Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טעויות במכשיר הינשוף אשר תפגע בנהגים הצעירים

שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

בתור נהג חדש וצעיר התעוררה אצלי השאלה לאחר שאושר החוק של "רף שכרות מחמיר" לנהגים צעירים - מה קורה במידה ומכשיר הינשוף לא כויול כראוי? או שנשארו שם שאריות מנבדק קודם? במצב הזה כל טיפת אלכוהול הכי קטנה(שלא קשורה אליי) תסמן אותי כעבריין שנהג בשכרות.

עד כה לא נעצרתי לשום בדיקה כללית או בדיקת שכרות, אבל הנושא מדאיג אותי מכיוון שאני יודע שיום יבוא ויבדקו אותי.

מה עושים במצב שהואשמתי על לא עוול בכפיי? הבנתי שבקשה לבדיקת דם נתונה לחסדיי השוטר בלבד(ובתור נהג צעיר וחדש אני עשוי להיענש בצורה מאוד לא אמפתית).

תודה רבה!

שבת שלום וחג שמח :-)

יונתן

יונתן :wink:

עדיף לאבד רגע בחיים, מאשר לאבד חיים ברגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק הרגיל קובע רמה של 240 מק"ג , אבל בגלל "הדיוק" של המכשיר נקבע כי רק מ 290 מק"ג יקבע כי האדם שיכור ויזמנהו לבית המשפט.

אני מניח כי במקרה של הרף המחמיר יזמנו למשפט רק מקריאת הינשוף של 100 מק"ג במקום 50 כקבוע בחוק .

או בקיצור , לא שותים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק הרגיל קובע רמה של 240 מק"ג , אבל בגלל "הדיוק" של המכשיר נקבע כי רק מ 290 מק"ג יקבע כי האדם שיכור ויזמנהו לבית המשפט.

אני מניח כי במקרה של הרף המחמיר יזמנו למשפט רק מקריאת הינשוף של 100 מק"ג במקום 50 כקבוע בחוק .

או בקיצור , לא שותים.

קודם כל "בגלל הדיוק" נתון להחלטת השוטר(בניגוד למצלמות המהירות, לא מצאתי שגם פה ישנה "סטייה" מותרת). מבחינה חוקית הוא יכול להגדיר אותך כשיכור על 240 מיקרו-גרם בליטר אוויר ואותי על 50 מיקרו-גרם בליטר אוויר.

"או בקיצור , לא שותים."

שמעת אותי אומר שעכשיו אני לא יכול לשתות בגלל זה? אני מתכוון שגם אם אני לא שותה, ייתכן מאוד שאני אחשב כשיכור מכיוון שהרף ירד לרמה לא רציונאלית ולכן כל טעות של המכשיר או שאריות מנבדקים קודמים יכולים להפליל אותי על דבר שלא ביצעתי.

יונתן :wink:

עדיף לאבד רגע בחיים, מאשר לאבד חיים ברגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא נתון להחלטת השוטר

השוטר מפעיל את המכשיר , מתוך תקווה שבמיומנות , מחליף פיה אחרי כל נשיפה ומכייל את המכשיר על פי הנוהלים.

לא יעשה כך ולא ימלא את שפעת הדוחות שהוא אמור למלא , הקריאה לא תהיה קבילה בבית משפט.

וכיוון שהמכשיר לא מדייק לכן יזיזו את הקריאה אני מניח לגבי הצעירים והמקצועיים מ 50 ל100 מק"ג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפייה מוחלפת בכל נשיפה של הנבדק. גם אצל אותו נבדק מחליפים פייה בכל נשיפה שלו. כך שאין סיכוי שאפילו אותו נבדק ינשוף דרך אותה פייה פעמיים. זה לא מותיר שום סיכוי ששני אנשים ינשפו באותה פייה.

חוץ מזה המכשיר מבצע שטיפה אחרי כל נשיפה כך שאין סיכוי "ששאריות" אלכוהול יעברו מנבדק אחד לשני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...