Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד מוביל במבצע חסר תקדים

שימו לב! השרשור הזה בן 4840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת טרייד מוביל - רשת הטרייד אין הרשמית של יבואני הרכב, יוצאת במבצע סוף הדרך לסוף שנה.

הנכם מוזמנים להגיע לסניף הקרוב אליכם, להשאיר את רכבכם הישן, ולצאת עם רכב מיד ראשונה פרטית! בתנאים אטרקטיביים ביותר! במסגרת המבצע תיהנו מתשלום חודשי נמוך של 199 ש"ח למשך 24 חודשים. בתום תקופת העיסקה - הננו מתחייבים לרכוש מכם בחזרה את הרכב, ואתם מתקדמים שוב לרכב חדש.

מבנה העיסקה הינו כדלקמן:

50% מקדמה - אתם מגיעים עם רכב ששוויו לפחות מחצית מערך הרכב בו הנכם מעוניינים.

תשלום חודשי - תשלום חודשי נמוך בסך 199 ש"ח למשך 24 חודשים.

ה- 50% הנוספים - עם תום 24 החודשים - עומדות בפניכם שתי אפשרויות:

א. ביצוע עסקת טרייד אין - סכום היתרה לתשלום (50%) מהווה שוב תשלום מקדמה לרכישת רכב חדש - buy back.

ב. פרעון היתרה (50%) ובעצם סיום עיסקת רכישת הרכב.

במידה ושווי הרכב אשר ברשותכם נמוך ממקדמה בשווי 50% - תתבקשו להשלים את היתרה למקדמת ה - 50% על מנת שתוכלו להנות ממבצע זה.

במידה והנכם מגיעים ללא רכב / עיסקת טרייד אין - עדיין תוכלו להנות מהמבצע , בתנאי ששווי המקדמה שווה ל50% מערך הרכב אותו הנכם מבקשים לרכוש.

אתם מוזמנים להגיע לסניף הקרוב אליכם:

המלאכה 30, חולון

רוז'נסקי 16, ראשל"צ

המנופים 12, הרצליה

חטיבת גולני 52, חיפה

ז'בוטינקי 8, בני ברק (סניף חדש)

טרייד מוביל 9494 *

לפרטים נוספים כנסו כאן.

כמו כן הנכם מוזמנים לפנות אלי,

סמדר

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התשלום של 199 ש"ח יורד מה-50% של היתרה לאחר 24 חודשים?

האם הרכב במהלך התקופה נרשם על שמי או עדיין בבעלות החברה?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התשלום של 199 ש"ח יורד מה-50% של היתרה לאחר 24 חודשים?

האם הרכב במהלך התקופה נרשם על שמי או עדיין בבעלות החברה?

אלעד שלום,

תודה על שאלתך.

תשלומי ה- 199 ש"ח בחודש אינם יורדים מיתרת ה- 50%. סך תשלומים אלו מהווה את הריבית עבור הלוואת

הבלון - הלוואה שמועד פרעונה נדחה למעשה ב- 24 חודשים.

לגבי הרישום - הרכב נרשם על שמך בלבד.

מקווה שעזרתי

סמדר מטרייד מוביל

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי סמדר - טרייד מוביל,

בשבועות האחרונים אני מחפש רכב ופוגש המון פרסומים טרייד מוביל ביד2 , טרייד מוביל בעיתונות , טרייד מוביל בכל מקום.....

אני חייב לציין שהתרשמתי מעוצמת הפרסום של טרייד מוביל.

אז התקשרתי לטרייד מוביל וענה לי גיא, אני חייב לציין שהתרשמתי עוד יותר כאשר הבנתי שלטרייד מוביל יש גם קול-סנטר תוך כדי שיחה עם גיא שמעתי רעשים ברקע והבנתי שטרייד מוביל היא מעצמה למכירת כלי רכב.

השיחה עם גיא הייתה משכנעת ונסעתי לסניף טרייד מוביל בחיפה, אני חייב לציין שהתרשמתי לטובה מהמבחר של רכבים מיד ראשונה ומפרטי.

עם זאת המבצע שטרייד מוביל מפרסמת 199 ש"ח גרם לי להתקשר אך כשהגעתי לסניף פרסו בפני אופציות מימון טובות יותר מהמבצע

של ה 199 ש"ח.

לקחתי לבדיקה טויוטה קורולה 2008 רובוטית - הבדיקה יצאה ללא שום בעיה ( פרט לצמיג ולחור בריפוד מסיגריה) על המקום שלחו את הרכב והחלפו 2 צמיגים (למרות שרק אחד לא היה תקין).

השארתי שם את הרכב הישן שלי ( יונדאי 2005 ) ועוד באותו היום נסעתי הביתה עם רכב חדש.

אין לי מילים ואני מבסוטטטטט מטרייד מוביל,

אני רוצה לכתוב מכתב לבעלים של החברה שלכם ולפרגן לכל המערכת מגיא - קולסנטר טרייד מוביל, יוסי ואלי מסניף טרייד מוביל חיפה - תודה מיוחדת!!!

* אני אפתח שרשור משלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום סימון,

אני מאוד מקווה שאתה אמיתי, כי שתי ההודעות (היחידות) שלך בפורום נראות כמו פרסומת.

אני חייב לציין שהתרשמתי מעוצמת הפרסום של טרייד מוביל.

אז התקשרתי לטרייד מוביל וענה לי גיא...

אני חייב לציין שהתרשמתי עוד יותר כאשר הבנתי שלטרייד מוביל יש גם קול-סנטר תוך כדי שיחה עם גיא שמעתי רעשים ברקע והבנתי שטרייד מוביל היא מעצמה למכירת כלי רכב.

השיחה עם גיא הייתה משכנעת ונסעתי לסניף טרייד מוביל בחיפה, אני חייב לציין שהתרשמתי לטובה מהמבחר של רכבים מיד ראשונה ומפרטי.

כשהגעתי לסניף פרסו בפני אופציות מימון טובות יותר מהמבצע

של ה 199 ש"ח.

על המקום שלחו את הרכב והחלפו 2 צמיגים (למרות שרק אחד לא היה תקין).

אין לי מילים ואני מבסוטטטטט מטרייד מוביל,

אני רוצה לכתוב מכתב לבעלים של החברה שלכם ולפרגן לכל המערכת מגיא - קולסנטר טרייד מוביל, יוסי ואלי מסניף טרייד מוביל חיפה - תודה מיוחדת!!!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמיתי לגמרי

נכון פתחתי את החשבון פה כדי להגיב ולומר תודה..............

אני לא יודע מה היה שם בסניף חיפה - אם זה תריק שיווקי או כל דבר אחר - אבל אותי זה קנה ואני, ואני ואשתי

פשוט מבסוטים והחלטנו לפרגן.

לא ידעתי שהפורום זה רק להשמיץ?????

אני רוצה לפרגן ולהגיד תודה ענקית שוב ושוב - זה מגיע להם

אגב, אני מוכן להעלות צילום של הסכם הרכישה אם יש לכם ספקות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שהפורום זה רק להשמיץ?????

חס וחלילה. גם אם שתי ההודעות הראשונות שלך בפורום היו השמצה של טרייד מוביל הייתי מתייחס אליך ואל הסיפור שלך בחשדנות.

ועדיין, מי שמספר על העסקה המוצלחת שעשה, לא חשוב איפה, בד"כ לא כותב את מספר הטלפון (9494*), וההודעה שלך היא בעייני חשודה כפרסומת.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...