Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אף אחד לא יצא לתפוס קצת בוץ?

adi-ros
שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שכל ג'יפאי אמיתי צריך לעבור קורס קצרצר באקולוגייה והבנת חשיבות הטבע, עוד לפני שמדברים על מה זה ג'יפ ושיפוע צד.

הברבריות והטיפשות של בעלי רכבי שטח פשוט מרתיחה. אין לאנשים טיפת מודעות לעניין.

איתמר.

זה לא יעזור.

כשמישהו בא לזיין את הטבע, שום קורס לא יעזור. רק דרך הכיס, וכזה עמוק שלא יניע את הג'יפ כמה חודשים. :evil:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יניב ואיתמר, אחכ אל תבואו לשאול למה אין הענות לשרשורי תמונות (לא אומר כלום בעד או נגד ההרס, איש איש כרצונו יעשה, אני אישית שומר טבע)

יואב, בוא נגיד שלא בדיוק מפריע לו לעשות נזקים לג'יפ.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אומר כלום בעד או נגד ההרס, איש איש כרצונו יעשה...

ממש לא!

צריכה להיות אמירה ברורה ומפורשת נגד הרס הטבע. נגד נסיעה בשטח שאינו שביל.

אני מאוד מקווה שיראה את התמונות המגעילות האלה פקח של הרשות, ויחליט להעשיר את קופתה בכמה מאות שקלים.

תפסיקו לשבת על הגדר כשחוליגאנים הורסים את הטבע שלכם ושל ילדכם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות מה שאתה חושב או אתם זה שביל קיים המון שנים וראיתי גיפים אחרים עולים שם וגם אני לא עליתי אותו פעם ראשונה ובנוסף לידיעתי האזור אינו שמורה ויש תוכניות בניה על השטח כך שבקרוב לא היה על מה לעלות חוץ מבמעלית לקומה 16 אז עם אתם רוצים לירשום סתם צואו לדרך .

עם יש למישהו מידע לגבי המיקום הספציפי הזה מנסיון ולא לפי תחושה אני ממתין .

ולא אני לא עולה על שדות וזה לא משנה לי עם זה זרוע או לא.

ואני לא יורד משבילים בשמורות טבע או בפרקים נקודה .

ובטח שאני לא יעלה ביודעין משהו שאסור וגם יצלם את עצמי!

ומי שמכיר את הגיבעה המדוברת יש מהצד השני יותר עליות מגיבעה.

יש מצב שאני יכול לטעות אבל ממש לא ניראה לי בסיטואציה הזו!

ועם אני טועה אני מוכן לשלם על כך קנס:arrow:

יתכן שהאור בקצה המנהרה זה אני עם הגיפ בפול גז אז זוז טמבל .:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי לא היה יותר מידי בוץ, אלא בעיקר אבק, שלוליות והרבה ענפים ששרטו את הרכב, אפילו היה עץ שנפץ שבגללו נשרט לי הגג. :evil:

הרבה שבילים, דרך עפר וקצת דרך שמכוסה באבנים.

מזגן אויר היה נהדר.

YukonBeShetahKulamBeMetah.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב בתור פותח השרשור הגיע הזמן שגם אני אעלה קצת תמונות בוץ.

מכיוון שאנחנו מטיילים באופנועים זה לא כל כך נוח לצלם אז עד שכבר יש תמונות כדאי להעלות.

היה טיול בוצי במיוחד בקטע הכי קשה עומק הבוץ כיסה לגמרי את כל הגלגל האחורי ( 19" ) ולנקות את האופנוע לקח 3 שעות כולל פרוק של כל הפלסטיקים.

תהנו,

עדי.

188904_1951211024130_1358268341_32314190_3209468_n.jpg

198825_1951212064156_1358268341_32314192_3406420_n.jpg

199348_1951210584119_1358268341_32314189_5252516_n.jpg

199688_1951213264186_1358268341_32314194_1363253_n.jpg

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
טוב בתור פותח השרשור הגיע הזמן שגם אני אעלה קצת תמונות בוץ.

מכיוון שאנחנו מטיילים באופנועים זה לא כל כך נוח לצלם אז עד שכבר יש תמונות כדאי להעלות.

היה טיול בוצי במיוחד בקטע הכי קשה עומק הבוץ כיסה לגמרי את כל הגלגל האחורי ( 19" ) ולנקות את האופנוע לקח 3 שעות כולל פרוק של כל הפלסטיקים.

תהנו,

עדי.

נראה שאתה רוכב במה שהייתה פעם חצר המישחקים שלי, מאמין שהייתם בדרך מהמסלול שמתחיל בג' למסלול שמתחיל בע'.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה רוכב במה שהייתה פעם חצר המישחקים שלי, מאמין שהייתם בדרך מהמסלול שמתחיל בג' למסלול שמתחיל בע'.

קלעת בול :>

שבוע טוב,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז בוץ לא היה הרבה אבל היו מים, ומכיוון שזה כבר הפך לשירשור ה"יצאתי לטייל" הנה משהו משבת האחרונה.

תהנו

007 (2).jpg

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...