Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלביזית LCD LED, FULL HD, 55 - התלבטות לגבי סוג

yosi05
שימו לב! השרשור הזה בן 4878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי ולא מצאתי תשובה ברורה מה גם שכל חודש יש חידושים והמצאות, אז הנה ההתלבטות:

מחפש טלביזיה מודרנית, חוסכת אנרגיה ככל שניתן ובעלת שפע כניסות (קשר ישיר לנייד, לבלו ריי, פחות חשוב לי להציג עצמאית אינטרנט) בגודל 55 (מרחק צפייה 4 מטרים ומעלה).

אין הגבלת תקציב ממשית, אבל כמובן שאני מחפש תמורה מכסימלית לכסף ולא הייתי רוצה לבזבז רק על מותג שאין מאחוריו איכות ממשית.

עיקר השימוש יהיה דרך ממיר של יס (כמובן עם ערוצי HD, ככל שישנם כאלה) וקצת סרטים דרך נייד.

החדר מואר למדי, במיוחד בשעות הבוקר, אבל השימוש העיקרי בטלביזיה הוא בערב ואילך.

כרגע אינני רואה טעם לקנות מסך בעל יכולות תלת-מימד בגלל השימוש הנדרש במשקפיים, העדר תקן אוניברסלי מחייב ומיעוט כותרים, אבל כל השגה או תובנה שונות תתקבלנה בברכה.

הציעו לי את הדגמים הבאים:

סמסונג 55C6900 תמורת 15,500, כולל כבל למחשב ומתלה קיר, 3 שנות אחריות.

סוני 55EX710 תמורת 14,000.

טושיבה 55WL753 תמורת 14,200, 3 שנות אחריות ביבוא מקביל של י. שלום.

טושיבה 55XL700 תמורת 13,955, 7 שנות אחריות ע"י ניופאן, כשההובלה, מתלה לקיר וההתקנה כלולים במחיר.

כאמור הפרשי המחיר לא משמעותיים, הרבה יותר חשוב לי שניתן יהיה לצפות בינתיים בחדשות בשידורים רגילים (עד שישתדרגו), בלי לקבל עווית בעיניים.

נסיתי לזהות הבדלים בחנויות שונות אבל כל אחת עובדת עם יבואן אחר, מסכי 55 לא נפוצים בתצוגה, אינני סומך על כיווני המקלטים (חושד שהכוון מגמתי לפי שולי הרווח לרשתות, וגם בחוסר מיקצועיות של המוכרים) כך שאני בבעיה.

אשמח להמלצות מנומקות של מבינים או בעלי ניסיון. כמו כן אשמח להמלצה לחנות ספציפית בה ניתן להתרשם בתנאים זהים מביצועי מסכים שונים, גם אחרים מאלה שמניתי לעיל.

אם למישהו יש המלצה להמתין לינואר בגלל ירידת מחירים צפויה, אשמח להתעדכן.

תודה, יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי שלום.

אני מתגורר בסינגפור ומסכי 55 נפוצים בתצוגה

סדרה 6900 של סמסונג מדהימה.

אומנם ב 710 של סוני מעוצבת יותר, אבל ה 6900 נותנת תמונה מהממת.

תשווה אותה בחנות ל 40 אינטש (סוני 710 מול סמסונג6900) ומיד תראה את ההבדל.

טושיבה....קצת יצאו מהמשחק

יש לפנסוניק גם דגמים מצויינים, אני לא בטוח שהם מיובאים לארץ.

מה לגבי שארפ? מסכי LED מדהימים עם 4 צבעי יסוד! תמונה מדהימה, המחיר...קצת גבוהה יותר

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...