכנון מטומטם של הרצועה, רוצחת את נהגיה וכו' וכו') - שמורה לה בליבי פינה חמה ויום אחד גם תהיה לי אחת; מונזה 4 דלתות מודל 64', השנה האחרונה והמוצלחת ביותר של הדור הראשון.

לא הממשלה גרמה להפסקת יצור הקורבייר אלא ירידה דרסטית בביקוש, בהמשך לספרו של ניידר וליציאת מתחרות צעירות וקונבנציונליות יותר, בין אם היו אלו מכוניות משפחתיות או מכוניות פוני. שברולט חידשה את הקורבייר לשנת 65', אך מאז לא השקיעה בה מאום בארבע השנים העוקבות. נהפוך הוא; היצע הגרסאות פחת משנה לשנה ופגע באטרקטיביות הדגם.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

רבותי שלא יהיו אי הבנות הרכב הזה מושטט על השברולט קורבייר שהאמינות והאיכות מוטלת בספק.

מנוע 6 צ' בוכסר מקורר אויר מורכב מאחור.

בלי ליפגוע חס וחלילה בליאור זה חרה של אוטו וחרה של מנוע אם היסטוריה מכוערת ושערוריתית והיצור של המכוניות האלה הופסק ע"י הממשלה ביזמנו

בברכה בני ל.

חלילה שאפגע :wink:

ו....קצת דיוק בבקשה מר ל. :lol:

כמה נקודות בהמשך לדבריו של הנהג של אחמדינג'ד:

א. שום ממשלה לא הפסיקה את הייצור שלהן

ב. הקורבייר הינה מכונית עם מתלים עצמאיים, חלוקת משקל מצויינת, מנוע אמין כשיודעים איך לתחזק ולטפל בו ואין לו 'מחלות' ספציפיות שמיוחסות לו

ג. ההיסטוריה שלה התערערה כשניידר רשם בספרו שהרכב בלתי בטיחותי בעליל בעקבות המתלה האחורי שהיה ברכב עד שנת 1964 (כולל) רק שכח שבאותן שנים לאירופאיות רבות אחרות היה את אותו מתלה (Swing Axle), רק שהן לא יובאו באופן המוני לארה"ב (למעט החיפושית..) ולכן לא היו ב"טווח הראייה" שלו.

ד. בשנת 1965 GM שינתה את העיצוב של המכונית וכן החליפה את המתלה האחורי בזה של הקורבט (גם הוא חרא מתלה? :lol:) והתנהגות הרכב השתפרה פלאים וגם המכירות. העיצוב כפי שציין קודמי "נתקע" כפי שהוא למשך 5 שנים ולאחר מספר שנים איבד את החדשנות העיצובית שלו...

בשנת 1964 וחצי יצאה המוסטנג שנגסה במכירות הקורבייר.

בשנת 1967 יצאה הקמארו שבלעה את לקוחות הקורבייר.

בשנת 1968 יצאה הפיירבירד שגרסה את לקוחות הקורבייר.

ובאופן מסחרי ועלות/תועלת לזמנו, מי שפוי לקנות קורבייר עם 140 או 180 כ"ס כשבפחות (!) כסף אפשר לקנות מכונית פוני עם מנוע V8?....

כ-1,800,000 מיליון יחידות נמכרו מהקורבייר... אם היא הייתה כזו גרועה היא לא הייתה מגיעה למספרים האלו (יש צרפתית שנמכרה במספרים דומים?8)).

יום טוב ושערורייתי,

ליאור :)

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי , החלטות מסוימות של בני ל.

הן על תקן הזינזאנה ,עוד סטיגמה שנשתרשה בארץ קודשנו , מקור ההפצה של דברים אלו הוא מבית מדרשם של מוסכים מסויימים שלא בא להם לגעת ... ברוב המקרים הם לא יודעים היכן לגעת ומעדיפים לנפנף את הלקוח החוצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לדבריו של ליאור ברוך ,קורוויאר נמכרה ב1800K יחידות וכאן קבעו שהיא חרא ...

שימו לב הבול של פורד (השור) הידוע טאורוס נחשב בארץ על ידי מכונאים לאוטו גרוע (אחרים מכנים זאת חרא).. אבל ממנו נמכרו עד היום 7800K יחידות ,קרי שמונה מליון כשהרוב המוחץ נמכר במהלך 4שנים רצופות .

אז בבקשה ..לא למכור לנו סיפורים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי , החלטות מסוימות של בני ל.

