Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור G12+ / G12++. הדרך הנכונה להוספה.

אלון ר
שימו לב! השרשור הזה בן 4208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

חסר לי מעט נוזל קירור בפאביה 08, (כ2.5 ס"מ) למיטב ידיעתי נוזל הקירור ברכבי הוא +G12 ובצבע ורוד. היום קניתי במוסך בקבוק 1.5ל' והדגשתי להם כי דרוש לי נוזל קירור לפאביה 08, G12+, אך בכל זאת הביאו לי G12++ (נראה יותר סגול [או שאולי אחרי שמוהלים במים הוא נהיה ורוד?] ) .

לאחר שיטוט קצרצר באינטרנט הבנתי שאין בעיה לערבב G12 עם G12+ או G12++ (אבל לדוגמה אסור לערבב את הנוזלים הנ"ל עם G11.)

במוסך כפי שאתם בטח מתארים לעצממכם לא הייתה תשובה מספקת אז אני פונה אליכם.

אחד אמר שאין בעיה למלא כמה שחסר, השני אמר למהול 1:1 .

אם אפשר תשובה .

תודה רבה,

אלון.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון שלום רב,

נוזל קירור G12++ הינו מחליף את הנוזל הקירור הקודם הנקרא G12+ ולא קיימת שום בעיה לערבב עם G12+.

מומלץ לערבב את הנוזל לפני הכנסתו למערכת הקירור ביחס של 50/50 עם מי ברז הראויים לשתייה.

אני מציע לך להשאר עם היחס של 50/50 מכיוון שזהו היחס המהילה ברכב חדש המגיע מהייצרן ולא 2:3.

בחיים על תוסיף רק נוזל קירור או מי ברז בלבד בכדי לשמור על היחס המיטבי המומלץ על-ידי הייצרן לשמירת מערכת הקירור במיטבה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, אין עליכם. אני אוסיף מחר בבוקר לפני שאני יוצא לעבודה.

עכשיו שאלה אחרונה, פשוט להוסיף עד קו האמצע שבין MIN וMAX ?

תודה רבה רבה על התשובות!!

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מנוע כבוי

2. הרכב נמצא במישור ולא בירידה/עלייה

2. מלא נוזל קירור לגובה שבין MIN-MAX.

אם מילאת בטעות קצת יותר ואפילו עד סימן MAX אין שום בעייה עם זה מכיוון שנפח המיכל יחסית גדול.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

נכון, אני מקפיץ נושא ישן אבל אין טעם לפתוח שרשור חדש על אותו נושא בדיוק.

השאלה שלי היא כמה זמן רכב צריך להתקרר כדי לקבל את המדד הנכון ביותר על מיכל ההתפשטות?

תודה :)

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...