Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה, יטי או לאון - ידני בלבד וכותרת ערוכה

ilan750
שימו לב! השרשור הזה בן 4878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההתלבטות היא בין אוקטביה או יאטי העניין הוא שאני מעדיף רכב ידני כי מניסיון הגירים של פולקסואגן אין מצב שאני אקח אוט או DSG

הכי חשוב לי זה שהרכב יהיה חסכוני אפילו דיזל יש גם אופציה ללאון TSI 1.4

אשמח להמלצות וחוות דעת

תודה אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

הייטי נמצאת בקטגוריה שונה מוהאוקטביה/לאון ולכן אתה צריך לשאול את עצמך ראשית מה יותר מתאים לך מבחינת הקטגוריה (רכב קומפקטי או רכב שהוא הכלאה בין קטגוריות שונות כמו הייטי). ללאון אופי ועיצוב ספורטיבי, הסקודה שמרנית יותר.

מבחינת המנועים למיטב ידיעתי הייטי מגיע עם DSG בלבד בעוד לאוקטביה היצע המנועים הרחב ביותר והוא כולל גם דיזל, וללאון נוספו מנועים חדשים וחסכוניים - 1.2, 1.4 (אם אתה לא בעניין של ביצועים/כח לך על ה-1.2, הוא המנוע החסכני ביותר). כמובן שכל המנועים זהים מאחר וכולם מנועים של פולקסווגן.

בכל מקרה בסיאט יש את המבצע של לאון 1.2 ב-108K שזה מחיר מצחיק יחסית לחבילה שאתה מקבל.

אם אתה לא נעול על קונצרן פולקסווגן בהחלט הייתי שוקל גם את הבראבו.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אוקטביה זה גיר אוטומטי בלבד, לא?

אם לאון זו אופציה, אז אין מה לחשוב, היא היחידה עם גיר ידני, וגם במבצע משתלם עכשיו, לך על זה :-)

יש גם לאון 1.2 ו-1.8 TSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אוקטביה זה גיר אוטומטי בלבד, לא?

הגיר הוא מסוג DSG - רובוטי בעל שני מצמדים. אוקטביה משווקת גם עם גיר ידני, אני יודע לפחות בקשר לגירסת הדיזל ואפילו דור קודם (TOUR) שהיא חסכונית ואהובה על נהגי המונית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...