Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניתי בחניית נכה,האם אני האשם היחידי (או שלעיריה יש חלק בנושא)?

שימו לב! השרשור הזה בן 4876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עכשיו חוזר מהעיר,יצאתי להקפיץ כסף למישהו שחיכה לי בחנות

איך שהגעתי לרחוב,ראיתי שיש שורה של חניות ויש תמרורים של נכים על מספר חניות ואחרי התמרור האחרון ראיתי עוד חניה,

לתומי בלי לחשוב יותר מידי,הייתי בטוח שזאת חניה רגילה מכיוון שאין תמרור,שחזרתי לרכב מתברר שיש בידי טעות די גדולה שעולה לי 1000 ש"ח.

אני מצרף תמונות,אני לרגע לא חשבתי שאני חונה בחניית נכים,אני שואל א.האם באמת ככה אמורים לתמרר?

והאם כמה אחוז מהאכלוסיה יעשו את אותה טעות כמוני (ואז אולי יש לי משהו ללכת לשופט? או שעדיף לשלם ולשתוק...?)

הטעות נובעת מזה שיש חניה תמרור חניה תמרור ואז חניה ואין כלום הייתי בטוח שזהו פה זה כבר לא חנית נכים.

בתמונה השלישית רואים את התמרור,בכביש בתכלס זה פשוט נראה שהוא מתכוון לחניה קודם (או שאני סתם דפוק :x)

myv22gln2mzm.jpg

IMG_20101215_183100.jpg

IMG_20101215_183106.jpg

IMG_20101215_183127.jpg

IMG_20101215_183134.jpg

Skoda Superb Elegance 1.8 TSI

Alfa Romeo 159 2.4JTDm 20V 200hp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

על מה אתה מלין?

החניה הנה מן התמרור והלאה. מהיכן הסקת כי מותר לך להחנות המקום?

אין כל שגגה ו/או נסיון הטעיה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציבים את התמרור לפני החניה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו הטעות נעשתה בתום לב, אז אני לא אכנס בך על זה שחנית בחניית נכה, אבל, ויש אבל, חנית בחניית נכה.

תמרור של חניית נכה מתכוון לחנייה שבאה אחריו, עם כיוון הנסיעה, מה זה אומר? שהתמרור בתמונה שלוש בעצם מדבר על החנייה שבה אתה חנית.

ללכת למשפט אין לך טעם, שכן "אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש".

לא נורא, למדת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להבין לחלוטין מהתמונה, אולם הכביש נראה לי חד סטרי, כאשר התמרור מוצב אחרי החנייה.

מה לא מובן לך בתמונה?

יש תמרור המוצב בצד שמ' של הדרך(אכן רח' חד-סיטרי) ולאחריו חונה לה אחר "כבוד" רכבו של "קטין על הכביש".

אז איך הגעת למסקנה שהתמרור מוצב אחרי החניה?!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני מדמיין/עיוור, אבל לפי מה שאני רואה בתמונה התמרורים מוצבים לגמרי בהמשך הרחוב, כאשר יש בכלל סימטה שלמה (שלא נאמר רחוב שלם) שמפריד ביניהם.

הסימון/שילוט של חניית נכים צריך להיות איפה שהחניה עצמה. ואם יש שתי חניות, אז שני שלטים אחד ליד כל חניה. חניית נכים זה לא כמו שלט הגבלת מהירות, שרלוונטי ממנו והלאה עד שיאמר אחרת (או תהיה צומת).

אני לא רואה שום זכר לסימון כחניית נכים במקום שבו הבחור חנה. אני בפירוש הייתי הולך לבית משפט, בצירוף צילומים של המקום + צילומים של מגוון חניות נכים שונות ומשונות בכל רחבי הארץ - בשביל להראות ולהדגים לשופט שמדובר על דו"ח מוטעה ובפירוש לא מדובר על חניית נכים, או לפחות לא כזו שסומנה בצורה תקינה ותקפה כמו כל שאר חניות הנכים במדינת ישראל.

עריכה: אויש נו, אני עיוור... :p

בתמונה השניה משמאל באמת רואים את השלט (ככתם אור שרוף..) גם בחניה שבה הוא עמד.

אז אכן, חניית נכים. לא ברור מה גרם לפותח הדיון לחשוב משום מה שהוא חונה בחנייה רגילה.

יחד עם זאת, עדיין היה עדיף אם העיריה היתה טורחת לסמן את החניה גם על גבי הכביש, כפי שנעשה בדרך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אתה צריך להיות מרוצה כי הרווחת 4000 ש"ח.

הייתה הצעה להעלות את שיעור הקנס מ 500 ש"ח ל 5000 ש"ח.במילים חמשת אלפים ש"ח.

היא לא התקבלה , עדיין , כי לצורך כך יש לבצע שינוי בחקיקה הראשית, לכן השר השתמש בסמכותו ורק העלה את הקנס ל 1000 ש"ח.

אפשר בשלט אחד לפני מקום החניה , להקצות מספר מקומות חניה לנכים ואז ייכתב מעל השלט לכמה מקומות חניה הוא מתייחס.

