Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין לי משתמש בפורום אחר ולכן - נעלם לי הסאונד בדפדפנים

mazoz3
שימו לב! השרשור הזה בן 4881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כמה שעות נתקלתי בבעיה שאני לא מצליח לפתור והיא משגעת אותי!

נעלם לי הסאונד מהדפדפנים שלי (אקספלורר וכרום יחד).

זה נעלם באופן פתאומי, בלי ששום פעולה חריגה נעשתה. באופן כללי במחשב יש סאונד בכל הנגנים בכל הפורמטים (VLC, ווינאמפ, מדיה פלייר, קוויקטיימ, ומדיה פלייר קלאסיק). במחשב מותקנת חבילת מקודדים XP-Codec-Pack-2.5.1, שהוסרה והותקנה מחדש.

כמו כן, לא חסרים דרייברים לשום חומרה במחשב. הרחקתי וחיברתי כרטיס קול חיצוני בPCI, התקנתי אותו והגדרתי אותו כברירת מחדל, ושוב, הכל עובד חוץ מהסאונד בדפדפנים (לא משנה באיזה אתר זה).

מצאתי ברשת שני פתרונות:

האחד לאפס לברירת מחדל בדפדפן האקספלורר ולראות שיש וי על "אפשר הפעלת אודיו בדפדפן", והשני לבדוק ברג'יסטרי תחת Hkey_localmachine/software/microsoft/windowsNT/Drivers32 שיש ערך בשם wavemapper, שבדקתי והוא אכן נמצא שם.. אני ממש אובד עצות - אודה לכל עזרה שהיא,

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...