Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצ"ח הגנת הצרכן - איסור הצמדת פרסומת לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תופעה מרגיזה!

אתם חוזרים אל רכבכם אחרי בילוי וראו זה פלא, רכבכם הפך לעמוד מודעות. במקרה הטוב מדובר על עלון פרסום("פלייר") המוצמד אל תחת מגב השמשה, ובמקרה הגרוע על כרטיס ביקור המוצמד אל חלון הדלת.

במידה והבחנתם מבעוד מועד בכרטיס הביקור, והצלחתם לשולפו, יצאתם בזול. אך אם לא הבחנתם בו, פתחתם את החלון, יתכן וכרטיס הביקור שוכן כרגע בינות למסילות החלון בתוך דלת הנהג. מכאן הדרך קצרה אל הזגג מאחר והמנגנון התקלקל לו.

בשני המקרים, מתחת למגב וצמוד לחלון, כשהבחנתם בהם, מצאו דרכם דברי הפרסום אל השטח הציבורי כדבר זיהום ולכלוך סביבתי.

(כל זאת גם בלי לגעת בנושא כרטיסי הביקור באילת של "מכוני העיסוי", בין אם אתם דתיים ובין אם לאו).

הקנס שיושת על עובר עברה זו - 1.5K ש"ח.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן !

אני אישית חושב שכל הדואר זבל הזה שמגיע אלינו הוא מוגזם , מיילים,פליירים על הרכב או בתיבות הדואר וכל אלו סתם מציקים ויוצרים כמויות ענקיות של זבל

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם פליירים אפשר להתמודד, כמעט בכל ביניין מגורים קיים פח אשפה שהכל נזרק אליו ישירות.

מיילים אצלי עוברים באופן אוטומטי לספאם, כך שאין צורך לבדוק אותם, כל מספר שבועות לוחצים על "מחק" וזהו הכל נקי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעת חוק מבורכת. אם אתם חושבים שהמצב קשה עבור בעלי המכוניות, כנראה שמעולם לא היה לכם דו"ג. במקרה הזה, כל מיני גרריסטים חוצפנים מדביקים עליהם מדבקות עם מספר הטלפון שלהם. ביחס לזה, השארת כרטיס ביקור על החלון זה עוד משחק ילדים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק אני משיעמום התחלתי לאסוף את הכרטיסי הביקור האלה של כל מיני "עיסויים?:-D:twisted: (ולא- מעולם לא השתמשתי בשרותיהם- אבל יש לי כבר ערימה די מכובדת של כאלה באוטו, שכל הזמן גדלה!):wink::-):lol: אותי זה רק משעשע...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גינאדי אם תצבור מספיק כרטיסים כאלו אולי תמכור להם אותם בחזרה.

:lol:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי תקופה הממושכת של ניסיון לחסוך ולא ליקנות שום דבר חדש, ועל רקע של "משבר הרומנטי" אם אפשר לקרוא לזה ככה- אני היום נתקלתי לגמרי במיקרה בצעצוע חדש, שכמובן מיד גם נרכש! קבלו את: הטוסטוס KARPATI תוצרת ברה"מ לשעבר, כנראה מסוף ה-80' -תחילת ה-90', במצב סביר פלוס לטעמי בשביל הכלי ששכב שד יודע כמה זמן במחסן! חסרים לו: בית פילטר האוויר, מכסים בצדדים ופנס. מנוע מסתובב, נראה שצריך לכוון את הגיר והקלאץ'. תודה לאסף וירון שסיעו כ"א בדרכו ל"פרוייקט" הזה לצאת לפועל! התכנון הראשוני- לפחות לנקות כמו שצריך, ולהתחיל לחפש חלקים החסרים!

ורק אני משיעמום התחלתי לאסוף את הכרטיסי הביקור האלה של כל מיני "עיסויים?:-D:twisted: (ולא- מעולם לא השתמשתי בשרותיהם- אבל יש לי כבר ערימה די מכובדת של כאלה באוטו, שכל הזמן גדלה!):wink::-):lol: אותי זה רק משעשע...

יש מצב שהיא ראתה את הכרטיסים וחתכה?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא... והלוואי שזה היה מצחיק אותי עכשיו... :?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי אתה לא היחיד , הייתה לפני בערך שנה כתבה על ילדים בגן מסויים בת"א שאוספים את הכרטיסים ממש כמו קלפים, אפילו אמרו יש החלפות. לפחות ההורים חסכו כסף , כל הקלפים האלה שהיינו אוספים בתור ילדים עולים לא מעט.

אפילו מצאתי את הכתבה http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1065765.html

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...