על הכביש יש לסמן את תאי החניה המוקצים למקום אם בסימון של עגלת נכים או בסימון של X , כדי שנהגים לא "יתבלבלו" לאיזה מקום חניה מתכוונים.

האם היה סימון כזה על הכביש באיזה ממקומות החנייה האחרים?

אז אם אין סימון כזה על הכביש , בתא החניה בו אתה חנית , ובאחרים יש , אפשר לפנות בבקשה לבטל.

ולמה הכל בסימן שאלה ? כי לא ברור מלוח התמרורים האם חובה לסמן גם את הסימון בכביש או מספיק רק התמרור על העמוד.

וכשאין בהירות , הספק צריך לפעול לטובת האזרח, בייחוד כשמדובר בסכום צנוע של 1000 ש"ח ומחר אולי 5000 ש"ח.

מנסיון שלי בירושלים , הסימונים בכבישים הם לא מהמשובחים, בלשוןהמעטה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי את הפוסט בגלל שבאמת לרגע אחד לא עלתה בי מחשבה שאני חונה בחניה של נכה (הפעלתי את האיזי פארק =\)

התמרור לפני החניה אבל כמעט מטר וחצי,שאתה נוסע בכביש זה נראה כאילו (בכל מקרה לי) שהוא מורה על החניה לפניו.

לא היה מצוייר כלום על הכביש,אני לא יודע לגבי שאר החניות כי עד כמה שאני זוכר הם היו תפוסות...

עשיתי טעות,וזה נכון שזה לא משנה ואני צריך לשלם.

השאלה שלי יכול להיות שאני קצת טמבל ולכן טעיתי,השאלה כמה אחוז מהאנשים היו טועים כמוני? לכן העלתי תמונות

לא עכשיו שכל אחד יתחיל לחשוב אתה רואה כזאת חניה מה הדבר הראשון שעולה לך בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

](ואז אולי יש לי משהו ללכת לשופט? או שעדיף לשלם ולשתוק[/b]...?)

הטעות נובעת מזה שיש חניה תמרור חניה תמרור ואז חניה ואין כלום הייתי בטוח שזהו פה זה כבר לא חנית נכים.

בתמונה השלישית רואים את התמרור,בכביש בתכלס זה פשוט נראה שהוא מתכוון לחניה קודם (או שאני סתם דפוק :x)

myv22gln2mzm.jpg

תבדוק את זירת הפשע.

אז תדע/נדע אם יש מה לעשות.

קרא את הודעתי הקודמת .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא מובן לך בתמונה?

יש תמרור המוצב בצד שמ' של הדרך(אכן רח' חד-סיטרי) ולאחריו חונה לה אחר "כבוד" רכבו של "קטין על הכביש".

אז איך הגעת למסקנה שהתמרור מוצב אחרי החניה?!

התמרור המוצב בתמונה מס'3 שרוף, כנראה עקב הפלאש.

אם זהו תמרור המורה על חניית נכה, אין ספק כי חנה במקום אסור.

אחרת, אני לא רואה בעיה בחנייה.

פותח השרשור צריך לומר מהו התמרור. שאר התמרורים המופיעים בכיוון הנסיעה של הרכב אינם רלונטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר ישה, תבדוק אם שאר מקומות החניה צבועים או מסומנים ב-X.

התמרור תמיד יתייחס לשטח שאחריו, לא לפניו.

עם כל זה - אין לך מה להפסיד מלנסח בקשה מנומקת לביטול, ציין את זה שהפעלת איזי פארק, צלם את המקום בצורה ברורה יותר וקווה לטוב. ביטלתי כבר כמה דוחו"ת שנויים במחלוקת עם בקשה מנוסחת היטב וצילומים ברורים.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמרור, כל תמרור(!), מתייחס אך ורק למה שקורה ממקום הצבתו ואילך.

רפי.

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, אם כך, בכל מקומות החנייה במכרזים המסחריים שבהם מוצב תמרור חניית נכה אחרי החנייה (ע המדרכה לצורך העיניין), יוצא באופן לוגי שנכים אמורים לחנות על המדרכה אחרי התמרור.

ד"א, האלפא בסמלון שלך מהממת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, אם כך, בכל מקומות החנייה במכרזים המסחריים שבהם מוצב תמרור חניית נכה אחרי החנייה (ע המדרכה לצורך העיניין), יוצא באופן לוגי שנכים אמורים לחנות על המדרכה אחרי התמרור.

ד"א, האלפא בסמלון שלך מהממת.

עכשיו גם יורד לי עוד קצת האסימון,לכן גם הדבר הראשון שעלה לי בראש לגבי החניה שהיא קדימה לתמרור.

כמו שמסומן על חניות צמודות לקיר שאין אחרי זה חניה,אז התמרור הוא לא בכניסה לחניה הוא צמוד לקיר...

אני בטוח שאני יכול למצוא עוד דוגמאות של חניות נכים,אני אבדוק את זה היום

אבל אני כמעט בטוח שיש חניית נכה כמה רחובות ליד הבית שלי,ומצויר על הרצפה חניה ואחרי החניה יש את התמרור לא לפני החניה.

אני אבדוק את זה היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...