Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4 צמיגי 50 50 חדשים במידה 16 לראב 4 2000 קצר, מה מומלץ ?

Accent Coupe
שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מזכיר שהידע שלי בצמיגים הוא אפסי, אין לי מושג אפילו מה זה אומר חתך בצמיגים.

תקציב כ2000 עד 2500 ש"ח, לא מתחרע על הג'יפ בנגב, נוסע בעיקר על חול, בוץ, שבילים, ואבנים.

כמו שנכתב, הג'יפ שנת 2000 קצר.

תודה לממליצים.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזכיר שהידע שלי בצמיגים הוא אפסי, אין לי מושג אפילו מה זה אומר חתך בצמיגים.

תקציב כ2000 עד 2500 ש"ח, לא מתחרע על הג'יפ בנגב, נוסע בעיקר על חול, בוץ, שבילים, ואבנים.

כמו שנכתב, הג'יפ שנת 2000 קצר.

תודה לממליצים.

לאחרונה בדקתי את הנושא.

יש קופר, במידה שביקשת, בתקציב שהקצבת ואפילו ישארלך עוד כסף.

2000 שקלים כולל מע"מ והרכבה.

הנה הבעייה: מרוב שבעל העסק ישר, אם אין לך את הצמיגים (המורכבים), יותר משנתיים על הכביש, הוא לא יחליף לך ועוד יגיד:

שאחרים יגנבו ממך כסף, אני לא מחליף לך צמיגים טריים.

יש גם האנקוק, 50/50 2000 שקלים.

כל מה שאני מציע היא במחירי חנות, הרכבה בעסק עצמו, אני לא מרוויח מזה אפילו אגורה, מדבר מנסיון.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אם פעם חשבתי שאתה משתמש בסמים עכשיו אני בטוח.

איפה מוזכרת כאן מידה ? הסתכלתי על השרשור כבר 4 פעמים מהצהריים ולא הגבתי כי אין מידה.

בעל העסק ישר ? מהיכן אתה יודע איפה הוא הולך להרכיב ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור שאלה: 16 זה לא המידה של הצמיג ? (מה שכתבתי בכותרת)

בעל ג'ימני: ספר לי על הפירמה הזאת קופר, ותמליץ לי עסק באזור המרכז, אני מראשון בעיקרון.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, עכשיו זה מתחיל להיות יותר הגיוני:

א. באיזור ראשלצ יש את "צמיגי בית עובד" בצומת בית עובד בתוך תחנת הדלק סונול, שירות מספר 1 בארץ ומחירים מצויינים.

ב. 16 זה קוטר החישוק, יש גם מידת רוחב וחתך, מופיע ברשיון הרכב, לדוגמא 215/70/16, בדוק בבקשה מה המידה אצלך.

ג. קופר זה חברה אמריקאית, שמיובאת ע"י אליאנס, כמה זה טוב או לא טוב אין לי מושג לא היה לי נסיון, לי יש נסיון עם מותגים אחרים, למשל יוקוהמה או בריג'סטון (יוקהמה בתקציב שלך, בריג'סטון יותר יקר)

בדוק בבקשה את המידה שלך, ככה יהיה יותר קל לתת לך מידע ספציפי ומדוייק כולל בירור מחירים (שכמובן משתנה בין המידות)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...