Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר בצהוב אדום - האם שוטר יכול לשלוח דו"ח?

Omri.Bd
שימו לב! השרשור הזה בן 4857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני נהג חדש והיום בשיא טיפשותי נסעתי לאחר חבר שלי למקום כלשהו בגדרה, עזבו שבדיוק בדרך הזאת הוא קיבל פלאש על אור אדום ולא נשלח לו קנס הביתה למזלו, נסעתי אחריו והוא עבר בצהוב, והייתי די אחריו ונתתי גז כדי להספיק לעבור... חבר שלי שהיה לצדי אמר שהוא הסתכל כל הזמן על הרמזור והיינו על צהוב, למרות שאני די בטוח שכבר התחלף לאדום אבל לא קיבלנו שום פלאש, וגם אם עבר לאדום יש שנייה עד שהמצלמה מצלמת ובגלל זה אין סיכוי שקיבלנו.

האם יש סבירות כלשהי ששוטר היה מאחורי, ובזמן שפניתי רשם את המספר שלי ואני אקבל דו"ח ונקודות בדואר?

יש אופציה כזאת?

לאחר הפנייה הסתכלתי תמיד במראה האחורית לראות אם יש שוטר כלשהו מאחורי, וכלום...

רק אחרי איזה ק"מ היה מישהו והוא בכלל בא מהכיוון השני ככה שזה לא קשור אלי בכלל.

בנוגע לעבירה שביצעתי, אני יודע שמגיע לי לקבל כי זה הטעות הקלאסית והמפגרת של ילדים צעירים שעושים פוזות...

ישבנו במסעדה וכל הארוחה הייתי מבואס ומאוכזב מעצמי, אז הייתי נוסע טיפה אחריו? אז מה?!

מה שאני בא להגיד שאני לא יפה נפש, ודברים כאלה לא צריכים לקרות והם יכולים להפיל או להכריע חיי אדם,

אז בבקשה מכם, תחסכו ממני את ההטפות כי אני אחד האנשים שהכי מצפים מעצמם ולא מקבלים את זה בקלות...

תודה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצא מהסרט אם היה שוטר ברדיוס של 20 מטר ממך בלא משנה איזה כיוון גם נגד כיוון התנועה והוא היה קולט אותך, הוא היה נוסע נגד כיוון התנועה אם צריך או שורף רמזור אדום או עושה פרסה במקום אסור וכורז לך לעצור בצד כדי לקבל את הכבוד להגיש לך את הדו''ח על סך 1000 ש''ח ו10 נק' ביד.

אז אם לא קיבלת פלאש כלשהו תצא מהסרט יצאת מזה בשלום ואף שוטר לא רשם לך את המספר.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם תוך כדי הפנייה היה שוטר מאחורי ואז הוא נעצר כי עבר לאדום...

זה הפחד העיקרי שלי...

אתה נהג חדש. חבל לאבד את הרשיון (או חו"ח לעשות תאונה), ולהסתכן, בגלל מקרים "גבוליים".

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב את זה שאתה אוכל סרטים ומבין שעשית טעות, זה אומר שאתה בוגר וכנראה תחשוב פעמיים בפעם הבאה שתקלע למצב כזה.

אין לך מה לדאוג, אם היה שם שוטר בסביבה הוא היה עוצר אותך ורושם לך דו"ח.

סע בזהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני נהג חדש והיום בשיא טיפשותי נסעתי לאחר חבר שלי למקום כלשהו בגדרה, עזבו שבדיוק בדרך הזאת הוא קיבל פלאש על אור אדום ולא נשלח לו קנס הביתה למזלו, נסעתי אחריו והוא עבר בצהוב, והייתי די אחריו ונתתי גז כדי להספיק לעבור... חבר שלי שהיה לצדי אמר שהוא הסתכל כל הזמן על הרמזור והיינו על צהוב, למרות שאני די בטוח שכבר התחלף לאדום אבל לא קיבלנו שום פלאש, וגם אם עבר לאדום יש שנייה עד שהמצלמה מצלמת ובגלל זה אין סיכוי שקיבלנו.

האם יש סבירות כלשהי ששוטר היה מאחורי, ובזמן שפניתי רשם את המספר שלי ואני אקבל דו"ח ונקודות בדואר?

יש אופציה כזאת?

לאחר הפנייה הסתכלתי תמיד במראה האחורית לראות אם יש שוטר כלשהו מאחורי, וכלום...

רק אחרי איזה ק"מ היה מישהו והוא בכלל בא מהכיוון השני ככה שזה לא קשור אלי בכלל.

בנוגע לעבירה שביצעתי, אני יודע שמגיע לי לקבל כי זה הטעות הקלאסית והמפגרת של ילדים צעירים שעושים פוזות...

ישבנו במסעדה וכל הארוחה הייתי מבואס ומאוכזב מעצמי, אז הייתי נוסע טיפה אחריו? אז מה?!

מה שאני בא להגיד שאני לא יפה נפש, ודברים כאלה לא צריכים לקרות והם יכולים להפיל או להכריע חיי אדם,

אז בבקשה מכם, תחסכו ממני את ההטפות כי אני אחד האנשים שהכי מצפים מעצמם ולא מקבלים את זה בקלות...

תודה לכם.

