Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין שני רכבים חדשים גולף ופורד אדג'

sheen
שימו לב! השרשור הזה בן 4883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזה עשרים שנה שאני נוהג בהנאה במכוניות פולקסווגן גולף, הנוכחית, גולף 2.0 FSI 150

באופן טבעי כשהחלטתי להחליפו, הלכתי והזמנתי גולף חדשה כ"ס TSI 1.4 160

האמינות של פולקסווגן והשירות שלהם הוכיחו את עצמם מבחינתי לאורך כל השנים

והייתי מוכן להתפשר על האבזור הנמוך יחסית שאפיין את כל המודלים.

אלא שהשבוע לקחתי לנסיעת מבחן בפורד אדג' החדשה דגם SEL פלוס ומאז שנתי נודדת.

הרכב אמנם גדול יותר ויקר משמעותית, אבל מאובזר ומפנק ברמות שלא הכרתי ומציע תמורה מדהימה למחיר ביחס ל SUV מקבילים

מאחר ואני עוד יכול לבטל את ההזמנה בפולקסווגן ולפתוח הזמנה בפורד.

חשוב לי לשמוע את דעת חברי הפורום:

מה דעתכם על השירות של פורד, עלויות הטיפול במוסכים והאמינות של הרכבים שלהם באופן כללי ? האם אפשר לקבל המלצות ספציפיות על האדג' ?

למרות שמדובר בשני רכבים לגמרי שונים, האם תוכלו לעזור בהחלטה איזה מהרכבים האלה יספק חוויית נהיגה טובה יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדג' נחשבת למכונית מאוד משתלמת ביחס למחיר ולמתחרים, תצרוך יותר דלק, האחיזה שלה תהיה פחות טובה משל הגולף (ג'יפ מול מכונית יחסית נמוכה וקומפקטית שהפלטפורמה שלה נחשבת למוצלחת מאוד), אם אהבת לנהוג בה ויש לך את הכסף לתחזק אותה, אז אני אומר לך על האדג'. הגולף יקרה מדי ביחס לתמורה שלה ולא הייתי ממליץ עליה במחיר שמבקשים עליה. אם כבר אתה רוצה מכונית מהירה ומפנקת שווה לבדוק גם את הלנצ'יה דלתא שמגיעה עם מנוע 1.8 טורבו 200 כ''ס וחולקת בסיס עם פיאט בראבו ונדמה לי גם אלפא ג'ולייטה, ועולה כמו הגולף 160 כ''ס.

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני רכבים שונים לגמרי,זה רק עניין של טעם.

האדג רכב מעולה והאמינות שלו עד היום הוכיחה את עצמה כטובה.

הרכב צמא.

השירות בדלק משמעותית יותר טוב מאשר בצמפיון,עלויות האחזקה של שני הרכבים דומות.

לאדג 3 שנים אחריות.

לגולף רק שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חווית נהיגה טובה יותר? הגולף ללא ספק. חווית נסיעה טובה יותר? ככל הנראה האדג'. שים לב שהוא יהיה יקר משמעותית לאחזקה (במיוחד אם אתה נוסע הרבה - מנוע צמא מאוד). גם ירידת הערך שלו תהיה גדולה יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפליא באדגי זה תצרוכת הדלק הגבוהה למרות שיש לו 6 הילוכים אוט'.

לאחר בירור קצר שערכתי מסתבר שההילוכים 1,2 הינם הילוכים קצרים מאוד שאמורים לספק לרכב תזוזה מהירה ממצב נייח.

האם משהו נהג ויכול לאשר ?

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...