Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אינבוקס אפטר מרקט- פילטר אינבוקס מקורי

שימו לב! השרשור הזה בן 4871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוסע בסיאט לאון FR 2008.

לפני חודשיים האוטו עבר טיפול 30K, והוחלף בין היתר הפילטר אינבוקס לחדש.

לפני הטיפול היה הרגשה של חוסר סחיבה שהשתפרה לאחר הטיפול ואני מניח זה היה בעקבות החלפת הפילטר.

השאלה היא כזאת האם פילטר אינבוקס של סימוטה למשל יהיה טוב יותר מהאינבוקס המקורי של סיאט?

אין מצב לפיטר פתוח, לא מוכן להסתבך עם בוחן כביש או בעיות בטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגמרי בנושא אבל אתה לא יכול לאמוד אם ההחלפה שיפרה משהו. אין לך דיינו ועפ"י התחושה שלך אתה לא יכול לקבוע שום דבר, בייחוד לא בכמה ימים האחרונים כשהאוויר הרבה יותר קר מהרגיל. במקומך הייתי פונה לפורומים בחו"ל ורואה אם מישהו עשה שם השוואה רצינית ו\או אם יש פילטר תחליפי שנהוג להחליף אליו בצורה גורפת לדגם שלך.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם פורומים בחול, העצה שלהם כבר (פרסמתי זאת בחול) זה : תחסוך תאינבוקס ותקנה INDUCTION KIT .

לכן אני חוזר לבקש פה בישראל, מכם אנשים מה דעתכם על ההבדל בין סימוטה למה שנותנים בצמפיון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי את פילטר האוויר לקיט יניקה של P-FLOW, הסאונד מטורף והסחיבה השתפרה.

הרכב עבר טסט ללא שום בעיות.

אוקטביה VRS 2008.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן בסתם...

השאלה איך דבר כזה מאסיבי שבסופו יש פילטר פתוח באמת עובר את הטסט ( ללא קומבינות?), ואיך יעבור בוחן תנועה שיבקש לפתוח מכסה מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי כי גם דעתו של הבוחן או השוטר , הרי מה החלפתה פה ? איזה רכיב ברזל מהמנוע? או משהו שעלול ליצור נזק כלשהו בהרכבה לא נכונה ? לא ! זה כולה פילטר אוויר כולה משהו שעשוי מגומי גם במזגן בבית יש לך פילטר אוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן בסתם...

השאלה איך דבר כזה מאסיבי שבסופו יש פילטר פתוח באמת עובר את הטסט ( ללא קומבינות?), ואיך יעבור בוחן תנועה שיבקש לפתוח מכסה מנוע?

טסטים זה עובר ברוב המקרים, זה כולה נשם שמספק אוויר יותר טוב.

אבל בוחן תנועה ברוב המקרים יכשיל אותך שאתה משפר רכבים חח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי כי גם דעתו של הבוחן או השוטר , הרי מה החלפתה פה ? איזה רכיב ברזל מהמנוע? או משהו שעלול ליצור נזק כלשהו בהרכבה לא נכונה ? לא ! זה כולה פילטר אוויר כולה משהו שעשוי מגומי גם במזגן בבית יש לך פילטר אוויר

וואלה חכמולוג.

תנסה אתה להתקין פילטר אויר פתוח ולעבור טסט ברגע שהבוחן יבקש לפתוח מכסה מנוע , ואז תן לו את ההסבר המשכנע הזה .

הדרך הטובה ביותר היא להתקין פילטר אויר סגור או INDUCTION KIT בלי סמלים ומדבקות , הבוחן כנראה לא ידע שהוא מסתכל על חלק לא מקורי .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלאס כבר עם הסאגות האלה של הפילטר פתוח וטסטים, זה נחרש מכל כיוון אפשרי.

אני עברתי 2 טסטים ברצף בשני מכונים שונים עם פילטר פתוח וקיט יניקה מסיליקון בצבע כחול כזה יפה ששוטרים אוהבים להסתכל עליו.

הכל תלוי אך ורק בבוחן שנפלת עליו, לי היה אישור לחלק חילופי לקיט ( לא משהו שקל בכלל להשיג) לכן לא היה לי שום בעיה, אבל אם בוחן ממש ירצה הוא יוריד על דבר כזה מהכביש.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת קיט כזה שלא יעשה לך בעיות עם בוחני תנועה/טסטים

הקיט כולל גם פליטר IN BOX

יש לנו כמה לקוחות שצבעו את הקיט בשחור מט ככה שהכל נראה מקורי מבחינת כל שוטר/בוחן תנועה

intake_carbonio_20TFSI.jpg

intake_carbonio_20TFSI-INSTALL.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן הקארביניו היה בתוכניות, אבל אז, מישו שהתקין אצלכם את זה, ראיתי אצלו את התוצאות שלא היו משכנעות האמת.. במיוחד לא בשביל המחיר הזה.

חוץ מרעש יפה, האוטו נסע פחות טוב מהרגיל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...