Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דונאג באוזניים - איך בוחרים רכב?

יוחאי87
שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני חדש בפורום. אני מחפש כמו כולם את הרכב הטוב שגם לא עולה יקר (עד 7000) גם לא רואה מוסך יותר מידי וגם לא אוכל יותר מידי דלק.

בקיצור, אני קמצן שצריך לקנות רכב עקב התרחבות המשפחה.

אני יכול להתפשר על שנת הרכב אבל כן כדאי שהוא יוכל לסחוב בעליות.

תודה מראש לכל המשיבים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תקציב של 7000 ש"ח לא כדאי שתפתח ציפיות גבוהות במיוחד.

אולי כדאי שתפרט קצת יותר ותספר לאומה מה בדיוק אתה מחפש - רכב קטן? משפחתי? משפחתי-גדול? טנדר? ידני? אוטומט? איזה עליות אתה מטפס באופן קבוע?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה צביקה.

אני באמת לא מפתח יותר מידי ציפיות. אני מחפש רכב משפחתי או קטן עם בגאז' גדול (צריך שיהיה מקום לטיולון +עגלת תינוק) ניראה לי שעדיף ידני כיוון שזה אמור לחסוך בדלק (משמעותי?). אני בעז"ה חושב לעבור לאזור בקעת הירדן אך אמשיך ללמוד בירושלים כך שלמרות השדרוג הרציני בכבישים עדיין יש איזה כמה עליות שצריכות התיחסות הולמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תחפש סובארו dl, סה"כ זה סוס עבודה שמזדקן מצויין, בעל באגז' ענק מצויין לעגלות תינוק.

קח בחשבון שרכבים במחיר שציינת יזדקקו לטיפולים תכופים יותר במוסכים שידרשו ממך זמן, סבלנות וכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני חדש בפורום. אני מחפש כמו כולם את הרכב הטוב שגם לא עולה יקר (עד 7000) גם לא רואה מוסך יותר מידי וגם לא אוכל יותר מידי דלק.

בקיצור, אני קמצן שצריך לקנות רכב עקב התרחבות המשפחה.

אני יכול להתפשר על שנת הרכב אבל כן כדאי שהוא יוכל לסחוב בעליות.

תודה מראש לכל המשיבים..

אם זה תקציבך ואתה סטודנטי - האם הצטיידת באמצעים (כסף וזמן) הדרשוים לאחזקת הרכב? מעבר לכך - האם אתה מוכן להסתכן בהתקעות בדרך באזורים בהם אתה נוסע (סוף סוף סביר שמדובר ברכב במצב לא אופטימלי).

ולמנהל הנכבד, באוזן לא מצטבר דונאג, כי אם דונג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם תמצא ב7K אבל ממליץ מאוד על טויוטה קורולה תחילת שנות ה90 - רכב שמזדקן בכבוד רב, חסכוני, 110 כוחות סוס ולכן גם יכולת הסחיבה שלו תהיה נאה ביותר ומאוד מאוד אמין - גם זול לתחזוקה. וכן - תא מטען לא פראייר בכלל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוב הנסיעות שלך במקומות האלה, אני מציע לך לחסוך קצת יותר ולקנות רכב חדיש יותר, שבטווח הארוך גם יעלה לך פחות (פחות הוצאות אחזקה, ובד"כ צריכת דלק טובה יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...