יש סיכוי גבוה מאוד שהיה והסיבה שהוא לא רדף אחריך היא המדבקה "נהג חדש" על החלון. לאלו כידוע מצפה טיפול מיוחד וכואב שדורש תכנון, הכנה מדוקדקת ומסיבת עיתונאים. וללא קשר להטפה שאתה לא רוצה לשמוע, אולי בכל זאת איזה פגישה אחת או שתיים עם איש מקצוע לטיפול בחרדות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי אחריו והוא עבר בצהוב, והייתי די אחריו ונתתי גז כדי להספיק לעבור... חבר שלי שהיה לצדי אמר שהוא הסתכל כל הזמן על הרמזור והיינו על צהוב,

אם לא ראית פלאש לא צולמת, וכנראה שגם שוטר לא היה בסביבה כי אחרת אם היה מאחוריך היה עוצר אותך.

תשתדל להבא להסתכל על הדרך, ולא רק על החבר שלך שנוהג רכב לפניך ולנסות "להספיק לעבור", כשנוהגים בשיירה לעיתים השיירה מתפצלת, זה לא אומר שמרגע זה נוהגים מהר יותר או שעוברים באדום כדי להספיק להיות עימם.

אתם לא נמצאים במדבר בלי שום אמצעי תקשורת, גם אם הוא המשיך בנסיעה ולא מצאתם אותו ניתן להתקשר ולתאם עימם בצומת הבאה מפגש כדי להמשיך לנהוג יחד.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה שהיית יכול לגרום תאונה חזיתית עם הרוגים/פצועים קשה לא מטריד אותך?

אני לא מבין למה אנשים מגיבים ברצינות לאידיוט הזה.

באמת, שמנהלי הפורום יטפלו בזה ולא יתנו יד לעידוד עבירות תנועה.

[מנהלי הפורום לא נותנים יד לגסי רוח, הלוקים בתרבות דיבור והסובלים מצדקנות יתר]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא באמת עבר בצהוב ויצא מהר מן הצומת אז שנינו יודעים שרק מבחינת החוק היבש הייתה סכנה, אך בפועל הצד השני מקבל ירוק מספר שניות אחרי שהרמזור בכיוון הנגדי מתחלף לאדום.

לא שאני אומר שזה בסדר באיזשהיא צורה שהוא עבר בצהוב אבל היי בו לא נגזים כן?

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו נחום, אנשים בפורום פה לא קולטים שכולם בני אדם ועושים טעויות,

לא ידעתי את הדרך שאחריה הוביל החבר, אבל למען האמת זה לא עבר לי במוח באותו רגע...

אם היית קורא את ההודעה היית שם לב שרשמתי שחיי אדם נופלים וקמים על טעויות כאלה, ואני יותר משמח שלא קרה כלום,

ולא, לא מעניין אותי קנס ולא שום דבר העיקר שלא נפגע אף אחד.

אני לא בנאדם חרדתי, אולי פרנואיד :p אבל עדיין כל עוד משהו נעשה בטעות ובתמים, גם אם הייתי עובר באדום מלא, לא הייתי מאוכזב כמו עכשיו, מכיוון שאז לא הייתי שם לב, ובפעם הזאת כן שמתי לב ולחצתי על הגז, לכן הפרנואידיות ולכן הלחץ.

וזה שרשם דין אדום כדין צהוב? סליחה, כל החיים שלך עברת בירוק מלא?

אני לא מדבר על מקרה קיצוני כמו שאני עברתי... אלא על מעבר בצהוב רגיל שאפילו עוברים עם מורה נהיגה.

נהגת, תודה על התגובה, רמזורים הם אחד הדברים שאני הכי שם אליהם בכביש, הם ומעברי חצייה ואין מצב שאני לא מסתכל על רמזור עד סופו ויודע בדיוק מה עברתי, ובגלל זה אני יודע בדיוק מתי עברתי במקרה הזה... וכמובן לא יודע לחזור על מה שעשיתי,

איך שיצאתי מהפנייה הבאתי איזה מטומטם ואימפולסיבי יצאתי...

וכל אלה שרושמים הודעות על זה שלא צריך להגיב וכו' וכו', כשסיפרתי לחברים שלי מה שהיה וראו אותי מבואס הם די צחקו עלי כי אני מפגר, תאמין לי, אני יותר מאחראי על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דין צהוב כדין אדום קנס של 1000 ש"ח ו10 נק'.

אנשים בפורום הזה חייבים להפסיק לבלבל בביצים, זה כבר עובר כל גבול.

אכן קיים דין דומה לצהוב ולאדום, עליך לעצור ולא לחצות את הצומת אבל...

אם אתה בסמוך לצומת או לא יכול לעצור בבטחה כאשר נדלק האור הצהוב אתה רשאי לחצות ולפנות את הצומת.

מבחינת האכיפה , קיימת אכיפה רק לגבי האור האדום בלבד.

EncOder

האמן לי שדבריך היו נקראים ונלקחים בתשומת לב גם ללא הפנינים שאתה כותב "בלבולי ביצים " וכו'

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[מנהלי הפורום לא נותנים יד לגסי רוח, הלוקים בתרבות דיבור והסובלים מצדקנות יתר]

מה אתה אוכל סרטים.. הוא עבר בצהוב לא באדום, הרמזור הירוק נפתח לצד הנגדי רק אחרי סביבות ה2-3 שניות אחרי שהרמזור מתחלף לאדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...