הן על תקן הזינזאנה ,עוד סטיגמה שנשתרשה בארץ קודשנו , מקור ההפצה של דברים אלו הוא מבית מדרשם של מוסכים מסויימים שלא בא להם לגעת ... ברוב המקרים הם לא יודעים היכן לגעת ומעדיפים לנפנף את הלקוח החוצה .

כמו ההחלטות שלך על מנוע החיפושית? :wink: - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע אמין כשיודעים איך לתחזק ולטפל בו ואין לו 'מחלות' ספציפיות שמיוחסות לו

ליאור, אתה מזכיר לי סיפור על רייב נחמן אצלנו בשטייטל שרצה הגורל והייתה לו בת שנולדה עם רגל אחת קצרה מהשניה ב 10 ס"מ.

הנערה הגיע לפירקה ואין אף מחזר מתעניין באופק.

קראו לשדכנית, קבעו את המחיר, סיכמו את העניין ברקיקה ותקיעת כף אבל אבוי, למרות כישורי השדכנית, את הסחורה הזאת קצת קשה לשווק.

אז השדכנית הפסיקה להציג אותה כפיסחת וקשרה לה ספר עב כרס, נדמה לי זה היה אנה קרנינה או מוטל בן פייסי החזן + טוביה החולב (פשוט הם היו דקים מידי) מתחת לנעל והייתה אומרת לכולם שכשקושרים לה ספר מתחת לנעל, ממש לא שמים לב שהיא צולעת! :roflmao:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שושנים , ניסיתי ללמוד ממך כפי שאני לומד מאחרים , מאחרים יש מה ללמוד כאן , אצלך יש לי הרגשה שונה שאתה לא מספיק מחודד , או פשוט נסחף אחרי קבוצה , לדעתי אין לך רקורד מספיק להבין איזה נזקים ושברים מכניים ותיכנון על הפנים להבין עד כמה המנוע של חיפושית הוא בעייתי וקצר חיים ,באקלים חם.

זה מבלי לגעת באיכות הכי גרועה שאני מכיר של הנדסת אנוש וארגונומטרייה ברכב הזה , שלא לגעת בבטיחות האיומה .

אבל אם אתה שלם עם אמונתך מי אני שאגרום לך אכזבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שושנים , ניסיתי ללמוד ממך כפי שאני לומד מאחרים , מאחרים יש מה ללמוד כאן , אצלך יש לי הרגשה שונה שאתה לא מספיק מחודד , או פשוט נסחף אחרי קבוצה , לדעתי אין לך רקורד מספיק להבין איזה נזקים ושברים מכניים ותיכנון על הפנים להבין עד כמה המנוע של חיפושית הוא בעייתי וקצר חיים ,באקלים חם.

זה מבלי לגעת באיכות הכי גרועה שאני מכיר של הנדסת אנוש וארגונומטרייה ברכב הזה , שלא לגעת בבטיחות האיומה .

אבל אם אתה שלם עם אמונתך מי אני שאגרום לך אכזבה .

חבר'ה ..התאפקתי עד בלי די, אבל באמת - די להגיב לו...

אתם לא קולטים שמדובר ב"טרול" ?!

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.כל מכונית אמריקאית עממית נימכרה במיספרים גדולים, כולל מכוניות גרועות בהרבה מהקורבייר (מישהו אמר פורד פינטו ושברולט ווגה ?)

2. לקורבייר היה אמנם מנוע בוקסר, אבל חלוקת המשקל שלה היתה גרועה, בדיוק כמו בכל מכונית בעלת מנוע אחורי.

3. השימוש בציריות אחוריות בעלות מפרק בודד נעשה משיקולי עלות בלבד; בדיוק מאותם שיקול שבעטיו נגנז מוט מייצב אחורי שיכול היה לשפר את התנהגות הכביש.

4. רוב המכוניות האירופאיות בעלות מנוע אחורי אכן עשו שימוש במתלה דומה, רק שהן היו קטנות ואיטיות יחסית, וגם שם עברו רוב היצרנים למתלה אחורי נפרד מלא - סימקה 1000 ב 68', חיפושית ב 72' (1302-1303) ורק סקודה נותרה עד 84' עם המיתלה הפרימיטיבי הזה.

5. צרחן הצרכנות רלף ניידר, התברר כטרחן לא קטן וחלק לא מבוטל מתקנות הבטיחות המגוכחות נרשמו "לזכותו".

6. וחוץ מזה, גם כישלונות זוכים לעדנה אחרי 40 שנה..:-P

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...