Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פטריה ואגינלית | אימפרזה / אלמרה (אין צורך לציין שזו התלבטות. כולם מתלבטים פה)

david1
שימו לב! השרשור הזה בן 4878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!

מבקש את חוות דעתכם ע"מ שאוכל להכריע בין שני הרכבים הנ"ל

שניהם 2003, ושניהם גמעו 140,000 ק"מ בקירוב.

כמובן שהמחיר הוא זהה, ואני לא מצליח להכריע.

אשמח לקבל הארות/הערות על כל אחד מהרכבים הללו, בכדי

שאוכל להגיע להכרעה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן אישי הייתי הולך באופן מובהק על האלמרה

המנועים של סובארו בדגמי האימפרזה ידועים כמנועים אנמיים מאוד וזללנים מאוד מצד שני

ה1.6 ליטר יש לו סה"כ 90 כוחות סוס ונתון צריכת דלק לפי מה שאני קורא כאן - לא סביר.

אני בעצמי עשיתי נסיעת מבחן על אימפרזה 2 ליטר עם 125 כוחות סוס והרכב ממש לא הרשים לעומת מה שציפיתי מרכב שיש לו בודי במשקל נוצה.

המנועים של סובארו נותנים את התוצאות שלהם ברגע שאתה מדבר על מנועי הבוקסר שלהם מ2 ליטר ומעלה.

זה היה פשוט עלוב לגלות שהB4 TOP פשוט עושה בדיחה מהאימפרזה 2 ליטר GX.

והרכב הוא רכב קומפקטי, עשוי מנייר ממש בהרגשה שמקבלים, הדבר היחידי שדיבר אליי היו המושבים נוסח BUCKET.

מעבר לכך כן מדובר ברכב מאוד אמין ועד כמה שידוע לי יש לו שמירת ערך טובה יחסית אם כי זה לא מה שהיה גורם לי לא לרכוש אותו.

האלמרה לעומת זאת - רכב מרווח מאוד, מושבים נוחים, נסיעה רכה - אבל, משעמם ואפור ככל שרכב רק יכול להיות.

נתון צריכת דלק טובה, אמינות בשמיים רק מטריד אותי קצת שהמוסכים של ניסאן הם גם המוסכים של רנו וקרסו לא ידועים כנותני שירות טובים - כאן ללא ספק הייתי לוקח את סובארו על פני ניסאן ומצד שני התלונות ששמעתי בנושא המוסכים הם רק לגבי רנו ולא לגבי ניסאן - כנראה שהאמינות משחקת כאן תפקיד מפתח.

לניסאן אלמרה (פרפקט) אין רצועת טיימינג למשל...

הדגמים של ה1.8 מומלצים מאוד - 115 כוח סוס סה"כ אבל קג"מ גבוה (מזכיר קצת גולף 2 ליטר הנתון הזה) ולכן נותן לך היענות כוח טובה כבר בסל"ד נמוך שזה אמנם נראה כמו נתון מאכזב אבל הוא ממש לא.

לסובארו יש מראה יותר צעיר וסקסי וספורטיבי לעומת האלמרה שיש לה מראה של... בית אבות במסווה של המקסימה...

אבל הסלון של האלמרה בעיניי מפצה על כך וסה"כ זה לא רכב מכוער בכלל פשוט העיצוב שלו מבוגר משהו.

זה פחות או יותר מה שאני מצליח לחשוב עליו עכשיו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...