Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חמשים אלף ש"ח תשלם עיריה ועורכי דין מטעמה עבור נסיונות גבייה ועיקולים שהתיישנו

שימו לב! השרשור הזה בן 4880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פסק דין מאלף ומעלף , בו עירית הרצליה וחבורת עורכי דין שפעלו בשמה , תשלם 50000 אלף ש"ח פיצוי ועוד 20000 אלף ש"ח הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד , לאדם שכנגדו בוצעו פעולות עיקול , על חוב חנייה של 70 ש"ח שאותו לא קיבל התובע לידיו .

אומנם מקרה מיוחד אבל יש בו כדי להביא תקווה לאלה שהעיריות ועורכי דין מטעמם , מנסים לגבות חובות שכבר התיישנו.

http://www.lawdata.co.il/UpLoad/PsakDin/729460.rtf

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה יאשה, אני בדיוק בסיטואציה זהה מול משרד "הדס" (ביריונות ושוק אפור בע"מ), אם התקדים הזה ישיג לי סכום דומה, ארוחת ערב עליי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הארוחה למה אתה לא משתף חברים בצרות שלך??

שם המקרה די הזוי , וגם הסכומים שנפסקו הם די הזויים.

אני מעריך שיוגש ערעור על פסק הדין הזה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן גם שיאסרו את השימוש בחברות גבייה ,או לפחות שיבדקו את הרקע שלהם.

שוהר הדס וכל החברות גבייה החיצוניות מתנהגות בבריונות ברמות של משפחות פשע .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדס זה לא "ברמה של משפחת פשע", זה משפחת פשע!

היה עליהם כתבה בטלויזיה, הגובים שלהם זה אסירים משוחררים שישבו מספר מאסרים ממושכים על עבירות אלימות .

ישה,

העניין "בעיקרון"כבר הוסדר.

לפני 12 שנים הייתי בנתניה וקיבלתי (לכאורה) דו"ח.

יומיים אחרי זה עברתי דירה (מלכתחילה ההגעה לנתניה הייתה רק כי שם היה העו"ד של מוכר הדירה שרכשתי) ובאותו יום שיניתי את כתובתי במשרד הפנים.

עריית נתניה שלחה עשרות תזכורות והתראות, כולן לכתובת הישנה.

העבירה את הטיפול ל"הדס" שגם לא טרחה לבדוק כתובת (להזכירך, אחרי 12 שנים)!:shock:

ומיד שיגרה איומי עיקול ולאחר מכן עיקלה לי את הרכב ואת חשבון הבנק.

ניגשתי למשרדים, מצויד בדקומנטציה הרלונטית ממשרד הפנים והרישוי, הם עיינו במסמכים והבטיחו תשובה תוך חודשיים :x

לאחר חודשיים לא קיבלתי שום מכתב או הודעה אבל העיקול על חשבון הבנק הוסר אולם העיקול על הרכב לא.

כל זה קרה לפני 3 חודשים, אני מתקשר, מתחנן, שולח רשומים, מאיים במכתבים מעו"ד והם פשוט מתעלמים ולא מסירים את העיקול על הרכב.

נראה לי שעם תיק עב כרס של כ 25 מכתבים רשומים ששלחתי להם ועם טיעון של חוסר יכולת למכור את הרכב (בנוסף לטיעונים שבפסק דין שצרפת), יש לי סיכוי לא רע להוציא מהם כסף.

הבעיה היחידה היא שאם אני זוכה, בטח יבוא לי הבייתה איזה ביג'ו ברוחב של מקרר ויתחיל לשכנע אותי ש... "חבל עליך, יש לך פנים יפה....לא רוצה מרביץ, רק יוצא החוצה לדבר....לא מרביץ".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמתמודד מול שוהר וגם הריץ עליהם כמה בדיקות נשמע שמדובר בארגון דומה מאוד .

מי בכלל חושב שזה הגיוני שחברה חיצונית תרוויח יותר אחוזים מהעירייה בגביית דו"ח חנייה ?

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לצפות בפס"ד גם דרך אתר הרשות השופטת.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...